Ascendent v Rybách - Descendent v Panně


13.12.2016 - 01:40
(Štír) JaRu89
Ascendent v Rybách - Descendent v Panně
Zdravím :1:

Slyšela jsem, že drtivá většina lidí s proměnlivým ascendentem za život působí ve více než jednom partnerství či manželství. Když se descendent (čili 7 astrologický dům partnerství a manželství) nachází ve znamení Panny, častokrát to může ukazovat na staromládenecký život.
Prý ženy s ascendentem v Rybách přitahují prakticky smýšlející muže, perfekcionisty, jedince moudré, pečlivé, svědomité, kterým nechybí analytické myšlení.

Jaký je Váš názor? Co na to říkáte vy, co s tím máte osobní zkušenosti? :1:

Jak to vidíte třeba konkrétně v mém horoskopu? Děkuji :76:

Datum narození: 18.11.1989
Místo narození: Znojmo
Čas narození: 13:13 h (zjištěno z archivu porodnice)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
14.09.2017 - 18:27 | Filtr
(Rak) nanuk
Mám taky asc.ryby a dsc.panna a partner to má obráceně, prej je to pro vztah dobré..... dost se doplňujeme. Jsme spolu 22 let, zkoušky byli a jsou.....
Manžel je docela svědomitý, sem tam i praktický typ s analytickým myšlením, ale je to svobodomyslný střelec, někdy se to dost bije a sem tam co slíbí i nedodrží.....v určitých věcech mu chybí vytrvalost.
Já rak s asc.ryba, měsíc v blížencích (za něj jsem ráda) a venuše v raku, rodinný typ, jsem přizpůsobivá, pružná, empatická, spolehlivá :1:, mám ale v 7 domě pluto a uran a tyto planety mi dělají docela dost problémy ve vztahu, ta račí a rybí nátura to vylaďuje. :1:
14.09.2017 - 11:39 | Filtr
(Váhy) dôvera
Môj syn je lev a ASC ryba , Je zvláštny , vždy bol iný ako jeho rovesníci ale to určite nesúvisí len s týmto :) prelietavý určite nie je , skôr on je ten oklamaný ,berie vzťahy veľmi vážne ani by tak nemusel ...má rozmýšľanie od detstva akoby bol vyžitý starý chlap ... zodpovedný, vážny,dôstojný ...niekedy mám pocit , že naše duše sú popletené a ja som mala byť jeho dieťa a on rodič :)
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
12.09.2017 - 11:58 | Filtr
(Štír) JaRu89 » dan162
Děkuji :1: Popřemýšlím o tom v souvislosti s širším okruhem rodiny :1:
12.09.2017 - 11:57 | Filtr
(Štír) JaRu89 » tiferett
Děkuji :1: To jsem nevěděla, že ascendent v Rybách se v našich souřadnicích moc nevyskytuje. Nevím v čem je to výhoda nebo nevýhoda. :1:
11.09.2017 - 08:52 | Filtr
(Střelec) tiferett
Tiež poznám len dvoch mužov, ktorí majú ascendent v Rybách - pôsobia veľmi mysticky..Jeden je Býk, jeden Škorpion - teda Slnko majú vo fixných stabilných znameniach a v manželstvách sú absolutne pevne ukotvení a neprejavuju tendencie niečo na tom meniť...
A ty si aj S´korp.aj Mesiac máš v Levovi - tiež fixné znamenie - takže zrejme tiež budeš mať rada stabilizu.
A vládca 7.domu Merkur je v konjunkcii so SLnkom v Škorp, čo tento Merkur stabilizuje.
11.09.2017 - 08:39 | Filtr
(Rak) dan162 » JaRu89
To pověz ty - zda není v rodině něco, co se mezi vámi vine jak červená nit. Nebo co máš v sobě odjakživa, omezuje tě to a nemá to každý, ale v širší rodině najdeš něco podobného.
11.09.2017 - 06:21 | Filtr
(Štír) JaRu89 » alcyonne
Píšete, že můj horoskop není dle vašeho názoru prioritně o vztazích, ale je velice zajímavý v jiné rovině. Jako bych se měla postavit určité rodinné karmě (zátěži) a skrze svůj život ji "porazit".

Jak to mám chápat? Jaký názor na to máte i vy ostatní?

Děkuji :1:
08.08.2017 - 10:08 | Filtr
(Střelec) tiferett
Nedá sa vypovedať nejako "poučkovito" len podlľa descendentu. Celkove tvoj horoskop vypovedá o tom, že máš k láske a k vzťahom vážný, seriozny, monogamný prístup, vyhovuje ti stály a sztabilný vzťah a týmto svojim vyžarovaním si zrejme pritiahneš aj partnera. A nemusí to byť každopádne partner PAnna.
08.08.2017 - 08:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Změnila bych větu: ženy s ascendentem v Rybách přitahují prakticky smýšlející muže...podle mě je to spíš naopak, tebe budou přitahovat takoví muži a je zase typ žen symbolizovaný descendentem, 7. domem, Venuší, Lunou...

Ascendent v Rybách se v našich souřadnicích moc nevyskytuje, takže znám asi 2 lidi, kteří ho mají, z toho jedna je Blíženec s ASC v Rybách a zatím má od raného mládí jednoho partnera. Co se obecně týče proměnlivých ascendentů, tak "nejnáročnější" na vztahy (samozřejmě vždy s ohledem na zbytek horoskopu) si myslím, že je ascendent v Panně a pak taky v Blížencích.

Jinak s těmi cizinci bych to brala s rezervou, spousta lidí včetně mě tento předpoklad má a nic. Pak jsou lidi, kteří ho nemají a mají za partnera cizince. Horoskop podrobně rozebírat nebudu, jen mě zaujalo, že nemáš vůbec žádný vzduch, zatímco zemského živlu až až, takže s hodně "zemským" partnerem symbolizovaným Pannou můžeš být ve vztahu úplně "zabetonovaná". Bylo by zajímavé se podívat, jaké typy partnerů jsi přitáhla doteď. :17:
08.08.2017 - 07:14 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Parfumgirl, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
mne sa tvoj horoskop páči, nakoľko si škorpion s asc v rybách...veľa vody, citov emócií a prežívania, partner by ťa mohol pekne zastabilizovať, mala by tam byť tendencia vyberať partnerov zem - oheň, nakoľko merkúr je v strelcovi, čiže muž stabilný, ale nie príliš usedený, usporriadaný, možno aj finančný poradca napr, alebo niekto kto pracuje s analýzami, projektant..technický typ, aby mal oheň, iskru, nápady, keďže je v 9 dome, je veľká tendencia výletov a spoločných ciest, mám to rovnako a je to tak :1: čiže podľa seba súdim teba :4: a cudzinca nemám, hoci jeden vzťah s mimo slovákom bol, no neprežil :1:
08.08.2017 - 00:00 | Filtr
(Ryby) alcyonne
Myslím, že to nelze dovodit jen z osy ASC-DESC, že by proměnlivá znamení na této ose znamenala nutně proměnlivost ve vztazích (rozvod, více manželství aj.). Vždy jde o celkový pohled na horoskop. Zde by ve vztazích a jejich navazování mohla hrát roli např. i tvoje Venuše konjunkce Saturn, díky které tě mohou ostatní případně vnímat někdy jako citově chladnější? Luna kvadratura Pluto by také mohla naznačovat dominující nebo nenápadně náročnou a pohlcující matku (tvou), která mohla své strachy projektovat na dítě. Což se rovněž pak může promítnout v přistupování k citům ve vztahu.
Nevím , jak jsi na tom s vyjadřováním citů...a jak moc necháš někoho nahlédnout do toho jaká uvnitř jsi a jak moc dokážeš dát druhému citovou svobodu. Příčina by mohla být třeba i v rodině a s nakládání s city v tvé rodině.
Jinak souhlas s cizincem vztah možný:))
Tvůj horoskop ale není dle mého názoru prioritně o vztazích, ale je velice zajímavý v jiné rovině. Jakoby ses měla postavit určité rodinné karmě (zátěži) a skrze svůj život ji "porazit". Tato ale může rovněž "tlačit" na Lunu v 6tym domě, která by mohla pod tlakem somatizovat v rovině tělesné nebo až zdravotní -na to bych si dal určitě pozor. To mě ale jen napadlo letmým pohledem. Horoskop máš krásnej a není určitě povrchního člověka, tak si ho pěkně užij. :3: :1:
13.12.2016 - 20:56 | Filtr
(Štír) JaRu89 » omsatčitánanda
Moc hezky napsané :17: Děkuji za příspěvek :1:
13.12.2016 - 06:21 | Filtr
(Býk) omsatčitánanda
Vládce 7. domu Merkur v 9. domě ve Střelci. Tam bych viděla i možné partnerství s cizincem, s někým s kým možná budeš studovat, cestovat. :1: :3:
Všeobecné poučky z astrologických knih bych nebrala doslova. Já mám třeba Asc ve Střelci a Dsc v Blížencích, což je co se týče partnerství dosti nestabilní a přitom jsem 23 roků vdaná, všechno jsme ustáli, kamarádka astroložka říkala, když jsme překonali určité rozvodové tranzity, že jsme prostě už za horoskopem. :1: V horoskopu jsou tendence, sklony, které je dobré znát, ale člověk nemusí podlehnout.
U tebe bych řekla, že vládce dsc Merkura máš aspektovaného harmonicky, takže vidím partnerství uvážlivější, budeš vybírat i rozumem, ale vzhledem k Merkuru ve Střelci a v 9. domě zase žádná suchárna, bude to mít i jiskru. :3:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »