Tranzit Lilith


30.01.2017 - 18:50
(Štír) Miu Miu
Tranzit Lilith
Zdravím vás,
ráda bych znala váš názor na můj tranzit. Poslední dobou mám divný pocit, že je něco špatně a dnes jsem zjistila, že mám přesně lilith na ASC, v opozici na lunu, v sextilu na jižní uzel a trigon na S uzel. Co od toho mohu čekat? Měla bych se bát? Mám taky jupiter v 11.D což sedí, protože jsem se konečně chopila toho, abych poznala nové lidi. Dále přesný tranzitní slunce na mém 3.D. kde tvoří konjukci s venuší- vydám se na výlet a napíšu o tom super básničku? :2: (jednu už jsem mimochodem napsala včera) můj uran se dostal do 5.domu- že bych někoho potkala a prožila flirt? nebo moje vztahy budou ted nepřehledné, jak na houpačce, žádná jistota?

Jak to teda se mnou vypadá? Jsem beznadějný případ?
Díky

Řazení:
31.01.2017 - 01:11 | Filtr
(Lev) Alberto
Druhý nejdůležitější aspekt je dle mého názoru uran na Jupiteru v 5.d. Uran může Jupiter pobizet k odvážnější akci, adrenalinovým jízdám, cestování, experimentování, poznávání něčeho exotického, objevování do nových směrů. Vyskocit mimo komfortní zónu. Na druhou stranu ten sebezpytujici Saturn zase dává brzdu, člověk přemýšlí o všem co bylo. Chtělo by to vzít tuzku, napsat si co se povedlo, co ne, nějak si uznat pravdivé minulost, pak podtrhnout, poučit se, udělat tečku, už se zpět navracet a vyrazit odvážně do nových oblastí tvorby, sexu a dobrodružství (5.d.)
31.01.2017 - 00:58 | Filtr
(Lev) Alberto
Nejdůležitější tranzit je Saturn přes Saturn, tzv saturnsky návrat. Období dozrávání, uzavření celé kapitoly a z toho vyplývajcí vyuctovani. Někdy je náročnější, člověk vic uvažuje, co zvládl, co podělal, kolik času mu zbývá. Končí bezstarostné mladí, najednou se počítají výsledky, jak ve vnějším tak vnitřním smyslu.

Obecně je dobré koukat hlavně na trajekty od Jupitera dál, ty rychlejší jsou zanedbatelnejsi.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »