NINJA CLOWN


03.10.2017 - 23:35
(Ryby) Crumb
NINJA CLOWN
Nedávno mě můj syn informoval o tom, že správným partnerem pro dnešní ženy a dívky je tzv. "Ninja Clown". Po chvilce mi došlo, co to je. Na netu jsem si pak k tomu přečetl následující: "Most women desire someone who makes them laugh and also feel safe, so basically a clown ninja" nebo "In other words, they want a Ninja Clown." To mi připomnělo, jak kdysi (bylo to za hluboké totality) jeden chlápek v hospodě nad pivem a panákem rumu hořekoval, že jeho stará po něm chce jenom to, aby jí dělal "baviče, krmiče a údržbáře". Zeptal jsem se ho tehdy: "A co jinýho by po tobě měla chtít?" Nevěděl. Co jiného by ženy mohly (nebo měly) po mužích chtít? A když má být muž Ninja Clown, co by potom měla být žena?

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
11.10.2017 - 08:53 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nalani Makaio
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Asi už jsem :98:. :1:
10.10.2017 - 17:51 | Filtr
(Beran) Háňa* » Khalia Zvlčelá
Taky nevím ... proč mají ten pocit. Asi mají dojem, že tak, jak jsou, nejsou nic, tak mají tendenci ze sebe něco vyrobit - pokud možno žádaného, aby se udali :1:
10.10.2017 - 16:27 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » movvin
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Noo měli. Asi také příprava na partnerství. :75:
10.10.2017 - 15:59 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele onka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Slyšela jsem názor, že člověk je ve vztahu, aby více poznal sám sebe. V prvním vztahu s mužem jsem se dozvěděla, že si nemusím nechat všechno líbit. V druhém vztahu zjišťuji, jak si nenechat vše líbit, aniž bych se musela bránit. Každý z nás si v sobě nese nějaký "program", který může být odhalován formou soužití :74:
10.10.2017 - 14:43 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » movvin
:61:
10.10.2017 - 14:10 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » RainMan22
No, musela jsem se podívat, kterýžto jsi ročník a budiž ti odpuštěna tato věta :61:
10.10.2017 - 13:38 | Filtr
(Blíženci) movvin » RainMan22
:43: noo tak tam nám toho ukázali ... max, jak se přebaluje panenka :61:

Jste měli dílny, ne? :3:
10.10.2017 - 12:57 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » movvin
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Vy jste měli v mládí výchovu k mateřství :75:. A my nic :98:
10.10.2017 - 12:22 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » movvin
No právě, úroveň toho, co je pro koho to při čem se cítí dobře, je různá. Každý má nějaké nároky a požadavky. Někdy člověk vlastně ani neví, co ten druhý po něm vlastně chce.
To jo, 75% je asi v dnešní společnosti hodně nadstandartní číslo.
10.10.2017 - 11:42 | Filtr
(Blíženci) movvin » Nalani Makaio
Tady koukám sedí to: " příliš mnoho škodí ". :4:

Otázka zůstává co je mnoho.... každý má ty hranice jiné. Myslím třeba opečovávání, nebo naopak lhostejnost. A proto jsou vztahy tak složité .... tolik možných nároků a požadavků na druheho partnera/ku a tolik mínusových nebo plusových stupnic.... takže když to sedí alespoň na 75% tak si myslím je vyhráno :4:
10.10.2017 - 11:22 | Filtr
(Blíženci) movvin » RainMan22
Takže jich musí mít víc :75: No to nám ale v dospívání zatajili!
10.10.2017 - 10:39 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Dejna801206
Ok beru :3:

Tobě taky.
10.10.2017 - 10:34 | Filtr
(Střelec) Dejna801206 » Nalani Makaio
tak to jak ty jsi pochopila mou reakci - viz odstavec puťka - je taky jen tvůj úhel pohledu, ale myslím, že o to tu vůbec nejde.. :1:

tak at se ti to nestane - v pozadí bylo přání at se máš dobře, nic víc, nic míň.

jestli tam vidíš něco víc..
ale to už bych se opakoval :1:

fajn den
10.10.2017 - 09:52 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Dejna801206
Samozřejmě, že vše má svůj rytmus. O tom přece můj příspěvek nebyl. Každý ať si vezme z mého příspěvku co potřebuje. Psala jsem dost obecně, proto se ti to možná zdá černobíle. To, jak jsi pochopil můj příspěvek, je tvůj úhel pohledu a tvoje právo. Psala jsem zřejmě až moc obecně, proto i zobecňování a házení do jednoho pytle z tvé strany. Osobně, mám svoje roky a svoje zkušenosti a vím v čem se cítím dobře a v čem ne. Každý podle svého pocitu.
To, že žena vytváří pocit domova neznamená, že jí má chlap jistou. Kdo si to myslí, ten se může brzo ze svého snu probudit. A jestli si někdo myslí, že pečovat o domov a muže znamená být úplná puťka, otrok tužeb všech ostatních, to je taky věc pohledu. ;-)

Tak at se ti to nestane :4: Tak díky za přání. Copak je v pozadí toho přání? Jaká myšlenka? Jaký soud? Znám lidi, kteří toto "přejou". Ve skutečnosti za tím přání není nic dobrého. Předem mají jasno, předem mají "udělaný obrázek", a rozhodně "vědí" předem jak to kdo má či nemá.
Vlastně je to z určitého úhlu pohledu fascinující a celkem mě to občas i pobaví.
09.10.2017 - 12:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Asi budou mít všichni pravdu - záleží na konkrétní ženě a konkrétním muži. Každé či každému se líbí něco trochu jiného. Pár prvků společných určitě je. :1:
07.10.2017 - 15:16 | Filtr
(Střelec) Dejna801206 » Nalani Makaio
Chavo, ale ono to není tak černobílý.

jako chlap by ses měl umět k věcem postavit čelem a řešit je, ale taky máš s věkem umět poznat, kdy mají věci svůj vl rytmus a vývoj a nechat je být. Ne proto, že si flink, ale proto, že už nejsi naivní abys čural proti větru.

a další věc, pocit důvěry a bezpečí - to je pravda, pamatuju si na svou pubertu a postpubertu, kdy jsem svou superkojukcí uran-merkur-luna v holkách nevědomky vyvolával soustavný pocit nejistoty, nestability, ať už humorem na hraně, nebo činy, a tudíž nedůvěry a nebezpečí.
ale na druhou stranu, byla to moje vina, že ženská, aby se vyvíjela, tak potřebuje zázemí a bezpečí? Ne. Jen jsem to prostě nevěděl, protože mě vzrušovala a poháněla právě ta mentální nejistota a nebezpečí, bez který člověk snadno zakrní. (neplést si pls spokojenost a vývoj, to jsou často dvě různé věci.)
to že je ženská milována , přijímána a v bezpečí často paradoxně vede ke stagnaci, stereotypu a bezradnosti co dál, i když se nám některé pseudopsychologické internetové ženské články snaží namluvit opak. :)

a poslední věc, když je ženská šťastná a spokojená, stará se o muže, o domov, apod..víš, tohle je ale přesně to, co spoustě chlapů leze na nervy.

když je ženská spokojená, je to dobrý, ale je taky dobrý, když ta spokojenost, bezpečí etc. má určitý rezervy, který tam pod povrchem doutnaj.

existuje na to úsloví, že chlap by neměl mít pocit, že má ženskou jistou - jen tím, že si jí jistou "dokáže udělat". protože první co se pak stane, že ho to začne otravovat a začne podnikat výboje za nebezpečím, nejistotou, a dobrodružstvím.
protože doma je tam milující a pečující ženuška:)

tak ať se ti to nestane!:)
07.10.2017 - 09:02 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » Crumb
Já novodobé označení mladých jsem neznala a beru ho s nadsázkou, ovšem celkem mu rozumím. Pokud vezmu ženy kolem sebe, měly podobnou představu o muži, co já. Není to samozřejmě tabulkově,že s takovým jsme žily a jiného nebrat, píšu o představě. Nikdo nejsme dokonalý...
Dočetla jsem se zde, že na jednoho chlapa je to dost těžké.Ono je ale těžké i naplňovat představy muže.Opět uvedu jen příklad od sebe a ve svém okolí.Představa mého muže a většiny našich kamarádů byla mít doma upravenou ženu smíška, přes den maminku,kuchařku,uklízečku, ještě přinést slušnou výplatu...a u mě ještě vše zařídit, vyřídit,pokud možno opravit a večer být milenkou.Vlastní chybou jsem opravdu dost let plnila toto všechno,díky rodinným vzorcům našich matek a babiček :63:..., jen po čase jsem měla pocit toho batohu. Začala jsem i více vydělávat, než můj muž a on doma nevyměnil ani žárovku po x mých urgencích, a pro svůj dostatek času, se chodil bavit jinam...Jako přijde mně, že v naší generaci muži zlenivěli, nepíšu prosím plošně, koho se to netýká, nechť si to na sebe nebere.Znám i velice pracovité muže,ale doma už většinou nepracují, nebo minimálně.Většina žen jela na dvě zaměstnání a pak je také leckdy těžké dělat to sluníčko.
V dnešní době dle svých dětí vidím, že patriarchát je konečně na ústupu :4:.
07.10.2017 - 05:21 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Lokii
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No musí a nemusí. Záleží na archetypu. Poustevník jistě nemusí, žije v lese a je mu šumák co dělají ostatní lidi. Všichni ostatní musí řešit pokud v určité skupině chtějí být. K tomu, aby mohl člověk mohl řešit a došel k cíli musí v určitém období prorazit. Když v něm neprorazíte tak jisté nepochopení od ostatních vás čeká po desetiletí. Ten průlom nastává dle stromu života, když se máte uplatnit proti svému otci, není to vůbec jednoduché. Platí to pro ženy i pro muže. :1:
06.10.2017 - 19:50 | Filtr
(Střelec) Lokii » Crumb
nemusí :1:
06.10.2017 - 19:34 | Filtr
(Ryby) Crumb » Lokii
Aby člověk mohl dělat to, co chce, musí často (někdy naneštěstí - někdy naštěstí) řešit to, co kdo chce.
06.10.2017 - 18:57 | Filtr
(Střelec) Lokii
nejlepsi je neresit co kdo chce, al delat hlavne to, co chces ty :92:
06.10.2017 - 18:42 | Filtr
(Ryby) Crumb
To označení "Ninja Clown" opravdu "vyznívá až směšně", jak píše Felínská Květina. Já bych řekl, že působí až toxicky. Souhlasím s tím, co píše Argyll, a sice "že to, co děvčata oceňují, zapadá spíše do archetypu rytíře - rabiáta mírněného jistým kódem ctnosti". To přirovnání s tarotovými kartami, které uvedl RainMan22, je zajímavé: řada dívek a žen asi opravdu chce "o něco víc" a je asi pravda, že "na jednoho chlapa je to dost těžké". Myslím ale, že Natalia de Chava, anavi369 a další popsaly trefně to podstatné, co ženy potřebují, a nejspíš trefily i to, co chtějí (potřebují) muži.

Anavi369 zmínila "batoh na zádech" ("netáhnout ještě batoh na zádech, protože jinak padnou oba"). To mi připomnělo jedno místo v tropech, kde ženy, nemajíce k dispozici prakticky žádné "rytíře" se smyslem pro humor, vyřešily problém "batohu na zádech" s obdivuhodným pragmatismem a nadhledem. Jde o místo někde v tropech (už si nevzpomenu, kde to je). Muži se tam věnují hlavně konzumaci pálenky (kterou prý dělají ze všeho možného i nemožného) a zahálce - někdy si pro zábavu zarybaří. Pracují tam prakticky jenom ženy, které se také samy starají o děti atd. Nevdávají se, protože nechtějí mít na krku zbytečnou zátěž v podobě lenošícího opilce. Muže využívá tamní žena jako milence. Když ji milenec omrzí, pustí ho jednoduše k vodě. Když žena zatouží po dítěti, použije vhodného muže (asi toho, který ještě není zcela zdevastován alkoholem) a pak ho také pustí k vodě. O děti se pak ženy starají samy, pomáhají si, spolupracují, obchodují atd. Přizpůsobily se absenci "rytířů" a jsou prý velmi spokojené.
06.10.2017 - 03:12 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Argyll
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:15: Ony však chtějí o něco víc. Rytíře pohárů - ANO. Chtějí i všechny krále TAROTU (oduševnělost, moudrost, finance, aktivita) a z Velké Arkány od 15 (svádění) po 21 (spasení). Na jednoho chlapa je to dost těžké. :98:
05.10.2017 - 00:14 | Filtr
(Panna) Epoxit
no je to záhada.. veľký spoločenský fenomén, asi rovnaý aká posadnutosť jednorožcami či písanie štvorčekov miesto smajlíkov.. takže ani odpoveď na otázku aká by mala byť mladá žena pre súčasnú generáciu nepoznám.. je to velká záhada..
Příspěvky: 37-13 12-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »