Společné toalety pro všechny


05.01.2017 - 12:46
(Panna) Mici Angóra
Společné toalety pro všechny
aneb další do sbírky debilních levičáckých nápadů, které ulehčí život některé z menšin a zkomplikují život většině. Doufám, že se my ženy nebudeme časem muset učit čůrat do pisoárů, abychom dokázaly, jak máme rovné možnosti. Vlastně pisoáry se asi zruší, aby ženy neiritoval pohled na močící muže. Pak nastane boj o to, jestli má být prkýnko nahoře nebo dole a muži se mohou začít těšit na vzniklé fronty.


https://www.novinky.cz/zahranicni/…

Co vy na to? :4: :21: :92: :85: :71:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 4 3 2 1
Řazení:
18.01.2017 - 19:01 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
On Tronco začal podle mně hodně záchodové téma tak jsem chtěl být taky věcný. Abych nebyl vyhozen. A teď tohle. :24:
18.01.2017 - 15:55 | Filtr
(Štír) tronco » Mici Angóra
ík :49: :27: ... a ... ledaže by nebyl :75:
18.01.2017 - 14:57 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » tronco
Hele, už jsem ten otazník zase smázla, i když to nebylo to nejpodstatnější, tak buď zas v klidu, jo? :3:

P.S.: Ani jsem se nemusela dívat na toho Merkura kolem 20 stupňů Štíra. No je tam :4:
18.01.2017 - 14:34 | Filtr
(Býk) Báječná rachejtle doktora Raubíře » tronco
:61: :61: :61: beztak to tak nějak bylo. A já si s tím furt do svý knihy lámu hlavu, a ono přitom.. :41: Je to všecko furt jen vo hofně. Jo. :93:
18.01.2017 - 14:31 | Filtr
(Štír) tronco
Tak jsem Ti Mici trošku .... mmmm ... namaloval ... víš.... abys neřekla ... že .... nóó... vždyť víš.... jen....
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
18.01.2017 - 14:17 | Filtr
(Štír) tronco » Mici Angóra
:85: :39: ... kde to jsem.... doufám,že v diskuzi o hajzlech :85: :85: :85: :47:
.... bych ho teď celej počmáral,abych to ze sebe dostal a univerzem nevysíral na jiné...... uffff.... už se stalo..... KURVA !
Do píči,nejsem idiot,já to fakt vidím,že to je podpis,jenže ta má hříčka byla na to,že jsi udělala gramatickou chybu a já na to reagoval tím,že jsem tvůj originál přepsal jako svojí první větu a bylo to bez otazníku,tudíž věta (lépeřečeno souvětí,jestli jsi tam doplnila i interpunkční znaménko a opravíš to bez poznámek a tím ztrácí můj příspěvek smysl a dělá to ze mě debila) ufff..... sorry .... to je dobrý..... jen prostě reaguji impulzivně a je to.... teď bych to mohl smazat....
a jet si dál svojí lajnu... jo,dík.... pojedu....
Jen prostě .... ne... k tomu,aby někdo nahlédl do mého univerza musí mít trošku větší rozhled.... chjo....
Já vím.... stupidní song .... chjo.... jdu si založit diskuzi svou a tohle,co se mi teď stalo.... víš.... ztrestal jsem se sám.... dík... měl jsem přesně tohle v úmyslu někomu udělat..... jako jednoduchý princip.... napíšu otázku,počkám na odpověď a pak svojí otázku změním (upravit) a ta odpověď se stane třeba úplně irelevantní .... tohle mi lítá v hlavě roky a nikdy jsem neměl tolik neslušnosti,nebo smyslu pro humor a nebo třeba pocitu někomu zkrze to něco ukázat .... no jo,ale v podstatě jsem to viděl jako lumpárnu,která se jen otočí proti tvůrci a to,že se mi to stalo teď.... hele.... jsem idiot a přehlídl jsem tu čárku a otazník,nebo se mi to grafika nedočmárala a nebo jsi to fakt opravila? Jinak je to fuk,není to Tvá věc,jen to zkrz Tebe proběhlo a ten,kdo se má omluvit jsem já,že své výkaly nemažu .... ani vlastně nepotřebuji,aby se naše "univerza" (jak to nazýváš) nějak protínala,i když by to bylo fajn,abychom tak v té jednotě žili všichni,ale to je na tomhle světě jen sen spláchlej předem ......
18.01.2017 - 13:41 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » tronco
Naše univerza se očividně neprotínají. Ta kočka je podpis. Jinak si můžeš jet dál svoji lajnu. :3:
18.01.2017 - 13:40 | Filtr
(Štír) tronco » Mici Angóra
Co?
To je podpis,ne.
To je podpis,ne?
To je podpis,jo?
To je podpis,JO.
:61: :46:
To je jak na základce,však? Tak jdem zpět na ZŠ ....
Jsem tak v pátej poslouchal takový věci,jako ABBA,Orlík,Thunderdome,Michael Klakson,DM a tak se z toho dostaneme až k Janáčkovi :75:
YouTube
18.01.2017 - 12:52 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » tronco
To je podpis, ne :3:
18.01.2017 - 12:04 | Filtr
(Štír) tronco » Bosch
:30: :4: :49: :27: šel jsem za psychiatrem a prý,co mám za problém,tak mu říkám,že mám pocit,že jsem snad schizofrenik a on mi odpovídá:"Vítejte,to jsme tu už čtyři"
ale jinak k věci.... jsi se trefil ftipně :75: hele... https://www.facebook.com/dusan.jaku…

Mici,promiň... už mlčím.... k věci .... cože? K věci? To je sranda,když za tu prosbu tam sama dáš smailíka kočičky... nechápu to též moc tématicky,ale :14: :20: :92: :122: :49: :27:
18.01.2017 - 10:48 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosch
K věci, prosím!

Díky

:134: (hodná Khalinka mi udělala smajlík, heč :5:)
18.01.2017 - 00:10 | Filtr
(Štír) tronco » Bosch
Se dívám do odpovědí a byl jsem chvilku v :71: s mým IQ pro změnu já.
Jsem psal něco do diskuze http://diskuze.najdise.cz/prispevek… a psal jsem tam o včerejšku a jak jsem se cítil včera,protože diskuze má včerejší datum a tam se tuším vlastně rozpovídávám víc i se souvislostmi z těch "společ(e)n(sk)ých" toalet :4: a chvilku jsem nevěděl,kde jsem.... no a ještě jsem měl teplotu 38°C ,ale to je u mě jako u jiného 39,páč jiní mají normálně 36,5°C,ale já mám každé ráno 35,4 .... mmm ... nespím dobře,spím sám :20: no a už zas nevim,kde jsem ... v jaký diskuzi,co píšu.... to bude dobrej :46: ... dobrou :7: :64:
17.01.2017 - 23:07 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » tronco
To bylo včera.
Dneska je už zas inteligence nasračky.
17.01.2017 - 16:50 | Filtr
(Štír) tronco » dawsoo
Taky dobrý zážitek....(odbočím od tématu)... (ne)jednou jsme měli též problém se vstupem a často je to švanda,když se naplní nápaditost,jak se dostat dovnitř... jednou na jednom ostrově mezi řekou a náhonem k mlýnu byl festival a my nevěděli,jak se dostat dovnitř.Vymysleli jsme,že přebrodíme náhon a když nás někdo z pořadatelnů odchytí,budem dělat mentály,to by mělo projít,jen jsme byli varováni před velikým proudem a hlavně metrovou hloubkou náhonu.Fajn.AKTION!Slézáme strmým svahem k náhonu,svlékáme se,abychom nebyli mokří přes noc a kámoš první háže uzlík oblečení a osobních věcí do náhonu (s nepodařeným úmyslem jej přehodit) i s dvoukilovým klíčem od brány hradu,kde bydlel a se sprostým a vylekaným výkřikem skáče šipku do vody v zájmu záchrany věcí a ....chachá... v náhonu je vody po kotníky a task jde rovnou na držku,stejně jako my,avšak s rozdílem,že my tam spadneme smíchy z toho svahu.... fajn... něco z věcí jsme stihli pochytat.Tomu prvnímu půjčuji pončo a jednu botu a tak nějak podobně.... zmáčené a rozšoupnuté už z toho nás potkává pořadatel a prý:"Tak vstupenky asi nemáte pánové,že?" V tu ránu nasazujeme všichni tři dementní obličeje,žádný velký problém to zahrát,ale udržet ten vnitřní smích,to je umění,když vypouštím slint z úst a žvaním nesrozumitelně něco jen jako:"To jé? To chceč? To jé???" a nepovolit.... no,pořadatel to nepobral,tři dementi mu mizí v davu .... no jo.... na Dalajlámu jsme se taky v osmi lidech nějak dostali.... 150km od Prahy,dvě hodiny před začátkem,nikdo ani korunu,jen touhu tam být... bum prásk a byli jsme přesně na začátku hned v první řadě před podiem .... přitom jsme ani jeden nedali ani korunu,když jsme fakt neměli ... to bylo úžasné ... ale ...zas mi napadá,když jsme u těch vstupech.... jestli bych to nespojil... jo a zrovna předevčírem ... vyřešení vstupu do vytoužených prostor... tentokrát tedy to WC a společné ? Zrovna předevčírem jdu na vlakovém nádraží na pánské toalety a tam trůní nějaká tlustá bába... aha,no tak na to seru,jdu na dámské,ale první,co zas tam pro změnu spatřím,je penis v ústech jisté ženy ... hmm... tak ahoj,bych se přidal,ale bych vám tak max pochcal záda a fičím standartě ven do křoví.... takže někdy je využití kousku přírody vskutku klidnější,než nějaké člověkem vymyšlené zařízení,ale vlastně i tam je to unisex.... mmm....
17.01.2017 - 16:23 | Filtr
(Štír) tronco » Bosch
:78:každý snad máme ty nečekané záblesky prudké inteligence :61:
16.01.2017 - 13:51 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » tronco
Když na sračky tak je vlastně i smažka v hajzlu a na správném místě.
Bóže mi to dneska zas tak excelentně myslí.
16.01.2017 - 13:48 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Dévi
Dělá jako by se neuměla ani vychcat.
14.01.2017 - 16:52 | Filtr
(Býk) dawsoo » tronco
:61: No já o tom jen slyšel dokud se mi někdy před 17-20 lety nastala šílená věc že jsme šli z nějakého podniku a tam venku byla mladá baba docela i pěkná a že prej vsaďdte se kluci o kilo že přechčiju tady to auto :4: tak my samože jako mladí floutci hahha to určitě a to jooo, klidně vo dvě a čekali že vyměkne a nebo je to jen nějaká prdel... A nestačili jsme zírat,přesně jak píšeš normálně přes kapotu,sbalila dvě kila zaplatila vstup a zmizela v podniku odkud jsme vyšli... Celou cestu domu jsem toho moc nenakecali a jeden pak řekl no ty voe,a smáli jsme se že jsme skoro nemohli chodit :61: :61: :61:

Takže ano je to možné. Ale abych odpověděl na otázku myslím si že ne každej je takto odvážnej a najdou se mezi námi i stydlíni nebo konzervativnější tradicionalisté,takže moc nevěřím tomu že je to uplně tak nejlepší nápad. Vždyť nakonec nic nebrání chodit na wc jednoho či druhého pohlaví když na to přijde,pro někoho kdo má tu potřebu i dnes no ne? :2: :75:
14.01.2017 - 13:27 | Filtr
(Štír) tronco » dawsoo
Kakasutra... vyndej mi ho z futra..... mi rozesmáli už názvem...
Hele a proč by na společných toaletách nemohly být pisoáry? Jsem magor a proto mám takové magorské kamarádky,které čůrání "na kluka" běžně zvládají?
Jen jeden řidič,když jsme si s ní na cestě autem byli odskočit do pangejtu a ona ani nezaklekla,protože tam byly vysoké kopřivy,který nás při tom předjížděl... nepředjel daleko,oči nechal na jjí zadnici,ač přiměřeně objemově zmenšovanou snahou o co největší "výkyčl",jen pár desítek metrů opodál do toho samého pangejtu a byl takovej frajer,že prej jako normálka,že se potřebuje též vyčůrat,tak se vymočil,naskočil do auta lépe,než motor,který chvilku po nárazu do stromu stagnoval,ale nakonec odjel,jako že nic,normálka... :20:
Tak proč by nemohly být společné prostory uvnitř,když vně to není problém?
14.01.2017 - 11:52 | Filtr
(Býk) dawsoo
Frantíci jsou vůbec zajímaví :61:
https://www.youtube.com/watch/…
14.01.2017 - 11:29 | Filtr
(Štír) tronco » Dévi
:4: .... ftipné... a ani v tom videu,když příjde z tureckého k standartní záchodové míse.... postřeh... nemají prkénko... od Francie dolů prostě nenajdete prkénka na záchodech,takže i tak jsem si to obkládal různými píčovinami,abych si nesedal rovnou na tu keramiku a nebo jsem beztak byl v podřepu,ale tím mi ta mísa už překážela.... nikdo mi to pořádně nevysvětlil,protože jsou na to dost zvyklý a prkénko na záchodě je nadstandart i v mnohých domácnostech třeba na jihu Španělska. Většinou se mi dostalo odpovědi,že jsou drahé a k :93: :66: :49: :27:
14.01.2017 - 11:15 | Filtr
(Štír) tronco » Bosch
:) třeba ve Francii jsou běžné na dálnicích tzv. turecké záchody a když tam jsou i madla na stěnách pro držení lepší stability,není to tak nepohodlné,jak to vypadá.... jj... přesně,jak je to popsáno v tom videjku i s pozicí těla je to tam lepší...
A tuším,že běžné veřejné "kadibudky" fungující za drobák na přesně určený čas,jsou též unisex a prostě nikdy jsem se tam nesetkal s nějakým velkým bordelem,je o to staráno,jediné nějaké stříkačky,které tam byly a nešlo mi to do hlavy,protože tam úmyslně svítí modrým světlem,aby si narkoman nemohl najít žílu,ale i v tom podceňují profesionálové tu chuť na drogu a i toto se může minout účinkem,protože si tam smažka tu neviditelnou žílu je schopna rozjebat na sračky a nebude se koukat na nic
14.01.2017 - 11:06 | Filtr
(Štír) tronco
Je to o :93:
Hele,jednou letím na záchod ve španělské cafeterii a na dveřích místo panďuláka s panenkou jenom :64: :27: fajn.... ale já už to nevydržím .... vrrrrr .... sluníčko... měsíček ..... mmmm .... jo.... ten měsíček ...tam půjdu...ne,ale však nemám měsíčky... jó,já :49: :44: však LA luna y EL sol (coňo) tzn. ta měsíc a ten slunce ... vlítnu do sluníčka,abych už ho neměl trenýrkách ze předu,aby se pak nestýskalo škrtátku vzadu..hihi... no a čůrám a z boxu za mnou vylejzá ženská ... pěknější i o to,že se ještě upravuje...mmm... normal stuff ... ono vlastně v mnoha podnicích to vůbec neřeší .... snažil jsem se tvářit úplně normálně,ale ještě jsem nebyl schopen se zbavit zbytků českého přizdisráčství,tak jsem se cítil trapně.Ale ne proto,že konám jednu ze základních životních potřeb v přítomnosti jiného člověka (už bez rozdílu,protože se stejným studem bych močil i před mužem,proto nevidím moc rozdíl v pohlaví),ale cítím se trapně,protože se za to stydím.V Římě chodili státníci na společné toalety i uzavírat smlouvy.Nevím už přesně kteří dva mocnáři tam uzavřeli mírovou dohodu a vysrali se na války,jak se jim tam ulevilo.Má to svůj smysl.Člověka na "trůnu" nemůže nasrat vůbec nic. Všimli jste si toho někdy? Je to i energetická očista a ten stav je fakt zajímavý....
Budu zas na jiné straně bariéry oproti ženám. Má matka chvíli pracovala i jako uklízečka na několika školách ve všech jsem se naučil odmítat uklízet dívčí záchodky. Napadá,že ženy mají oproti mužům nástavbu v rozmanitosti možností znečišťování jež rozšiřuje menstruace .....
Jednou jsem zjistil,že jen vstup tam byl nad mé síly,odstavilo mi to žaludek na dva dny a už jsem se zařekl,že tam nepůjdu (a tady mi též napadá,že v mládí mi to nevadilo na žaludek tolika,jako spíše z etických důvodů,s kterými bych teď asi neměl takové problémy,jako se žaludkem ... hihi) .... Ale v tomhle tématu záleží hodně na navycích.... chvilku mi též trvalo sžít se s různými místními zvyky jako třeba,že vedle mísy jsou prostě koše,kam se háže použitý toaletní papír,dámské vložky a tak... bývá to z více možných praktických příčin... jako třeba ... malý spád odpadových rour,nebo podobné nebezpečí ucpávání odtoku,nebo mám třeba bakteriální septik a ... i proto nemohu používat chlorovaný papír atd....
Cože? O čem to píšu? Je to o :71: :61: :93: :50:
14.01.2017 - 09:17 | Filtr
(Býk) Agnieszka
Fakt mě dostává, když tu čtu názory o tom, že ženské jsou větší prasata než chlapi.

Má zkušenost je opačná. Teď jsem bydlela v ubytovně, kde záchody byly na patře, naše patro bylo ženské - ok, z těch šesti záchodů se sem tam dva nedaly použít, ale jednou jsem se octla na pánské chodbě a z těch šesti se nedal použít ani jeden. :5: :40: Všechny do jednoho posrané a pochcané, musela jsem jít radši do posledního patra na naše relativně udržované ženské záchody. :17:

Co se týče samotné otázky, přijde mi to jako nesmysl. Vždyť kolik bakterií apod. člověk chytne z použití veřejných záchodků a ještě je spojovat, s tím fakt nesouhlasím.
Příspěvky: 81-57 56-32 31-7 6-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2017
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »