Věříte přípravku MMS ?


20.05.2016 - 07:49
(Střelec) Drahomiluše
Věříte přípravku MMS ?
Znátě někoho, kdo to užívá ? nebo někoho, kdo se tím vyléčil ?Lékaři to odmítají a utajují....léčí to prý všechno.... :22:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
11.01.2017 - 14:32 | Filtr
(Štír) tronco » THX1138
Zubař to aplikuje hlavně v tuším 12,5% (já užívám dvakrát silnějjší) a jen tuto jedinou látku,MMS se aktivuje smícháním chloritanu a aktivátoru jako je třeba kyselina citrónová a tím teprve vzniká to nejdůležitější a to je oxid chloričitý tzn,že se ve finále bavíme o trošku jiných věcech... Já to též můžu aplikovat v min množství třeba na bradavice...
05.01.2017 - 12:21 | Filtr
(Hadoken) ži.va
jednu dobu jsem to brala, asi mi to částečně pomohlo ze zdravotních obtíží, ale nevím, jestli bych do toho znovu šla, z podobných důvodů jako píše Khalia. Jednou jsem to fakt asi přepískla s dávkováním a neměla čas se najíst. Ten odpornej stav si pamatuju doteď, myslela jsem, že umřu. Ble, a tu pachuť si taky pamatuju doteď.
03.01.2017 - 23:10 | Filtr
(Rak) Komunikuji » 16ka
Mám kolegu, kterému MMS s některými obtížemi pomohlo a jeho mamince vyléčilo metastáze. Kdybyste Vy (nebo někdo jiný, koho to zajímá) chtěli info z první ruky toho, kdo to užíval, dokážu zprostředkovat kontakt.
03.01.2017 - 21:53 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele 16ka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jen tak přemýšlím, proč se chemoterapii říká chemo... a z jakých chemikálií vlastně je složená.

K MMS - já tomu věřím, ale vedla jsem o tomto diskusi a došli jsme k názoru, že prvotní cesta by asi měla vést přes odkyselení organismu pomocí vybraných potravin. Bezpečná cesta, která možná zafunguje stejně jako tato chemikálie. Co jsem o tom četla, všude se zmiňuje kyselé prostředí. Případně bych upřednostnila použití jedlé sody, pro stejný účel.

Ale chemikálie na výrobu už mám samozřejmě doma, protože ... no protože jsem zvědavá a taky trochu praštěná. Vyrobila jsem zatím 1 kapku. :4:
03.01.2017 - 08:03 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
nevěřím.
03.01.2017 - 00:51 | Filtr
(Vodnář) THX1138 » amores perros
Tak své obvodní bych se bál svěřit i kočku a na téma zdravotnictví jsem slyšel také všelicos. Ale slyšel jsem i dobré věci a mám i své pozitivní zkušenosti. Klidně vyzkouším, ale něco jiného. Tohle ve mě budí krajní nedůvěru. A to i některé argumenty, které zde padly.

tu:
http://technet.idnes.cz/mms-cds2-vs…
03.01.2017 - 00:07 | Filtr
(Vodnář) amores perros » THX1138
Já si o klasické medicíně,zejména v České republice,myslím svoje.Jako pacient i jako zdravotník.
Nevím,kde jsi to četl..informace pocházejí z různých zdrojů..


Tak pro mě zatím příjemné byly :1: měl bys to taky vyzkoušet :3:
02.01.2017 - 23:35 | Filtr
(Vodnář) THX1138 » amores perros
To jsi měla napsat hned že je to Tvůj osobní názor. Zní to, jako by se proti nám Ti lidé s Hippokratovou přísahou spikli.
Četl jsem něco o "vynálezci" této metody. Především mě zaujalo, jak vyléčil aids, i když sám říká, že to vlastně neexistuje. To považuji za majstrštyk :) A také se mu to prý nechce nechat testovat... :63: Nebo se to už změnilo? To by mě zajímalo.

On si každý může věřit čemu chce, naštěstí máme tu svobodu. Ale každý za to také nese následky. Tak aby byly příjemné :)
02.01.2017 - 22:49 | Filtr
(Vodnář) amores perros » THX1138
Proč spiknutí? :5: to je jen můj názor,který nikomu nevnucuju.A už ani nemám chuť to rozebírat,každý nechť věří tomu,čemu věřit chce.

Nevím,jak jinde,ale třeba u nás na obvodě jich zrovna moc nedělaj,narozdíl od těch v nemocnicích..ale tam zas těch českých moc neni..

No,ono už je to "trendy" poměrně dlouho,žádná novinka to není..nejlepší je všechno si vyzkoušet na vlastní kůži,až pak může člověk k danému tématu skutečně něco říci..a myslím,že v té knize-viz výš,žádné výplody nepíšou,má to hlavu i patu.
02.01.2017 - 13:15 | Filtr
(Vodnář) THX1138 » amores perros
To zní jako nějaké spiknutí. Odkud víš, že jich je dost? Kolik to zhruba je? Možná že čeští lékaři by i nějakou tu konkurenci rádi uvítali, vzhledem k přesčasům, které kolikrát musí dělat :D
A vzhledem k tomu, kolik existuje alternativních postupů by mě překvapilo, kdyby tato metoda byla v podvědomí více než jiné způsoby léčby. Tím chci říct, že většina lékařů asi nemá dost času nazbyt zabývat se ještě tím, co je trendy v alternativní medicíně. Jestli se to tím jenom nezveličuje...
02.01.2017 - 02:37 | Filtr
(Vodnář) amores perros » THX1138
Ví a ví jich dost..ale představuje to pro ně konkurenci..stejně tak pro farmaceutický průmysl.
Pár jich,co tohle doporučuje ( ne propaguje ) i s orientačním dávkováním na ten který problém,znám..

Hm,po léčbě hojně předepisovaných antibiotik tělo potřebuje ještě další čas k odbourání jejich nežádoucích účinků..a to i při doporučeném dávkování.Zajímavé je,že souběžné braní léků,zvlášť těch přírodních ( bylinky,spec.čaj.směsi,laktobacily atd.) už ti skoro žádný lékař nedoporučí.To by totiž mohl být ohrožen vývoj další várky chemky..Nebo co taková chemoterapeutika,každý asi ví o jejich brutálních vedlejších účincích..Tím nezpochybňuju život zachraňující roli ani chemoterapeutik ani antibiotik,chci jen říci,že každá mince má dvě strany.
Téměř všechny,běžně předepisované,léky při nesprávném dávkování mohou být toxické.
01.01.2017 - 19:54 | Filtr
(Panna) Epoxit » THX1138
účinnosť a pomerná toxicita sú dve veci.. toxickú máš aj vodu alebo aj kuchynskú sol keď si jej dáš kilo na posedenie.. toxické sú hadie jedy aj kapsaicín v chilli a predsa môžu účinne likvidovať krvné zraniny; a to bez následkov, ako napríklad klinicky schválený warfarín..
01.01.2017 - 19:31 | Filtr
(Vodnář) THX1138 » tronco
...Zubař mi vyčistil zub timtýž prostředkem,ale zakázal mi ho samotnému užívat (!!!)

Zubař to aplikuje lokálně v minimálním množství. To je ta podstatná věc.
01.01.2017 - 19:12 | Filtr
(Vodnář) THX1138 » amores perros
Tipuji, že většina lékařů ani neví, že něco takového vůbec existuje a každý trochu soudný to nikomu ani jako lék nedoporučí když se jedná o toxickou látku...
01.01.2017 - 18:29 | Filtr
(Střelec) bubobubo » tronco
Však to nikomu neberu,ať si užívá co chce.Psala jsem,že já jsem k tomu skeptická a to je zas moje věc a bude to asi tím,že nepoužívám nic jiného než kytky myšleno byliny a jsem zdravá a spokojená. :3:
29.12.2016 - 16:04 | Filtr
(Štír) tronco
V podstatě .... stránky se záštitou přímo "objevitele" ....
V uvozovkách z důvodu toho,že lékařská věda o tomto ví už asi přes šedesát let,ale musí o tom mlčet !!!
http://www.czmms.info/
Jinak jsou i na sociálních sítích skupiny fanoušků a jsou jich po desítkách tisících (ne po světě,jen v těch skupinkách) a to je jen a jen dobře. Každá domácnost by to měla mít v běžné výbavě domácnosti a to i pro děti a zvířata :61: :75:
Když jsem se v tom koupal u kamaráda ve vaně,jeho psovi zrovna nebylo dobře a měl rýmu. Sám přišel a napil se a ještě ke mě chtěl vlézt ! Nářez. Ten pes má tu schopnost,že nesežere skoro žádné maso průmyslově zpracováno pro lidi,protože tam cítí jedy v podobě éček a tak. Sežere jen domácí kvalitku a proč by si kazil své pudy,kdyby to bylo nebezpečné? Nesnáší vodu,nerad se koupe a chtěl ke mě ze všech sil. To mi stačí pro potvrzení správnosti užívání.
29.12.2016 - 15:45 | Filtr
(Štír) tronco
Nevím,co by jsi potřebovala řešit,ale každopádně nelze kombinovat. Antibiotika,nebo chemoterapie při požití MMS se zneutralizuje,stejně jako ztratí tím sílu MMS.....
29.12.2016 - 15:40 | Filtr
(Štír) tronco
Osobní znušenost?

Dg. Černý kašel. Pátek Biolab 4x pozitiv 1x 50% pozitiv
doporučená léčba antibiotika. Po půl hodině po požití první pilule padám téměř do komatu ve čtyřicítkách,o půlnoci to nevydržím a nasazuji nekompromisně dvakrát silnější přípravek na pití,než je doporučeno a ráno funguju normálně,jen s běhavkou.Antibiotika okamžitě vyhazuji.
V pondělí Biolab
(nemohl jsem bez jistoty rozvážet obědy po okrese po domovech důchodců,abych jim to ještě nezkracoval...ehm...pardon...)
výsledek: 4x negativ 1x 30% pozitiv !!!
vyléčení černého kašle za necelé tři dny.
Několik zlikvidovaných bradavic a běžné ač již příležitostné užívání třeba při problémech se zuby,při ošetření různých řezných zranění,jednorázové řešení smradlavých nohou atd...

Jednomu člověku v okolí pomohl kamarád od rakoviny žlučníku.Lékaři řekli rovnou,že má měsíc života a když nasadí chemoterapii,zkrátí mu to na tři týdny.Nasadil MMS,přišel za měsíc a řekli,že se spletli,že nemá rakovinu,ale přestávají mu fungovat ledviny.On tam měl totiž nějaké přemostění a to mu to rozhodilo,protože to likviduje třeba i těžké kovy a cizí věci z těla a tak.... no,prostě s již vyléčenou rakovinou musel znovu dořešit již dříve řešené ledviny,ale to prostě je jediné,na což potřebuji i sám někdy lékaře,když si to nedokážu ošetřit sám (protože nejsem tak ohybný,abych si operoval chodidlo) tak prostě chirurga potřebuji.... Smutný je to,že po čase šel též na nějaký experiment... něco snad Tesla,nebo co... něco z Ruska,k čemu se i běžní lékaři přiklánějí jako k důvěryhodnému... nevím co to bylo,něco jako magnetická rezonance a on jim přímo na tom přístroji zhasl. Chjo.... bohužel nevíme moc informací,protože to nebyl tak blízký,aby bylo slušné se ptát pozůstalých.

Kamarád:
Co vím,vyléčil si chronický zánět ledvin (i když jediné maličké negativum je,že vnášíme tělu slaboučký solný roztok a sůl může též i ledvinám škodit),zbavil se křečí,které mu znemožňovaly fyzicky pracovat,zbavil se lupenky a mnoha bradavic ..... ale je to na delší čas a o pravidelnosti....

Další kamarád to začal užívat má nějaký vir na játrech. Myslel jsem si do té chvíle,že má tu kůži tak sešlou,protože je svářeč a s tím určitě i plný těžkých kovů atd.... fajn... prostě játra se projevují rychle na kůži.... zatím po 14-ti dnech omládl o 5 let .... tzn... lidé to běžně používají jako kosmetický přípravek. Likviduje akné,zbavuje podkožních tuků atd... bělí zuby,desinfikuje dásna.... atd...
Kámoš má nějaký vir na játrech a až na něm nepoznáme žádný příznak slabých jater,půjde znovu na test pro ujasnění. Ten test je hrozně drahý a nechce to jen tak zneužívat. Zatím mu zmizel kalý kruh na rozčaří oční čočky a toho....(okruží ha ha) panenka (aha) zatím na jednom oku skoro úplně a na druhém je poloviční a kůže o polovic čistější a fyzicky se prý cítí tak lehce a svěže,jako roky necítil.... uvidíme....
29.12.2016 - 15:13 | Filtr
(Štír) tronco » amores perros
A dík za zkušenost.... HCL..... čkej.... máš aktivátor tuším kyselinu chlornou a je to příjemnější,než aktivované kyselinou citronovou :69:
29.12.2016 - 15:10 | Filtr
(Štír) tronco » Háňa*
Toto,jak jsi to popsala (tišící prostředky),je přesný popis bežně používaných léků.Tiší bolesti atd.... MMS tohle ovšem nedělá... ano (tuším,že Bosh to psal) Nebezpečný čistič bazénů (o.k. MMS1) a není naše tělo jenom bazénem? Kolik procent vody v sobě má lidské tělo? Tak proč nevyčistit svůj bazén ?! Tentýž přípravek je používán třeba americkou armádou pro úpravu vody a takhle zpracovanou vodu mohu klidně pít a 100% !!! 100% Se ničím nenakazím! Proč mají mít váleční zabijáci privilegium neonemocnitelnosti ??? Chci říci,že léky mají mrtě chemikálií,které krom toho,že nám pomyslně potlačí nemoc,lépeřečeno jen omezí její příznaky,nám kvalitně likvidují třeba játra,nebo jinak oslabují imunitu a to průmysl potřebuje ! MMS prostě neléčí ! A nebudu to nikomu doporučovat a dělat návody,nebo bych byl pod hrozbou pokuty 50.000.000,-Kč !!!
Takže chytíte HIV? Fajn hlavně neužívejte MMS,protože to zkusilo už přes 800 lidí a zabili to. Zabili vir. Protože to likviduje viry,parazity (jednobuněčné),infekce,záněty,bacily a já vím co všechno je právě příčinou a původcem nastalé nemoci.....
29.12.2016 - 14:59 | Filtr
(Štír) tronco » bubobubo
(Předně,než začnu vůbec psát. Omluvte případné chyby v chemii,nikdy mi neoslovovala a netuším,jestli jsem neodpovídal totéž již v dřívějších diskuzí na toto....)

A co asi tak používá náš organismus paušálně proti většině nemocem,nebo lépeřečeno příčinám? Tuším,že je to kyselina chloričitá. A už jsme u přípravku MMS2,což je chlornan vápenatý,při jehož požití se vyvolá zvýšená přítomnost již přirozeně přítomné látky. Zvýšíme imunitu. Je to tak složité? Zbavíme se tak i třeba častého vedlejšího projevu při užívání MMS1 (chlorid sodný) a tím jsou průjmy díky tak rychlému detoxu atd...
Chtěl jsem založit svou diskuzi,ale jen tak využívám již zájmu jiných,který mi těší. Nechť zkrachuje farmaceutický průmysl,který nedokáže tolika pomáhat,jako tato jediná věc a naopak léky (leky od lekaře,co nás leká s dalšími diagnozami) zabíjí a to je běžné a tolerované,protože je to světonázorové. Fajn. Kdyby toto někomu prokazatelně ublížilo (což lze jen s pomocí naší debility,ne jinak),media to rozmazávají tak dlouho,až se zakáže výroba,ale to není zas tak možné. Zubař mi vyčistil zub timtýž prostředkem,ale zakázal mi ho samotnému užívat (!!!)
20.05.2016 - 12:22 | Filtr
(Vodnář) amores perros
Ano :74: ověřeno..min.jsem se po kůře cítila líp,i líp vypadala.jenomže při konzumaci to chce pravidelně jíst,jinak bolí bříško :1:

Pomohlo i několika lidem v mém okolí.Na každého asi nebude účinkovat stejně,na někoho možná vůbec..chce to vychytat správné dávkování.Doporučuju knihu James V.Humble-MMS,převrat v léčení nemocí.


Proč to asi tak většina lékařů zatajuje a devalvuje? :46:
20.05.2016 - 12:14 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Zdravíčko... užívala jsem pár týdnů.

Byla jsem mockrát přiotrávená, ale nevyléčilo to nic, na co jsem to původně užívala. :4:

Věřím tomu, že to má něco do sebe. Někomu to možná funguje. Ale myslím, že dávkování ještě není úplně domyšlené... znovu bych do toho nešla...
20.05.2016 - 08:46 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
čistič bazénů nepít. :4:
20.05.2016 - 08:46 | Filtr
(Beran) Háňa*
Vyléčit určitě ne, vyléčit se může člověk jedině sám. Všelijaké přeparáty mu mohou maximálně pomoct v začátku - utlumit příznaky, aby měl víc sil na práci se sebou :3:
Příspěvky: 27-3 2-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »