Bludný kruh, bude to letos lepší?


08.01.2017 - 16:18
(Lev) Zuzi7
Bludný kruh, bude to letos lepší?
Dobrý den,

jestli mi dokáže někdo poradit, budu moc vděčná. Zrovna procházím "tichým" obdobím. Kdy mám čas na přemýšlení, čtení a vůbec svůj osobní růst.
Snažím se přijít nekterým věcem na kloub, v nekterých situacích najít vzorce které opakuji a příčiny těchto vzorců.
Mám pocit jakoby jsem se pořád točila dokola a dělala ty samé chyby. Jenom nevím co se mám z toho naučit.
Moje situace : je vztah, je práce, je bydlení, jsou peníze. Přijde ztráta, buďto práce, nebo partnera, pak je míň financii. Přijde nové bydlení, nová práce, nový vztah. a tak pořád dokola.
Bude to letos lepší?
Moc děkuji

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
09.01.2017 - 14:11 | Filtr
(Rak) dan162
Příčinou je, že problémy obvykle řešíš tím, že jdeš do nového. Tím se neřeší problém, ale jeho projev. Když ucítíš, že je zase něco blbě, tak zkoumej co je v tobě špatně. Každou proběhlou příhodu si rozeber - co se stalo a proč jsi reagovala takto ? Jak by to mělo být správně ? Probírej to ve chvíli, kdy je příhoda ještě "vlažná" (ani horká, ani u ledu) A oprav to. Vzorce se tak přestanou opakovat.
09.01.2017 - 12:30 | Filtr
(Býk) player » Zuzi7
To je jedno. Ale ty nejsi jedna. Jsi dvě. Jsi pár. Muž chce tvé tělo. Možná chce i tvojí duši ,ale to rozhodně méně. A ty jsi pár. A sama jsi patrně žárlivější typ.

Budeš ještě pokračovat v zavedeném. Ale pokud změníš úhel pohledu na sebe i na všechno ostatní , nemusí to tak být. Je to prostě složitý celý to pole kolem tebe.

Chce to brát s humorem , nic jiného ti v podstatě ani nezbejvá. Buď se na čas zříct sexu a vrátit se do hry až budeš jedna. Nebo jet dál v zavedeném režimu.

Blbý je to , že lvi se těžko mění. Necítí potřebu , coby králové tvorstva ,ale většinou dělaj taky pěknou paseku. Ale tak...stejně , nechci , aby to vyznělo negativně. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné.
09.01.2017 - 11:41 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Zuzi7
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele petamar, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Je dobré si uvědomit, že svou situaci hodnotíme přes naše nastavené filtry, kterými k nám chodí informace. Neustále opakujeme věci a čekáme, že se něco změní. Tomu se říká, čekání na zázrak! Slyšíme na rady, které nám říkají, bude to dobré, necháváme si foukat na bolístky. Stejně tak jako paní doktorka, která nám na bolest předepíše tlumící prášky, které přerostou do stádia chronické nemoci, protože se neřeší příčina, ale následek. Každý má volbu, něco změnit, nebo bloudit v kruhu. Naši předci zobrazovali život v kruhu jako symbol hada nebo draka (uroboros) jak si požírá ocas. Naším cílem je z toho kruhu vystoupit. Budu držet palce. :15: :1:
09.01.2017 - 11:19 | Filtr
(Lev) Zuzi7 » player
malá jako malá, je jí 13. Tzn že budu opakovat chyby dokuď nevyletí z hnízda? Prosím vysvysvětli mi to. Už jsem z toho :98:
09.01.2017 - 11:13 | Filtr
(Býk) player » Zuzi7
Nojo , pokud máš malý , tak to je prostě stav jiný. Nejsi svým pánem. To budeš ještě asi nějaký čas kroužit , protože ...no , prostě proto.
09.01.2017 - 06:54 | Filtr
(Lev) Zuzi7 » DaRy
Moc děkuji za radu,
něco dokazuji,určitě to tak cítím, kořeny jsou v dětství. No neženu se do nového vztahu nebo do práce. je to spíš nezbytnost, vždy jsem to ukončila já, protože jsem se už nechtéla trápit. věděla že jsem nespokojena v partnerství kde je nevěra, nebo v práci které musím obětovat stále více a více času.
Máš pravdu, zvířátka dokážou divy. Mám velikého pejska a možnost každý den s ním vyjít do lesa...zkusím se znova vrátit k meditacím
09.01.2017 - 06:43 | Filtr
(Lev) Zuzi7 » DaRy
Děkuji,
nejdu cestou pesimizmu, většinou se snažím vidět věci optimisticky i prožívat radost z každodenního života a potom mě něco ovplyvní, při výběru partnera a pod. nevybrala bych si někoho o kom bych věděla že bude takový a makový. Nevybrala bych si práci kde bych věděla že při pohovoru neříkají pravdu a já budu muset víc cestovat, obětovat svoje osobní volno a tím věnovat míň času dceři. Energie mi nechybí, vždy jdu do nového vztahu i do nové práce s energii, důvěrou. Ale začínam být unavena změnami a oto míň se mi do nich chce. Nechci se uzavírat
09.01.2017 - 06:32 | Filtr
(Lev) Zuzi7 » Buddha/2
Ne, neřekla bych že popírám. Vím že jsem si spoustu věcí přitáhla. Nevěru strachem na základě rovnice ( partner se vrací pozdě, partner nemá chuť, partner často píše) většinou je to strach protože jsem to už jednou prožila
09.01.2017 - 06:28 | Filtr
(Lev) Zuzi7 » Peťa Osek
Děkuji,
znám situace, kdy jsem věřila a tak se stalo. Vím i to že teď nad vším moc přemýšlím, vím i to že mi chybí hravost a nadhled. Mám pocit jakoby myšlenky měly nade mnou moc. Zkoušela jsem meditovat, cvičím....prostě se snažím nemyslet...jenom vnímat a potom,ejhle, uvědomím si že znova myslím...třeba u pití vody počítám...počítám kroky...ta mysl ne a ne se zklidnit
09.01.2017 - 06:20 | Filtr
(Lev) Zuzi7 » cerberus
Děkuji,
já nemám ani tak strach, spíš o věcech až moc přemýšlím. vím že nechci opakovat chyby. Hledám, v minulosti, proč to tak je, jak se z toho poučit a jak to už neopakovat. Jsem zmatená
08.01.2017 - 23:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » DaRy
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele petamar, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:1: :4: Je to o přicházení a odcházeni, vše si zapisujeme do našeho deníčku života. Ten citát neznám, ale vím že dnešek určuje zítřek. :79: :27:
08.01.2017 - 22:39 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
"Přijde ztráta, buďto práce, nebo partnera, pak je míň financii. Přijde nové bydlení, nová práce, nový vztah. a tak pořád dokola."

Jako samo přijde ? Se mi zdá, že nějak popíráš svou účast v procesu. Jakoby ses nerozhodovala, ale ono samo "chodilo". Což je vzorec. A dokud podle něj pojedeš, budou změny "mimo kontrolu".

Je to jako s kytkou v květináči. Musíš zasadit a zalévat. Když nezaléváš, můžeš za čas konstatovat, že uschla. Sama od sebe :39: :4:
08.01.2017 - 22:01 | Filtr
(Blíženci) DaRy » petamar
Dobrý večer,

Zuzi7 volá o pomoc, a Vy jí přinesete pilu, když sedí na suché větvi? Doufám, že to bere jako že se cestou rezignace a pesimismu nedá.
A proč by se měla stát někým jiným? Narodila se jako Zuzi, jako Zuzi má jednou odejít, jen navíc naplněná radostí z pobytu na tomhle světě.
Co souhlasím, že člověk si nasbírá za život mnoho programů, ale nejsou automatické, ale zautomatizované. Ale neurčují nás. Znáte tento citát?... "Jizvy připomínají, co jsme zažili, neurčují naše další kroky."
08.01.2017 - 21:12 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Zuzi7
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele petamar, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Bude to stejný a bludný kruh bude pokračovat, pokračovat, pokračovat…Jste nějak naprogramována, něčemu věříte, něčemu ne, žijeme podle automatických programů, které určují, kým jsme. Tak dlouho se tyto příběhy opakují, až vám dojde, že něco musíte změnit, musíme se stát někým jiným a pak … :1:
08.01.2017 - 20:07 | Filtr
(Býk) player » DaRy
:15:
08.01.2017 - 19:17 | Filtr
(Blíženci) DaRy
Zuzi,
všichni přede mnou mají pravdu, jsou to obecné pravdy, které asi znáš, a byť je opakování matka moudrosti, tak ti asi teď nic neřeší.
Koukla jsem na tvá čísla, a celý chyták spočívá v tom, že nejsi uzemněná, že nemáš svůj střed. Pak ať děláš, co děláš, i když budeš mít všechno na světě, co si jen člověk může přát, tak nebudeš pociťovat hluboké vnitřní uspokojení a požene tě to k nové práci, do nového vztahu, na novou adresu, k tomu být občas finančně chudá, jindy bohatá... prostě neustálé hledání čehosi neurčitého. Navíc, protože si nejsi jistá sama sebou, máš potřebu sobě i druhým stále dokazovat, že jsi kvalitní člověk.
Bude to lepší?... Určitě! Když s tím něco uděláš. To neovlivní Vesmír, ani skvělý zaměstnavatel nebo bydlení snů.
A co s tím můžeš dělat?...UZEMŇOVAT.
Jak?... Hodně pobývej venku (práce na zahradě, sport, procházky, dívej se kolem sebe, jak je tenhle svět zázračným místem pro život), čtyřnohý mazlíček a hezky o něj pečovat, pokojovky pěstované v hlíně, každé ráno krátká meditace - představ si, že jsi strom s hlubokými kořeny, které čerpají obrovské množství živin a dávají ti sílu dosáhnout kamkoli, přitom se ani nehnout a i tak dosáhnout uspokojení.
Do dvou měsíců od opatření, bys měla cítit tu změnu, kterou žádáš.
Jinak se ozvy a ještě to můžeme dopilovat.
Držím pěsti.
Dana
08.01.2017 - 18:29 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Peťa Osek, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj Zuzi,

možná ti odpoví někdo kdo se vyzná v astrologii a vyčte jestli bude letos líp z hvězd, já to nebudu :3:.
Můžu je přispět do debaty zda je fajn když se život točí dokola, když máme nové práce a nové vztahy atd.
No změna je život, to je svatá pravda. Za předpokladu, že o ty změny stojíme a netoužíme po stabilitě a neměnnosti. Já změnu vítám, často se mi stalo, že i ta nechtěná změna mě posunula tam, kde bych bez ní určitě nebyla, ve smyslu pozitivním. A o to jde - jak se na ty změny díváš. Vždy máš na výběr. Zkus život/změny přijímat a brát si to lepší a to horší nechat. Ve všem platí zákon rovnováhy, někdy je líp někdy hůř, ale vždy je to v rovnováze. Máme-li pocit, že už delší dobu je to draka, následuje období nebeské :62:
věř tomu :1:

Hodně štěstí :15: :17: :17:
08.01.2017 - 16:56 | Filtr
(Lev) Zuzi7 » player
no právě. Já jsem už tak nějak presycena tolika změnama. I si říkám, že to je takhle a že to tak možná má být. Jenom jsem tak nějak unavena.
08.01.2017 - 16:43 | Filtr
(Býk) player » Zuzi7
Tak přehoď náhled. Míto , aby ses toho bála to přijmi za svůj standart. Koneckonců , co bys chtěla od života lepšího.

Nemít žádnou práci a žádný vztah a žádný peníze?

Nebo mít jednu práci na celej život? To není moc dobrý , vede to k zakrnění a k jednotvárnosti.

Mít jeden vztah na celý život? To není dobré. Vede to k zakrnění , jednotvárnosti a přežívání (až na výjimky).

Prostě řekni si: Dalajláma žije takhle , pygmej v pralese takhle a já pro změnu takhle. Z hlediska duševní hygieny je tvůj život úplně ve správnejch kolejích.

Stále nové výzvy , mnohojakost? A že děláš chyby? A kdo je nedělá? MRKNI SE NA VESMÍR - TAKY NENÍ DOKONALEJ.
08.01.2017 - 16:39 | Filtr
(Lev) Zuzi7 » player
vím že se mám určité néco naučit. Vím že i lidi, které jsem po cestě potkala mě něco naučili. Teď jsem radši sama se sebou. Za týden nastupuji do nové práce. No bojím se že nebude čas na to zkoumat a pozorovat a že se to bude opakovat.
08.01.2017 - 16:29 | Filtr
(Býk) player
Odpovím ti otázkou.

Jsi si jistá , že právě ten bludný kruh není to úplně nejlepší řešení , takto nalajnovaná cesta? Že stihneš hodně poznat , více polarit a tak?

Konečně - rozhlédni se kolem sebe , takhle dnes lidstvo žije. Asi proč? protože to tak asi má být.

A chyby - no , zkus si je odmyslet a vytvořit si scénáře , co by bylo , kdyby se neudály? Myslíš , že bys byla vítěz?


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »