Koho budete volit do poslanecké sněmovny ČR?


12.10.2017 - 14:05
(Kozoroh) upřímnost
Koho budete volit do poslanecké sněmovny ČR?
Diskuze o volbách

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 11 

Řazení:
23.10.2017 - 14:36 | Filtr
(Kozoroh) upřímnost » Eleaté
Ta anketa/průzkum byla anonymní. Tvoje data se nezveřejňují. Šlo o to zjistit koho lidi chtějí volit. Potřeboval jsem znát například náboženství, abych mohl přepočítat a opravit počet hlasů tak, aby z toho vyšel volební model. Není možné to udělat bez přihlašování protože to by lidi hlasovali vícekrát a pak by to nemělo smysl.
21.10.2017 - 13:04 | Filtr
(Býk) Ase » upřímnost
Tím ludom preskočilo. Čím vlastne tak oslovuje pirátska strana? Už minule alebo predminulé volebné obdobie ma kamoš upozorňoval, že oni nehrajú čistú hru, majú tam vraj nejaké rozpory v tom čo tvrdia. (On si ich trochu preklepnul) By ma zaujímalo štatisticky, akú stranu preferujú naši muslimovia.

KSČM si myslím že sa dostane. Keby radšej už premenovali a išli do volieb pod iným názvom. :-)
21.10.2017 - 09:31 | Filtr
(Beran) Eleaté » Mici Angóra
Beru :) taky mi to nesedí. Je to dobrej paradox. :15: :) :17:
20.10.2017 - 22:16 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » koczka.zlobywa
Trestné není, že napíšeš, koho Ty volíš, ale zveřejnění průzkumů. Hele, je to číčovina, co si budem vykládat. Nevím, co ty tři dny ovlivní.
Jo kdyby to zakázali natrvalo, aby se lidi nerozhodovali podle toho, jak se vyvíjí preference, to bych alespoň chápal smysl. Nebo pochopitelně vůbec, to by bylo nejlepší.
Upřímňáka jsem na to upozornil, protože si reklamu, jak vyplynulo z ankety, dával leckde. Stačí jeden blbec na průser. Chce to risknout, budiž. Velkovezír za to odpovědnost nenese, neb dle bodu 3c) pravidel platí: "Při vkládání textových, obrazových či zvukových dat na Server nese Uživatel plnou zodpovědnost za to, že vkládaná data nejsou v rozporu s autorským právem a neporušují žádné zákony platné na území České republiky."

Jo, já taky několikrát porušil zákony a vědomě. A úmyslně. Ale kdyby na to přišlo, tak se k tomu stavím čelem, nebudu se vymlouvat, že jsem nevěděl atd.
20.10.2017 - 20:42 | Filtr
(Váhy) koczka.zlobywa » I open at the close
Já ten zákon nečetla, tedy ani nerozporuji, neb fakt nevím, a ani neumím posoudit, zda výklad není poněkud intenzivnějšího (v překladu připosranějšího) rázu :3:

Jen mi přijde hodně smutná představa kriminalizace slova, nic víc, ovšem ani nic míň :8:

A že se bojíme, co? možná víc než psa od pohraničníka :3:

Dlužit druhému trestné např není, když není prokázán úmysl - něco je zřejmě nedobře

EDIT: jo tak zákaz zveřejňování jakýmkoliv způsobem. Heh, tedy v praxi jako mazat všechny zmínky o volbách z webu? :25: Ta trestnost- škoda že to rande s právníkem mám až ve středu, no aspoň bude téma :5:
20.10.2017 - 20:35 | Filtr
(Býk) I open at the close » koczka.zlobywa
Jako já tohle dřív taky nevěděla. A taky z toho nejsem moc odvázaná, no. Ale bylo by mi to zas líto kvůli Petikovi, ten by tady z toho taky mohl mít solidní oplítačky... brr
20.10.2017 - 20:30 | Filtr
(Váhy) koczka.zlobywa » I open at the close
Jeden by řek, že máme svobodu slova ...

Jojo bejvávalo, možná tak chvilku po sametu ... Z nostalgie jsem si poslechla Orlík a u textů jejich písní jsem se občas řezala smíchy a občas mi bylo teskno z té syrové never ending pravdy

Teď by je ztrestnili po druhém taktu :8:
20.10.2017 - 18:01 | Filtr
(Ryby) pozemstan
Normálně k těmto (parlamentním) volbám nechodím - nezajímá mne ekonomika, sociální jistoty, životní úroveň, důchody, zdravotnictví a podobné hovadiny - prostě nic z toho, vždycky to nějak bude a já se v pohodě přizpůsobím. A taky vím, že můj hlas samozřejmě nic nezmění.

Ale letos to bylo jiné. V sázce je můj POCIT bezpečnosti a domova, který jsem zde donedávna bez kompromisů měl. To, co zde teď reálně vidím na ulicích (žádné zprávy nebo tisk, ale to, co reálně vidím) - to bych chtěl změnit. Nechci být pocitově cizincem nebo většinou bez práv ve vlastní zemi, nechci se tu bát někam vkročit, nechci se na "ně" ani dívat. Vadí mi už od pohledu. A je mi celkem jedno jestli to bude doopravdy nebo to bude jen můj falešný pocit (ne)jistoty, když se s tím bude něco dělat. A tímpádem mi ani nevadí, že můj hlas je vlastně iluzorní, v tom moři hlasů se ztratí - stačí mi TEN POCIT zachovat.

Je pár stran, které jdou přímo proti mému pocitu - hlavně ekoteroristi a smažky. Ekoteroristi se tam snad nedostanou, smažky bohužel ano. A je jedna jediná strana s reálnou šancí se tam dostat, která mi můj dobrý pocit posílí - a tu jsem pro ten dobrý pocit zvolil, byť její šéf je poloviční cizinec. Mám z něj pocit, že se stal našincem a že ten osiřelý prapor drží velmi dobře.

Díky (za ten pocit). Víc ani nečekám...
20.10.2017 - 17:52 | Filtr
(Býk) I open at the close » upřímnost
Ty jo kámo, bacha s tím zveřejňováním průzkumů... je to trestný. Ale to už Ti tady psali. :63:
20.10.2017 - 17:46 | Filtr
(Býk) I open at the close
Tak a je to za mnou, ani to nebolelo :61:
20.10.2017 - 16:13 | Filtr
(Váhy) koczka.zlobywa » il*ča
U nás mají na kandidátce SPD titul 4 ze 17. Dvojka na kandidátce je nějaká Aranka bez titulu

A za ANO můj profesor na VŠ, má 4 tituly a lidsky i profesně to byl nejhorší vyučující všech dob.

Ona ta písmenka zas tak moc neznamenají, a to vím od doby, kdy se sama teď pokouším o Ing. - jsem trojský kůň ve vědecké obci :5:
20.10.2017 - 15:14 | Filtr
(Býk) I open at the close » Sosna zvlčelý
OK, umyješ mi nádobí :12: :61:
20.10.2017 - 14:55 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » il*ča
Hoď si kostkou (a doufej, že to tak udělá více lidí): https://technet.idnes.cz/volimkostk…

P.S.
Jaký kraj?
20.10.2017 - 14:54 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » I open at the close
OK, vypínám v práci PC a jedu domů! :69: :75:
20.10.2017 - 14:53 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » player
Teď vlastně nevím, jestli je to pro náš kraj pochvala, nebo ne? :63: :61:
20.10.2017 - 14:02 | Filtr
(Býk) player » player
Jinak teda Sosno - nedalo mi to , jen tak ze zvědavosti , tak abych splnil jen zpravodajskou povinnost , tak v Liberecku má SPD na kandidátce jednoho ing a dva mgr.

Ono totiž , vykalkulovaný děs z migrace se přenáší i na vzdělané lidi , ne, že ne.
20.10.2017 - 13:40 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » player
To je dobrá připomínka :3: Ostatně je jasně prokázaná spojitost mezi sexuální nevybouřeností/frustrací a sklonem k extrémnímu a násilnému jednání. :17:
20.10.2017 - 13:38 | Filtr
(Blíženci) il*ča » Sosna zvlčelý
Schvalne jsem na kandidatku SPD mrkla, u nas je to sam Mgr. Ing. Bc, JUDr... A jednicka na kandidatce ma dokonce 4 tituly. Toho znam i osobne, je to chytrý člověk...nicmene SPD asi nebude moje volba.

Ach jo, do voleb zbývá hodina a ja furt nejsem rozhodnuta, koho volit. :4:
20.10.2017 - 13:37 | Filtr
(Býk) I open at the close » player
Guru plája zavelel :61: To zní dobře :15: Vidím to na kachní prsa.
20.10.2017 - 13:27 | Filtr
(Býk) player
Na každej pád je třeba jít do volební světnice patřičně vyorgasmený. Je to nezbytné , aby se člověk cítil uvolněně a neudělal v návalu emocí nějakou hámotinu.

Zde lze doporučit všechny tři druhy orgasmu. Vysexovaný , samohanný (ten je možná výhodnější) i ten třetí , to jest bílý orgasmus (návštěva ledničky mj třeba s tatarským biftekem , vaječnými věnečky , pečenou kachničkou či tak).
20.10.2017 - 12:40 | Filtr
(Býk) player » Sosna zvlčelý
Správně jsi zde slova nakladl. Je to nová strana založená na principech separace ode všeho.

A to rozumný člověk asi těžko schválí , proto je kolem něj jen bezduchá banda nýmandů.

Lidi si to pletou...pořád a pořád.

Všechno si pletou.

politiku , vztahy , priority , smysl žití.

Já nemusim Kalouska , ale včera řekl to , co si myslím taky. Odchod z EU by znamenal pád na nějakých 70% dosavadní životní úrovně.
20.10.2017 - 12:36 | Filtr
(Býk) player » Deam
Jenže Okamura nemá nic , než rasovou nesnášenlivost. A sorry, s touhle "základnou" řídit stát? je to populismus na druhou - a je zajímavé , že na to může slyšet i vzdělaný člověk.

Ale stejnak - ve včerejší diskusi s Moravcem bylo cítit , jak se ho ostatní strany doslova štítí , jako slizkého plaza.

Oni ho totiž znají , co je zač.
20.10.2017 - 08:23 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sosna zvlčelý
"sám mám SŠ, ale takto vymeteno?"

I skladník ve šroubárně může si přečísti Vergilia v originále :3: :2:

Kromě Okamury mají ještě exódésáka Fialu, který má asi navodit dojem, že už mají nějakou politickou zkušenost.

:4: :4: :4:
20.10.2017 - 00:31 | Filtr
(Rak) Dan162 » Deam
:61:omlouvám se, :61: rozesmála mne trampská osada (T.O.) v paďourské politice, iniciály mne v té chvíli nějak nenapadly.

P.S. volit nepůjdu, protože jsem si zapomněl včas požádat o voličský průkaz. A mám vyřešeno.
19.10.2017 - 23:36 | Filtr
(Býk) Deam » Sosna zvlčelý
Sosno, začnu od konce - zdroje neselektuji na základě pověsti, ale na základě přinášených informací. V tomto případě přinesli novináři rozhovor s Benjaminem Kurasem, což sice není odborník přes islám na slovo vzatý, nicméně má dlouholeté zkušenosti se soužitím mezi muslimskou a nemuslimskou komunitou ve Velké Británii a související postupnou islamizací země, tudíž z tohoto hlediska jsou jeho názory, myslím, dostatečně podpořené praxí.

Ještě v minulých volbách jsem o takové volbě ani neuvažoval a ani letos to rozhodně není srdcová záležitost, nicméně neberu volby jen z domácího hlediska, ale také jako určitou signalizaci do zahraničí.

V Německu je AFD, Rakousku FPÖ, Polsko má PiS, Maďarsko Fidesz atd. Považuji za nutné, aby se strana podobného typu etablovala trvale i v ČR, s ohledem na to jsem ochoten v letošních volbách přehlédnout hodně.

Navíc pokud je Okamura aspoň trošku prozíravý, byť mám silné pochyby o upřímnosti a stálosti jeho názorů, s ohledem na budoucnost vlastně nezáleží tolik na tom, jaké jsou jeho pohnutky, ale jestli bude prosazovat to, co slibuje. Je-li tedy ryzím populistou, s ohledem na uchování či další posílení politické existence si bude, doufám, dávat velký pozor, aby se zbytečně nepřipravil o přízeň velké části voličů.

V podstatě od té strany nic moc nečekám, pravděpodobně budou izolováni podobně jako KSČM, pokud tedy nebude volební výsledek mnohem lepší, než předpokládám (odhaduji kolem 10%, max 15%). No uvidíme.

Pokud to bude hodně mizerné, tak dám za prostě za 4 roky příležitost někomu jinému.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2017
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »