Severní uzel ve Štíru - Jižní uzel v Býku .- mám se obávat nejhoršího?


03.08.2017 - 12:24
(Štír) Jane123
Severní uzel ve Štíru - Jižní uzel v Býku .- mám se obávat nejhoršího?
dobrý den,
jakožto absolutní laik v oblasti astrologie a k tomu tak trochu někdy "blondýna":) zde dávám k diskuzi tento dotaz. Astrologii věřím,mám zkušenost že to zkrátk sedne a jemi zřejmé ,že údaje uvedené ve výkladu znamenají mžné dispozice daného jednce k okamžiku jeh o zrození, které může \a také nemusí naplnit, je to tak? Přřiznám se žě mě troćhu vyděsilo co mě vyšlo ve výkladu mého horoskopu (Radixu) viz níže. mám se obávat? Jaký je možný výklad?
děkuji moc,
Jana S.

Severní uzel ve Štíru - Jižní uzel v Býku
Člověk s jižním sestupným lunárním uzlem v Býku má málo kontinuity. Jeho potřeba jistoty je veliká. Závisí na minulosti, na starých zvycích, tradicích a představách. Pro tento život si však zvolil změny, nikoliv kontinuitu. V těžkém a bolestném osudu, který přijal před narozením, aby se mohl dále vyvíjet, musí všechno ztratit. Prožije umírání všeho, co má rád, ztrátu pozemského vlastnictví, skutečnou i symbolickou smrt osob, na kterých závisí. Před zrozením se rozhodl pro vnitřní revoluci, nikoliv pro zajištění a pohodlnost. V minulosti měl zřejmě velký majetek, ke kterému byl připoután, stejně tak si zakládal na své váženosti, úctě a rodině. Věci a lidé ho zajímaly a těšily, až když byly jeho, když mu plně náležely. Pak ale měl stále obavy, že je opět ztratí. A v tomto životě opravdu ztratí jak věci, tak osoby. Když se naučí tyto ztráty přijímat, ušetří si mnoho utrpení. Když rozvine činorodost, odvahu a velkorysost, bude šťastnější...
Severní uzel v 12. domě - Jižní uzel v 6. domě
Konflikt mezi transcendentním úsilím a každodenní skutečností, mezi chaosem a řádem, mezi medialitou a rozumem.
Jestliže 6.dům odpovídá osobní krizi, nebo reorientaci, pak 12.dům je spojen se společenskými nebo institucionálními záležitostmi v době přechodu nebo krize, nebo s výrazným tlakem minulé Karmy na jedince a touhou po transcendenci a znovuzrození. To může vést k introverzi, nebo Jižní sestupný uzel v 6.domu k nemoci nebo přehnanému zájmu o zdraví.
Aspekty

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
31.08.2017 - 15:47 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Jane123
Nevím. Téma mého života a zřejmě několika minulých je - zbavit se závislosti na lásce. Takže fakt nejsem ten pravej na rady tohoto druhu :1: Vybrala jsem si rodiče a následně chlapa, kteří mě to odnaučují, ovšem, byl to maximálně bolestivý a pracný proces (teď už je to lepší.)
Myslím, že v tomhle životě ještě nebudu zkoušet, jestli už mám správně zafixováno......i když kdoví, žejo.
Nicméně, něco bych k tomu přece jen měla: děti přece miluješ nejvíc na světě, viď. A na těch jsem se učila nelpět, ale výhradně pro jejich dobro. Pomáhali mi v tom moji psi, kteří část té láskyplné tíhy přebírali a povedlo se, byť to taky nebyla snadná záležitost.
Tak třeba takto?
Nechat každého dýchat a růst a trvat na tom, aby ti opláceli stejným?
23.08.2017 - 21:48 | Filtr
(Rak) dan162 » Jane123
Mno, já mám zase docela čerstvou bouli od rány košem od paní stejných uzlů - z Býka do Štíra. Jo ahoj vespolek zase po čase :-) Klidnější období samozřejmě přijde, nedívám se nyní na astrologii, protože to platí nabeton. Stejně nezbývá nic než to přijmout, případně občas trochu předběhnout, sama přitlačit na pilu, vybírat si kdy ten štíří princip použiješ sama, ne až si tě najde (vždy v okamžiku, když to nečekáš, nebo s e bráníš či vyhýbáš). Ano, když hledáš oporu tam, kde vždy byla, tak najednou není - to nastává v okamžiku, kdy jsi se spolehla na něco býčího, pevného, jistého z vnějšího světa. V čemkoliv, co žije, vidíš budoucí smrt. Nebo spíš proměnu. Tráva, která je dnes v srpnu zelená, že si nese s sebou svou budoucí hněď. Přesto se budeš moci radovat z té zelené trávy, silněji, intenzivněji, právě s tím vědomím pomíjivosti. Přijatým vědomím že to tak je. U vztahů vlastně stejně, hurá za každý den, kdy neodejde to, co je k odchodu předurčené. Lidé vcházejí k tobě, aby se změnili, to je taky tenhle uzel, hluboká proměna. Jestli od ní někdo uteče, tak utekl před sebou, jeho chyba.

Uzel buď sama realizuješ, nebo on si realizuje tebe (trvá mu chvíli, než se nepoužívaná energie nahromadí). Je prospěšné (!) ho žít, ne se ho obávat. Koukni do svého života, kde používáš býčí hodnoty, kde štíří, jestli netrčíš příliš v býku. Podívej se, který princip je výhodnější, perspektivnější, víc tě přitahuje. Například štíří uzel nehromadí třeba oblečení, místo pohodlného je rafinovaný, místo elegantního je svádivý...
23.08.2017 - 11:19 | Filtr
(Štír) Jane123 » player
Pochybnosti a nadhled - - naprostý souhlas:)
J.
23.08.2017 - 11:14 | Filtr
(Štír) Jane123 » Lupi
Souhlasím, když ublížíme a víme o tom ,omluvit se, odčinit co lze, být schopen přiznat chybu, odpustit, nelpět, na ničem a a na nikom, to nás může posunovat dál,
ale pokud někoho miluješ, dokážeš to zvládat tak abys nelpěla? Kdo určuje co je už lpění? Nelpím, když upřímně cítím že ten člověk je pro mě cenný a přeju mu upřímně štěstí i když mě opustí? Lpím když toužím aby se ke mně vrátil?
Jana
22.08.2017 - 16:40 | Filtr
(Býk) player » Jane123
Hezky jsi to popsala. ale , to už bych spíš poslouchal někoho moudrého a zkušeného praktika žití , než někoho , kdo si přečetl pár knih o velmi pochybné nauce. Byť uznávám to , že lidé , rodící se v určitých fázích roku maj určité podobné vlastnosti , jenže pak zjistíš , že to platí tak ze 70-80 procent. Čili má to s realitou podobnost asi takovou , jako předpověď počasí na pozítří...

A hlavně - co s tím? Někdo má horoskop tak nusnej , že by se musel jít voběsit...

Nebo partnerská shoda...kdyby to fungovalo. Ale co tady už se dalo dokupy lidí na základě partnerské shody...a jejich vztahy shořely jak papír...


Nene - jen s nadhledem a stálými pochybnostmi... :3:
22.08.2017 - 16:35 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Jane123
To je tak všeobecná zdatnost. Já bych se zaměřila spíš na to "nelpět". Dokázat (o)pouštět, dokázat se zaměřit na to, co je skutečně potřebné, skutečně ŽIVOTASCHOPNÉ (to je Štír)
V Býku ti bude líto vyhodit kdejaký starý hrnec, protože se k němu vážou vzpomínky.....ve Štíru si necháš přesně tolik hrnců, kolik právě potřebuješ - bez ohledu na vzpomínky. Tak nějak....platí to ovšem i pro všechno a všechny ostatní.
Směřovat k velmi nesentimentálnímu a trochu krutému výběru.
22.08.2017 - 16:27 | Filtr
(Blíženci) Lupi » player
"Projekce. Kdybys nevěděla , že něco takového , jako hvězdopravectví je , neřešila bys to a nepřidělávala si starosti s něčím , co ti někdo vtiskl do mysli"
Jestli tohle není komický....před pár dny jsem o tomtéž diskutovala na tomhle tématu s Boschem. Jen obráceně: že jsem řešila a dělala si starosti s něčím, co mi někdo vtiskl do mysli........dokud jsem se neseznámila s hvězdopravectvím. :1:
22.08.2017 - 10:02 | Filtr
(Štír) Jane123 » player
ahoj,
já jsem až donedávna brala horoskopy, karty a vůbec celou atsrologii a příbuzné obory spíše s nadhledem, ale posléuźe jsem zjistila, že pod vlivem schopných lidí se lze velmi blízko dotknout reality, takže jsem vlivem zkušeností začala důvěřovat, ale samozřeejmě né každém ukdo se zabývvá astroologií či výkladem karet apod. Takže beru erudovaně dělaný výklad vážně, ale přesto si myslím že i když jsme směrováni poměrně jasně na základě naší karmy, tak naše myšlenky, emoce, rozhdnutí, jednání, vytvářejí vždy prostor pro znměnu nalajnovaného osudu,kterou můžeme udělat, i když v těch těžších a zásadnějích zákežitistech o asi nebude tak snadné, ale myslím že člověk má tu moc změnit své nastavení a to zejména je-li jeho jeho touha a přesvědčeí , a opravdovost , s kterou do toho jde, silná.
Takže není třeba brát něco jako fátální a nezvrtané.
Jana
20.08.2017 - 22:13 | Filtr
(Býk) player
Vidíš , a to je právě ono. Projekce. Kdybys nevěděla , že něco takového , jako hvězdopravectví je , neřešila bys to a nepřidělávala si starosti s něčím , co ti někdo vtiskl do mysli. Pygmej v pralese je šťastný...

A hvězdopravectví je velmi kontroverzní nauka. Už jenom třeba proto , že tvůj horoskop se každých 31 let přesouvá do dalšího znamení , dál taky proto , že to nevymyslel žádný vědátor , nýbrž je to v podstatě sumerská statistika vytáhlá z několika desítek generací vzorků , jenže pod jiným náklonem zemské osy , takže vlastně omyl dneška a tak.

Ale - něčemu hold člověk věřit potřebuje , pokud nevěří ve své schopnosti.
20.08.2017 - 21:48 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
A sakra...ubjegať ja něpadumala! :61: Charašo, maladěc....hlavně, že tě nechytili!
20.08.2017 - 19:44 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
ty ně bajsja mňa nědogonjat
ja s vadkoj ubjegaju
20.08.2017 - 19:19 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
Já ti dám mádeš! :21:
Učili......za totáče byla vodka základ života, což mě dohnalo k systémovému odporu.
Jak to, že tebe dostali? :39:
20.08.2017 - 00:11 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
na vodku mi nesahej je to základ života tě ve škole neučili?
to je teda mlááádeš
19.08.2017 - 21:38 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
No vodku už vůbec! Ochmelko jeden :61:
13.08.2017 - 20:36 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Jane123
myslíš že je nezbytné aby nebe bylo stále blankytné?
13.08.2017 - 20:34 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
cožes mi vodku dokázala odklidit?
12.08.2017 - 11:46 | Filtr
(Štír) Jane123 » Bosch
To myslím že není můj problém, i přes velmi nelehké podmínky současného života si umím vychutnat hezké chvíle, třeba to, že v situaci kdy jsem na tom zdravotně dosti kriricky mi vstoupila nečekaně do života láskA, sice kratounká ale pro mě velmi důležitá a hodně mi dala ii když zároveň způsobila svým náhlým koncem hodně bolesti, ale obojí přece do života patří, štěstí a radost ,tak i bolest a utrpení a jedno bez druhého by dělalo naše životy povrchními a prázdými,Já jen že by bylo fajn, kdyby mi to štěstív lásce a radost vyrželi aspon trochu delší dobu, abych si je mohla náležitě vyhutnat,aby mi to veliké štěstí třebauž neodešlo a stálo při mě při řešení jiných bolestí života
Jana
11.08.2017 - 19:50 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
To si piš - a k večeři bude jahelná :2:
I tu vodu jsem dokázala poklidit :46:
11.08.2017 - 19:28 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Jane123
Neustále prožíváš něco hezkého. Finta je jen v tom si toho začít všímat.
11.08.2017 - 19:26 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
Jen jestli umíš drůbeži nasypat dobytek nakrmit poklidit vodu dříví nanosit v peci zatopit chalupu zamést a kaši navařit :47:
11.08.2017 - 15:49 | Filtr
(Štír) Jane123 » Berit
Takže ten strašidelný výklad myslíš že nemusí být až takový? Myslím že těžkého jsem si v tomto životě užila už vrchovatě a moc toužím po tom,, prožít také něco hezkého třeba:) a v klidu a bez dramat:)
11.08.2017 - 15:35 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
No hlavně, jestli jsi za pluhem zdatný a v boji obstojíš! :47: :75:
11.08.2017 - 13:18 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
Což já se chvástám?
11.08.2017 - 11:51 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
Jen jsem žertovala, Ivánku :3:
11.08.2017 - 00:11 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
Každému dle jeho libosti.
O mně se bát nemusíš.
Příspěvky: 42-18 17-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »