Gabriela Koukalová (Soukalová)


07.01.2017 - 11:42
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Gabriela Koukalová (Soukalová)
Dnes jsem se v rozhovoru na netu dočetl čas narození (11:00) Gabriely Koukalové (biatlon) a protože zde v databázi je bez času (domů), tak pro zajímavost nahazuji radix. Opravdu stojí za shlédnutí! Zde opravdu vidíte horoskop výrazné osobnosti, která je na očích a směřuje k úspěchu. No pošťourejte se, stojí to za to. najdete tam jak její umělecké nadání a smysl pro krásu, tak její "střelenost" (roztržitost), úspěchy... :3: :15:
A kvízová otázka na závěr: jak dopadne dneska ve stíhačce? Kdo se podívá na její tranzity pro dnešní den? :20:

Stránka: 2 1
Řazení:
12.01.2017 - 15:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele funky, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Prakticky, ten "spálený Merkur" dokládá fakt, že je v(poblíž) horní/dolní konjunkci se Sluncem. Jeho nejzazší bod na zvířetníku od Slunce je v reálu jen jeho nejvýchodnějším/nejzápadnějším bodem od Země, nepodmíněně na své vzdálenosti od Slunce. (A to je důvod proč, když si dvojrozměrné brýle sundáte, víc uvidíte.)
11.01.2017 - 22:00 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » předsedkyně SVJ
Máš pravdu, je to moje Luna ve Štíru a další aspekty. Konkrétní citace můžu poskytnout na požádání v SZ (i když už mě moc nebaví se v tom rochnit), nebudu tak činit v rámci této diskuze.

Orbis pro spálení Merkura i jiných planet je předmětem mnoha sporů, takže tvůj názor převzatý z "tradiční" astrologie sice respektuji, ale nesouhlasím s ním. Už jen čistě statisticky-na kolik lidí by se to pak vztahovalo. Ale otázka k diskuzi je i to, jestli vůbec spálený Merkur v reálu znamená něco negativního atd. atd. :29:
11.01.2017 - 21:00 | Filtr
(Lev) Orfanikus » předsedkyně SVJ
V denním nativu,noční planeta Mars nad obzorem,ve Váze,je prvotřídní škůdce, M.může být pro ní časovaná nálož,až ve Firdariích nastane perioda Mar. a
tak získá vliv.
Třeba podle Dorot.vladař druhé poloviny života ve vodním živlu/nativ.Slun.Št./ je Mars.
11.01.2017 - 19:59 | Filtr
(Lev) Orfanikus » Sky
Jasně,to zvíře tam je.Když tak "krmí" tělo,tak spirituální zájmy jdou automaticky
na vedlejší kolej,dvěma pánům nelze sloužit.
Vítám tě v zemi krále Miroslava.
11.01.2017 - 16:32 | Filtr
(Blíženci) předsedkyně SVJ
taky se vyjádřím, snad publikum odpustí, že se to bude týkat nativity, nikoli fyziognomie, povahy, nebo preferencí manžela p. soukalové.
na 25° stř vychází stálice lesath (v žihadle štíra, povaha merkur/mars), dle ebertina dává rychlou mysl, kousavý humor, jako všechny martické stálice možnost nebezpečí, úrazů, smrt jedy etc., ale dodává, že ve spojení s dobrodějem (zde silná k/venuše) a při správném vedení dává zrozenci možnost dosáhnout významných úspěchů v martických záležitostech.
vládce asc je jup, jup vládne luna, s tou je jup v recepci. luna je v k/ s venuší. teď, ono to s tím materialismem možná nebylo od věci: máme zde konfiguraci všech 3 expanzivních planet, všechny mimořádně silné v hodnostech jup, samotný jup je v povýšení, ven i lun jsou mimo sektu a extra conditione (v muž znameních nad obzorem přes den), takže se budou projevovat neadekvátně, přehnaně, potenciálně ukazovat horší stránku své povahy - a spojení dobrodějů s příliš silným jup celkem pravidelně dělá, řekněme, touhu po luxusu, životu na vysoké noze, hogo fogo, hedonismus atd., prostě klasické jupiterské "až příliš dobrého". ta recepce jup/luna, to je nějaká bodrost a lidovost, schopnost se prezentovat jako ta "hodná milá upřímná holka od vedle, která si na nic nehraje". a samozřejmě vládce asc v exaltaci = život zrozence směřuje k povýšení (tím spíš, že se jedná o hlavního dobroděje sekty, navíc silně důstojného). ale celkově ven/lun ve spojení s vl asc - přízeň lidu, popularita, ve spojení s ven = hmotný blahobyt.

jestli mi letos nějaká astrologická technika opravdu vzala dech, tak to byla zollerova rada vždy se podívat na poslední separační a nejbližší aplikační aspekt vládce asc a potom zvážit, jak dobře je vládce asc s oběma planetama nakonfigurovaný; mělo by to mluvit o určité životní cestě/náplni zrozence:
jup zpětně aplikuje do opo se sat, ale první aspekt na jup, který bude dokonán, je trig od slunce. teď to je zajímavé, ptž s vládcem asc máme spojené zbylé 2 planety ohnivé triplicity, a všechny 3 jsou silné v hodnostech marta (slunce dom+tripl+tvář, sat exalt, jup tripl). všechny 3 ohnivé planety (btw všechny mají hodnost v asc) v hodnostech marta, jedna vládne asc a zbylé s vládcem asc tvoří nejbližší aspekty. mars je almuten figuris, silně angulární a je hlavním doryphory slunce, světla sekty; je sice v exilu, ale není peregrinní (na 29° vah je ve vlastní hranici), je orientální, v mužském kvadrantu a muž znamení, takže ač v exilu a mimo sektu, mužsky se projevovat bude. tady se začíná rýsovat kostra nativity profesionálního sportovce.
mars je v recepci přes povýšení se sat a přes znamení spolu jsou v kvadr. celé to sugeruje obraz někoho, kdo v životě vyhledává dobrodružství, akci, nové výzvy (vl asc jup), díky čemuž se mu dostane úspěchu (vl asc v exalt), přičemž mu jsou házeny klacky pod nohy (opo sat), tvrdě fyzicky dře (mars/sat), baví ho jít proti svým fyzickým limitům (dtto, sat v 1.), což mu dodává jistý pocit hrdinství (recepce přes pov.), a taky rád překračuje hranice mezi dobrodružstvím a nebezpečím (mars/jup přes znamení), občas dost naivně, proto si občas taky nabije ústa (jup v exilu sat a pádu marta). že se to celé bude týkat fyzické činnosti/těla dedukuju z toho, že se to celé točí kolem jup (vl asc) a sat (vl hranice + tváře + jeden z vládců triplicity asc, navíc v 1. domě).
ale hlavně je podle mě kořen toho sportovního talentu v tom, že všechny planety, které mají hodnost v asc, jsou silné a zejm silně nakonfigurované navzájem + s martem.
11.01.2017 - 16:32 | Filtr
(Blíženci) předsedkyně SVJ » Mici Angóra
evidentně máš v radixu i něco, co ukazuje, že vidíš věci, které zůstávají jiným skryté - nějak jsem si nevšimla, že dotyčný by tady někoho shazoval (a to ještě vždy a všude) - pokud za "shazování" považuješ to, že na extrémně všeobecnou otázku nebo jednoznačně nezodpověditelnou otázku (viz vlákno o prognostice) někdo odpoví, že se na to nedá rozumně odpovědět, pak je problém spíše na druhé straně. rovněž jsem si nikdy nevšimla formulací typu "kdybyste studovali u renomovaných astrologů jako já", bylo by možná vhodné, kdybys svá tvrzení opřela o konkrétní citace.
orbis pro spálení je 8°30´, 17°30´ pro sub radiis (pod paprsky). její merkur je na tom o to hůř, že aplikuje do ještě většího spálení, což je horší, než kdyby z něj separoval.
11.01.2017 - 05:53 | Filtr
(Lev) Orfanikus » Mici Angóra
Dobře.Já se nikomu nesnažím zalíbit,ale myslím,že mluvím zde jen slušně.
Na hodně položených dotazů skutečně nepanuje jednotný názor, nebo odpověď na některé na otázky by vyžadovala mnohem větší prostor,nedají se zodpovědět krátce,přitom
nemám ambici částečně nahrazovat tady roli astroškol,jsem přesvědčen,že lidi se astrologii jen z těchto debat nenaučí.
Osobně mi ničím " nevadíte",jesti vás toto sdělení potěší.
P.S.
Na fotkách M.R.retuš bude,ale je velmi půvabná i v realu.
Myslím,že má recepci Venuše/Saturn přes domicil -Ven/Koz-Sat/Býk,
což bude kromě jiného i krása do vysokého věku.
10.01.2017 - 18:16 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Orfanikus
Mně se Marie Rottrová taky líbí, i když všichni říkají, že na fotkách je vyretušovaná, to jen tak na okraj...

Nejsem žádná Koukalové fanynka, ale vadí mi Vaše (když si chcete vykat) potřeba 1) všechno, 2) všechny a 3) vždy v místních astrodiskuzích shodit (typicky: na tohle těžko dostanete nějakou odpověď, klást takové otázky nemá význam, kdybyste studovali u renomovaných astrologů jako já, věděli byste že...(možno libovolně dosadit)...ale takhle nevíte nic, tak radši nic nepište. Pokud to není záměr, chtělo by to zapracovat na komunikaci. :3:

P.S.: Ostatně to, proč mi Váš způsob komunikace nejspíš vadí, lze snadno vyčíst z mého radixu, mně to teda z Vašeho jasné je.
10.01.2017 - 17:49 | Filtr
(Rak) Loen
No já sem o té ženské (ehmm o rok mladší než já :47: :4:) nikdy neslyšela... ale dobrá bouře se tu strhla

k horoskopu z rychlíku:

mars na MC by asi ke sportovní kariéře nabádal...+ mraky planet ve štíru v 10. domě - brutální cílevědomost spojen a s tvrdým úsilím... (takto postavený štír na sobě fakt maká a de si za svým cílem... a nemusí u toho dělat ani moc humbuk... )

venuše na asc ve střelci bude dělat dojem milé a easy-going holky (což je asi to, proš ji tu většina tak sveřepě brání :61:)

+ je pravda že nemá žádné kvadráty a opozici co by jí zatápěly pod kotlem...hmmm

Mě spíš zajímá to jupiterské vědro
+ lilita na tom marsu

PS: vzhledově mi připadá hezká, ale ničím oslnivá :61: potkat ji v šalině asi si ji nezapamatuju :61:
10.01.2017 - 16:58 | Filtr
(Lev) Orfanikus » Mici Angóra
Koukám,že na mojí provokaci jste připravení Koukalovou bránit.

O tupém materialismu jsem nic nepsal,určitě prvky v rohových domech
mají sílu se projevit materiálně,zmiňuje Kefer.

To je přece úplně jedno,že se někomu líbí
Koukalová a mně ne,zapomínáte,že jsem proti vám starší člověk a možná
na fotky Koukalové ani řádně nevidím,
zase mně se líbí Maruška Rottrová i v jejích 75-letech.

Sečteno podtrženo,já nikoho nenutím sdílet mé názory ani nemyslím,že by mohly
být někomu sympatické.

Mici, Vy mně asi nemáte ráda ? Proč mluvíte za spoustu lidí ?
10.01.2017 - 12:22 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sosna zvlčelý
Jo :4: Já jen jestli se celou dobu nebavíme třeba úplně o jiném radixu, např. že by v článku, kde byl čas narození bylo i jiné datum. I když obrázek vlastně odpovídá :6:
10.01.2017 - 12:20 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Mici Angóra
Máš recht, Cecilko, máš recht! :15: :4:
Není důležité, co píšu, ale co myslím. Píšu Kozoroh, ale myslím Střelec. :49:
10.01.2017 - 12:16 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
Mňau.
10.01.2017 - 11:43 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sosna zvlčelý
Jen pro zajímavost, Petr Koukal má Mars snad na úplně stejném stupni jak ona (ale čas se neví, takže těžko říct, kde ho má v radixu), zajímalo by mě docela, kdo je u nich "tahounem" ve vztahu.

Venuši má Gabriela ještě ve Střelci, ni? :6:
10.01.2017 - 11:13 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele 16ka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Má nádherný úsměv - úplně září z fotky, z TV. Jde z ní radost a velmi příjemná pozitivní energie. Navíc dělá charitu a je fakt dost vtipná.
Klidně míň šminek - určitě je nepotřebuje, ale když se tak lépe cítí, proč ne.

Jedna z mála sportovkyň, kterou poznám v TV (jsem antisporttalent) a na kterou se vždy ráda kouknu, právě pro tu její energii.

S jediným nesouhlasím - je jí teď fakt všude plno. Skoro na každém sportovním kanálu a všude se téměř až drze nacpe na stupínek vítězů :4:
10.01.2017 - 11:04 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Orfanikus
Od kdy planety v rozích značí materiálno a že důležité je tělo? To jsem ještě nikdy neslyšel, nebo jsem spíše nepochopil souvislost. Pro mne rohové planety souvisí spíše s výraznou osobností (v dobrém i zlém dle povahy planet).
Se vším hned hotová, pokud tím myslíš rychlé rozhodování (přesněji až tu její roztržitost), s tím souhlasím, ale pokud je tím míněna povrchnost, o tom bych z takového radixu tedy celkem pochyboval. Ačkoli rád uvítám nový pohled (rozbor).
Mars v exilu je sice škůdce, ale v mužském horoskopu by škodil více. Sextil od Venuše z Kozoroha zde pomáhá.
Krása je pojem velmi relativní, do toho bych se nepouštěl (ač jako chlap připouštím, že je to velmi pěkná baba a že nenamalovaná by se mi líbila ještě více, ale právě její Venuše ji asi nutí se "zkrášlovat", což ovšem není jen o zkrášlování sebe samé, ale o zkrášlování světa obecně, třeba jejím vztahem k umění), každému se (ne-)líbí něco jiného. A nemyslím tím jen krásu fyzickou.
10.01.2017 - 10:08 | Filtr
(Štír) silentium » Mici Angóra
Díky. :74:
10.01.2017 - 09:31 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Orfanikus
Tak pokud si ji musíš hledat a soudíš jen z fotky...Za mě je nejen hezká, ale i v projevu moc sympatická (v souladu s Venuší na ASC), milá a navzdory spálenému Merkuru (s orbisem 5+ je ještě spálený, vážně?) i poměrně dost vtipná. Opravdu obsazené rohové domy značí tupý materialismus? Taky je to důležitost vlastní nezávislosti, zázemí, partnerství a sebeprosazení ve společnosti. Že by jí bylo všude plno, pocit nemám, Mars má sice ve zničení, ale na MC a ne tak špatně aspektovaný, vynahradí si to snahou a pílí.

Sečteno podtrženo, spoustě lidí může víc sedět tahle obyčejná sympatická holka než někteří pseudointelektuální a pseudoduchovní povýšenci zde na fóru. :3:
09.01.2017 - 23:27 | Filtr
(Lev) Orfanikus » Dévi
Padlo tady pár slov o její kráse,tak mně zajímalo o koho jde.
Tak vkus může být různý,ale za mně je to levnější prvoplánová "krása",
jako barevný plakát.Jupiter jako vládce Střelce může dávat její Venuši
nabobtnalé estetické parametry.
Raději mám typy,u kterých člověk až na druhý a další pohled zjistí,že jde
o pěkného člověka a už vůbec nechápu,jaký to má smysl lítat v lese na lyžích
s flintou na zádech a ještě o čas ?

Já nevím, Mars ve zničení,spálený Merkur,vše v rozích to sedí,že je pro ní
důležité tělo a materiálno,asi jí bude všude plno,se vším bude hned hotová.
08.01.2017 - 11:17 | Filtr
(Rak) dan162 » Dévi
Neaspektovaný Měsíc překlenuje aspektem do Venuše svého manžela, takže bych se tak nebál.
07.01.2017 - 23:18 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele 16ka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ona je hlavně tak nádherná, že bejt chlap, tak jí nějakou občasnou manýru s klidem odpustím.
07.01.2017 - 23:07 | Filtr
(Blíženci) Dévi » Sosna zvlčelý
Má málo energie u srdeční čakry.A silná srdeční čakra dá motivaci. A když nemá silnou motivaci v podobě emocí /říká se o někom, že bojuje ze srdce- např.Sáblíková/, tak tou dá motivaci jiskra mládí. Já tomu radixu zkouším dát i další rozměr, psychologický. To je dobře, když zná své meze, a nevyčerpá se tak, jak Michal Plocek, který své meze zřejmě neznal.
07.01.2017 - 23:02 | Filtr
(Býk) player » Sosna zvlčelý
Já odebírám český sport a poctivě ho čtu , takže o té dívce se tam člověk dozví leccos , navíc ona není typem , kterej by si nějak vysloveně skrýval soukromí , takže se klidně vyfotí na soc síť , jak si chladí naraženou prdel ledem. Holka do nepohody.

Ale s tím koncem si už teď není nikdo moc jistý. Z ní se totiž za poslední čtyři roky stala komplexní , velmi těžce porazitelná persona a když se podíváme na finanční odměny za umístění v desítce , tak ono se sice hezky říká: končím , nebo dočasně končím , jenže když všem ujíždí...Jenže peněz není nikdy tolik , aby jich nemohlo bejt ještě o trochu víc. A když ona bude pořád vyhrávat? Sekli byste s tím?

Ale je fakt , když se vcítím do její role , tak bych asi taky šel dělat jiný věci , protože jí ta popularita kapku unavuje , není se co divit.

A co se týče toho rodinného toho , že trpí rodinný život , já si myslím opak. Nezevšedněj si. Krom toho , oni jezdí v podstatě 5 měsíců , zbytek roku je jejich.
No - budem vidět.

V každém případě - pokud odejde , bude se nám moc stýskat (pokud se teda Lucka Charvátová do té doby nenaučí střílet).
07.01.2017 - 21:38 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » player
Nebo není srab. :15:
07.01.2017 - 21:36 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » 0RLAND0
Ano, to vše (tedy stálice jsem nekoumal, dík za postřeh s Antaresem) bije do očí. Krom toho držadlo vědra (Jupiter) je i vládcem asc. a Venuše na asc. je vládcem MC. Z 10 planet 9 je v rohových domech (z toho 4 v prvním a 4 v desátém).
Příspěvky: 37-13 12-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »