Ross Thompson z Van Canto v Čechách


09.10.2017 - 15:47
(Střelec) Tommy - Question Mark
Ross Thompson z Van Canto v Čechách
Vokalista Ross Thompson z populární německé a capella formace Van Canto přijede v listopadu na tři koncerty do České republiky se svojí druhou kapelou The Display. Jedna z akcí proběhne 18. listopadu v pražském klubu Chapeau Rouge!

Pojem Van Canto je metalovým fanouškům v Česku dobře známý, za více než 10 let své existence se u nás tento originální soubor, který při svých vystoupeních nepoužívá kromě bicích žádné hudební nástroje, zastavil již nesčetněkrát. Ať už šlo o vystoupení na různých festivalech, nebo poslední návštěvu v rámci turné v roce 2016 v Masters of Rock Café ve Zlíně a v pražském MeetFactory, jednalo se vždy o unikátní zážitek.

Ještě nějaký čas před tím, než vznikl soubor Van Canto, založil kytarista David Hambach (později známý z kapely Bloodwork) na počátku nového tisíciletí rockovou formaci The Display, se kterou vydal své první EP v roce 2002. V průběhu prvních let došlo k několika personálním změnám a k postu frontmena se tak dostal talentovaný Ross Thompson. The Display odehráli řadu akci a setkali se s velmi pozitivními ohlasy fanoušků. O pár let později se však všichni členové rozprchli do jiných projektů a svého pořádného reunionu se The Display dočkali až v roce 2015.

V rámci společného turné s domácí kapelou To Age se v listopadu uskuteční tři koncerty The Display v České republice: 16. 11. v Českých Budějovicích, 17. 11. v Pardubicích a 18. 11. v Praze.

Podrobnosti

České Budějovice:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/…
https://www.facebook.com/events/…

Pardubice:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/…
https://www.facebook.com/events/…

Praha:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/…
https://www.facebook.com/events/…
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
12.10.2017 - 16:10 | Filtr
(Střelec) Tommy - Question Mark » player
Byl to ale boj, dát to dohromady.... :83: :83: :83:
11.10.2017 - 17:26 | Filtr
(Býk) player
:15:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »