Horoskopy na Seznamu


12.01.2017 - 11:27
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Peťa Osek, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Horoskopy na Seznamu
Ahoj,
chtěl by se někdo, třeba z odborníků na astrologii, vyjádřit k horoskopům na Seznamu? Občas tam nakouknu a zajímal by mě váš názor na kvalitu.
Děkuji předem za všechny příspěvky :29:

Řazení:
18.01.2017 - 11:55 | Filtr
(Rak) dan162 » tronco
Kdysi mne tyhle horoskopy z casopisu stvaly. No ona tu je od ctenaru trvala poptávka, nějaké peníze to přináší, tak to vychází. Ale je to medvědí služba, snuska dobre znejicich vět. S tím, ze nepíšu srozumitelně moc nenadělám
17.01.2017 - 18:34 | Filtr
(Štír) tronco » dan162
Počkej.... teď bych použil Tvá slova,kdybych si je pamatoval.... ve smyslu,že se se mnou dá mluvit,když mluvím rozumně a nechovám se jako.... já už nevím.... ..... ale .... absolutně nic..... jakou řečí to je psané?
Fakt se snažím.... syn kriminalisty.... tak zkusíme geny...
Předpokládám,že místo slova aspekt ... což je... mmm slovesovité slovo vztahující se k času,či pojícího se v jiných slovních spojeních .... mmm.... atd... mohl jsi se splést a mohl jsi třeba použít slovo averze,což je ...mmm... nelibost,odpor,nechuť .... ale potom mi to též nevysvětluje Tvé vztahy k těm horoskopům z rozlišných zdrojů,které však osobně řadím do toho samého pytle..... ale opozice je významově opak,protipól(protiklad).... takže z časáků jsou horoskopy k hovnu,ale na seznamu jsou skvělé.....
Nevím,už jsem se naučil trošku překlady z astromluvy? :3: :49: :27:
17.01.2017 - 18:19 | Filtr
(Štír) tronco
Je to tam skoro podobné,jako s počasím.... když tam dají,že bude pršet,hledám plavky. Hele ... takové horoskopy ... to napíše každý,kdo ví trošku jen takové základní předpoklady slunečních znamení jako ... já nevím třeba ... štíři bývají žárliví,tak tam napíší občas něco o zvýšené pozornosti v okruhu nejbližších .... lev je třeba ohnivý pán kolonád,tak napíší,že dnes prožijí bezva společnost,jen ať si dávají pozor,ať je nic nenasere..... pak třeba ...vím já,plachost,či až sobeckost u ryb... na to se hned dá něco napsat.... prostě jen tak,aby v tom každý našel kousek.... no,to je vše .... takže nic...
12.01.2017 - 14:21 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » tulačka
:61: :61: Taky.
12.01.2017 - 14:08 | Filtr
(Rak) dan162 » tulačka
Když si uvědomím, jaký mám aspekt k horoskopům z časopisů psaným na celá znamení, tak to je zcela přesná opozice. To už astromluva je, ne ? :-))
12.01.2017 - 12:31 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Peťa Osek
Si piš, že to nejde. Jsou to prostě bláboly. Astrologie nepředpovídá, není to věštění...

Nicméně nedávno mi byl na leden "předpovězen" posun v kariéře, pracovní úspěch. Ale byl to jen předpoklad na základě tranzitů. Nutno podotknout, že to fakt vyšlo. :1:
12.01.2017 - 11:58 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Khalia Zvlčelá
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Peťa Osek, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
já to stejně nechápu :24:, v astrologii se snad nedá takto předvídat, nebo ano?
něco jiného je postavení planet, úplněk atd. ale to snad nemůže předpovědět, jestli mě naštve šéf nebo já jeho apod. :63:
12.01.2017 - 11:54 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Peťa Osek
Myslím, že i kdyby si tady na Najdise něco přečetl a chápal to, rozhodně se mu nevyplatí investovat čas do studia astrologie, aby pak sesmolil pár řádků o slunečním znamení na každý den. :41:
12.01.2017 - 11:48 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Khalia Zvlčelá
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Peťa Osek, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:61: :61:jistě, dík za shodu
ale na pobavení je to tam dobrý :3:
myslíš, že si to tu přečte nějaký ten"odborník" ze Seznamu?
12.01.2017 - 11:43 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Já teda nejsem astrolog, ale můj názor na kvalitu horoskopů typu Seznam, Centrum nebo to v časopisech je jednoznačný... Přesně od doby, kdy mě začala astrologie fakt zajímat.. :4:

Teď schválně čtu to na Seznamu... obecné nic neříkající informace, ve kterých se chca nechca najde každej, ať je jakékoliv sluneční znamení. :41: Já se našla zběžně v každém horoskopu, včetně toho, co má na dnešek Kozoroh: "Večer už se budete cítit unavení.." :4: Se divím.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »