Indigo podle astrologie?


14.06.2016 - 15:52
(Ryby) MoonlightDrive
Indigo podle astrologie?
Zdravím všechny,zajímalo by mě, zda se podle astrologie dá určit zda je člověk tzv. "indigo"?Narodila jsem se ve znamení ryb 12.03.1993 v 5:00 hodin ráno s ascendentem ve vodnáři a moc by mě zajímalo, jestli je možné, že jsem indigo "dítě". Už jako malá jsem byla velmi rozumná a měla někdy více rozumu než dospěláci, vždy jsem poznala, když se někdo cítil špatně a potřeboval pomoc. Měla jsem velmi silny vztah k zvířatům a nesnesla jsem pocit, že jim někdo může ubližovat, dokonce jsem brečela i u Toma a Jerryho, protože mi byli Toma tak moc líto. Taky jsem si hrála se zvířaty, které existovaly jen v mojí hlavě, já je krmila, nosila jim vody, i když existovaly jen v mojí hlavě. Dokázala jsem si tak hrát hodiny. Větší problém jsem měla s ostatními dětmi, zapojit se do většího kolektivu pro mě bylo velmi těžké, už tenkrát jsem cítila, že jsem jiná, tehdy jsem se zato ještě styděla.Ve škole jsem byla vzorem všech dětí, naučila jsem se hrozně rychle plynule číst a vše mi šlo jedna báseň, uměla jsem moc hezky kreslit a recitovat a taky přesvědčivě hrát při školních scénkách. Později jsem měla problém s tím, že jsem začala být podle učitelů "drzá"... ale jenom jsem byla upřímná a neměla jsem z učitelů strach, jen proto, že jsou to učitelé. Tak to bylo i později na střední a vysoké. Na střední jsem byla sice rebel, ale i přesto, že jsem se učila jen poslední rok, dohnala jsem všechno velmi rychle a udělala maturitu nejlépe ze třídy. To samé taky na vysoké, kde jsem také byla nejlepší z ročníku. Problem je v tom, že je pro mě hrozně těžké si s někým vážně rozumět. Já mám hrozně ráda lidi a lidi mají rádi mě, já jím rozumím, dokážu pomoct a poradit, vím přesně, co chtějí a potřebují slyšet, ale oni mě ne. Neumím se jim svěřit, protože vím, že mi stejně nebudou rozumět. Zní to, jako bych si myslela, že jsem něco více, ale není to tím. To, co se děje v mojí hlavě, to co vidím a co si představuji, by většina lidí popsala jako šílené. Někdy se stydím za to, že jsem "divná". Je mi 23 a ještě jsem nikdy neměla vážný vztah, ne protože by mě kluci nechtěli, ale protože si to s nikým nedokážu představit. Jsem velmi citlivá a možná mám veliké nároky, co se citů týče. Také se mi velmi často stává, že mě osloví cizí lidé na ulici, v metru, v obchodě. Lidé se na mě taky velmi často dívají. Dokonce když jdu s nějakým kamarádem nebo kamarádkou, tak si toho všimnou. Moc by mě zajímalo, jestli má někdo podobné pocity nebo zkušenosti:-).

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
10.01.2017 - 22:22 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Neferlin, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Nedá. Musíte umět vidět andělskou auru. Z výpočtu indigo nepoznáte.
10.01.2017 - 22:15 | Filtr
(Rak) Karlos Andau
Možno len hľadáš veľkú lásku a takéto vzťahy sú v réžii vesmíru ako zistil Santiago v Alchymistovi ;)
https://youtu.be/jLQlpHocW_U?t=8495

:29:
14.06.2016 - 17:00 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Jako zájemce o astrologii, který se v ní zatím stále ještě nevyzná, si dovolím pouze jednu úvahu:

Ač jsem v životě prožila-viděla-slyšela spousty takřka nevysvětlitelných věcí, ke všemu chovám zdravý skepticismus.

Pokud bych ale vzala na moment v potaz, že jsi skutečně indigová osůbka (kterých je prý dnes už všude plno), je to dar. Dar, který pomáhá (vnímat víc, cítit víc, žít naplno, radovat se z maličkostí), nikoliv handicap, který nás trápí.

Každý měl někdy pocit, že není jako ostatní, a já ho moc dobře znám. Problém to ale začne být až tehdy, kdy pocítíš, že to koliduje s Tvou sebedůvěrou. A možná všechno to, cos popsala, souvisí právě s ní. Netvrdím, že to tak musí být, ale může. U mě to chtělo větší průbojnost. Nebát se riskovat. Sem tam skočit do něčeho po hlavě. Zkrátka udělat občas nějakou šílenost. Když jsem měla kdysi panickou hrůzu z mužů a nemohla s žádným strávit sama víc času, udělala jsem "šílenost" - prostě to zkousla a hopsla do toho. Mozek-mysl jsem nechala za sebou. A ejhle - ten blok tu už najednou nebyl. Byla to jen překážka, kterou jsem přeskočila. Někdy je fajn zapomenout naše mantinely strachů, naše vzroce v mysli, které si odmalička pěstujeme.

Věřím, že astrologicky se dá spousta věcí podložit, jistě Ti tu někdo víc poradí.

Já mám po pár zkušenostech jedno důležité motto: Ať se děje cokoliv, hlavně nezabřednout. Udržet si odstup od každé situace. Nezabřednout ve vztahu, ale nezabřednout ani v samotě. Nenechat se pohltit pocity, myšlenkami... Všeho moc škodí. Hlavně moc myšlenek škodí. Myšlenky, ač nedotknutelné a dá se říct až nereálné, jsou jedna z nejreálnějších hrozeb pro jednotlivce.

Držím Ti palce. Působíš moc mile. :1:
14.06.2016 - 16:39 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Prosím vás, neberte si to špatně. Netvrdím, že je to váš případ. Ale...
Znal jsem dívku, která mi říkala naprosto totéž, co vy zde. Dokonce více. Tvrdila například, že vidí atomy.

A pak u ní zjistili schizofrenii. Prý naprosto vzorový případ.
Netvrdím, že tomu tak musí být u vás, ani se nesnažím, nejsem diagnostik, psychiatrii jsem nikdy nestudoval a ani bych nechtěl... Ale po této varovné zkušenosti s touto kamarádkou... Byl bych opatrný.
:74:
14.06.2016 - 16:32 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Nevím, jestli jsi indigo, ale v každém případě působíš velmi uranovsky-můžeš si vybrat, co to znamená-nezávisle, divně, odtažitě, chladně, originálně, nevyzpytatelně..."nedokážu si představit vztah s nikým a idealismus ve vztazích" hezky vyjadřuje retrográdní Venuše v Beranu v kvadrátu na Urana a Neptuna...Distanc směrem k okolí zesiluje Saturn v 1. domě. A k tomu, co se děje v tvojí hlavě...retrográdní Merkur v Rybách v konjunkci s Lilith-nedivím se. Na druhou stranu díky Luně ve Štíru můžeš vidět do lidí a působit na ně magicky... :92:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »