Sedna v horoskopu


07.08.2017 - 18:02
(Střelec) Berit
Sedna v horoskopu
Ahoj všem. :1:

Zajímalo by mě, jak jste pojali Sednu v horoskopu. Její výklad a projevy v domech a aspektech. Předem děkuji za příspěvky. :1:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
16.08.2017 - 18:33 | Filtr
(Střelec) Stuart Hample » Berit
Já myslím, že tvá odpověď nijak nepopírá, co jsem napsal já :)
16.08.2017 - 15:58 | Filtr
(Střelec) Berit » Stuart Hample
Každopádně, objevem těchto planetek a podobných objektů, a popsáním jejich funkcí, byly rozšířeny možnosti, které si nemůžeme upírat jenom proto, že se nám jejich funkce nepozdává. Jsou tu a působí.
Prostě jsou to lidské vlastnosti, které se obtížně mění a jsou úporné, nebo nesnesitelné. Proto taky lidé spolu nevycházejí, nemohou spolu žít, nebo dělají divné věci. Sedna je rozmar, který zbytečně tahá lidi do zkušeností, kterým se měli raději vyhnout, ale je v tom kus vlastního masochismu přijetím její výzvy. Jsou to ztracené naděje postavené na pozlátku a chimérách, tak typických pro nezralé osobnosti. Mi to nepřipadá o ničem. Mi to dává smysl. Život není jednoduchý.

:108:
12.08.2017 - 22:15 | Filtr
(Střelec) Stuart Hample » Berit
Já právě mluvím o tom, že Pluto ano, ano a ještě jednou ano, jeho energie a jeho lekce je pro náš život naprosto nezbytná. Jen je mnohdy taková problematická, protože je neučesaná a nedělá kompromisy, nevybírá si, mnohdy je nemilosrdná a násilná.
Někteří lidé toto nedávají (nebo si to myslí, nebo mají strach), a tak zkoušejí různé náhražky. Ano, Od Eris až po Sednu, to jsou vlastně takové náhražky Pluta, dávají jakési zdání transformace, ale přitom nic nedělají a už vůbec nemají katarzní a transformační efekt. Takové verze bez cukru, bez kalorií, ale zároveň i bez chuti a života. Sedna dává iluzi jakési tajemnosti, nostalgie a odpojenost od těla, Eris iluzi boje, který je ale spíš takové trollení, není to doopravdy, Haumea iluzi hloubky emocí a citů, takže to pak máme tendenci zaplňovat hračkami, předměty a dětinskostí, a Makemake iluze hloubky spojení a sexuality, takže má sice svádivou energii, ale je v ní nenaplnitelnost a neukojitelnost, vzhledem k tomu, že problém je hlouběji v duši.
Vycházím z konstelací, které jsme postavili před cca dvěma lety, následně jsem si jejich vliv zkoušel několikrát naciťovat a zaostřovat, plus mnoho a mnoho hodin nad horoskopy...
12.08.2017 - 20:00 | Filtr
(Střelec) Berit » Stuart Hample
Díky za interpretaci. Můžu vědět z jakých zdrojů čerpáte? Je to něco úplně jiného než jsem kdy našla. Sedna mě zaujala právě pro svou neidentifikovanost. Já sama ji mám v 8.domě, takže její působení je pro mě tak trochu pod hladinou.

Co Vás vede k názoru, že ti, kteří se zajímají o TNO se bojí žít? Pluto se přece nedá škrtnout z horoskopu, nebo ano? Sama mám Pluto v 1.domě a vím co umí, jeho síly se vůbec nebojím, ale spíše narážím na jiné lidi, kteří z něj mají strach. Právě proto mě zajímají všechny tyto planetky... :3:
Vyjadřují zajimave detaily plutonskeho celku.
12.08.2017 - 18:53 | Filtr
(Střelec) Stuart Hample
Jakékoliv trpasličí planety, plutoidy, transneptuny, interpretuju jako náhražku Pluta. Pro lidi, kterým se Pluto zdá být příliš silný, brutální a jdoucí příliš hluboko či do přílišné intenzity. Pluto má ale zároveň velkou transformační sílu a schopnost dát opravdu hodně, těm, kdo přijmou jeho výzvu. Ti, kdo si chtějí jen smočit palec a hrát si hru na život a nikoliv žít naplno, pro ty tu jsou planetky jako je Eris, Makemake, Haumea nebo právě Sedna.
Sedna symbolizuje tajemný opar, jakési zdání, které je ale jen iluzorní. Jakási velmi archaická prastará vzpomínka, která se nedá úplně odehnat...jakýsi vyvanulý parfém...Sedna má energii podivínské důchodkyně, sedící v cukrárně nad svým dortíkem, ve které jsou jakési vzpomínky na mýtickou dobu, jak to dřív bylo pěkné...jakási vysněná doba, která se vlastně reálně nikdy nestala...Důležité je odpojení dolní a horní části těla. Tělo, jako by vůbec nebylo, či jako kdyby bylo spíš jen cosi zatěžujícího, co jen bolí, podléhá stáří a nedává pražádnou radost...zdálo by se, jakoby měla Sedna hodně neptunskou energii, ale není to tak. Neptun dokáže být poměrně silný...Sedna není labilní...ono v ní zkrátka skoro nic není...je to jen takový barevný neurčitý stín. Pokud schválně znáte někoho se Sednou na AS, Mc nebo v konjunkci se Sluncem, možná zjistíte, že to jsou lidi, kteří vynikají...ničím. Průměrností...možná jen jakýmsi zdáním, zvláštní aurou, barevnými bublinami, ve kterých ale není vůbec nic.
08.08.2017 - 14:51 | Filtr
(Střelec) Berit
Pro lepší představu o tom co Sedna je, přidávám odkazy:

https://astrology.richardbrown.com/…

http://www.valkyrieastrology.com/Ma…


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2017
Lunární kalendář
Novoluní ve Lev Lvu
ukázat kalendář »