dnešní novoluní a hvězda Facies


29.12.2016 - 23:52
(Rak) ončaa
dnešní novoluní a hvězda Facies
Nepodceňujte čtvrteční novoluní! Dohlížet na něj bude hvězda Facies, která vám umožní nakouknout do nejtemnějších zákoutí mysli. Pomyslně vás přinutí vyložit karty na stůl a zamyslet se, zda má váš život nějaký směr. Pokud ne, poradí vám, kde i na vás čekají štěstí a úspěch.


O Facies jsem neslyšela. co ta hvězda znamená?

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
01.01.2017 - 18:04 | Filtr
(Střelec) Stuart Hample
Facies není hvězda, ale mlhovina, M22 v souhvězdí Střelce. Podle tradice mají mlhoviny obecně neblahý vliv na zrak, mají tendenci "rozostřovat", zaslepovat. Facies pak podle některých vlivů má mít energii Jupitersko-Plutonskou.
Doporučoval bych vliv stálic nepřeceňovat, stačí se zaměřit na ty nejdůležitější a zbytek neřešit. Můj seznam je: Algol, Alcyone, Aldebaran, Betelgeuse, Sirius, Regulus, Arcturus, Bungula, Antares, Vega, Altair, Fomalhaut. Mlhoviny (respektive galaxie) úplně zmáklý nemám, ale třeba Vertex neboli M31 Andromedy mám přesně na Descendentu a musím tedy potvrdit, že spousta mých vztahů bylo hodně o totálním zatmění, zaslepení :)
30.12.2016 - 14:09 | Filtr
(Rak) ončaa » Freja
no, taky si myslím, poslední dobou jsou články samej blábol a lež. To, čím nás na internetu "krmí" je neuvěřitelnej balast
30.12.2016 - 12:37 | Filtr
(Štír) Freja
:4: bych si tipla, že se v redakci někdo nudil...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »