tohle potřebujete vidět ... :D ... příchod ježíše Krista


12.04.2016 - 14:23
(Beran) marek174
tohle potřebujete vidět ... :D ... příchod ježíše Krista
https://www.youtube.com/watch/… doporučuju shlédnout celé ...Maximálně doporučuju inspirovat se a zpytovat svědomí každému, kdo je v podobných záležitostech namočený ... :12: Háleluja

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 4 3 2 1
Řazení:
11.01.2017 - 03:43 | Filtr
(Beran) marek174 » Argyll
Tohle mi přijde po čase jako strašně vtipná odpověď, úplně se tady na polárním kruhu popadam smíchy, což je trochu absurdní, ale právě proto díky za to :-) cus ;-)
15.04.2016 - 21:26 | Filtr
(Ryby) thééé » Pietra di Luna
jo a mám vlastní definici selského rozumu:
Zdravý selský mi říká, že bez práce nejsou koláče, a nehledá jen zázraky.
:75:
15.04.2016 - 20:50 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » kundalini lilili
:22:Takovej milej koblížek :62::4:
15.04.2016 - 20:44 | Filtr
(Ryby) thééé » Pietra di Luna
Mě se líbí co píšeš :15:
v minulosti se prý věřilo, že duševně nemocní lidé jsou Bohem navštěvovaní, protože měli k těm svojim nemocem různé schopnosti. Proto se to nevylučuje, že by duševně nemocný člověk nemohl být druhým přínosem, a možná i naopak.
Já samozřejmě přesnou definici selského rozumu neznám, snad proto, že je selský, a bez kudrlinek, ale jsem si jistá, že kdyby jsi ho neměla, nebyla by jsi schopná si v tuto chvíli takto vše shrnout a pojmenovat :1: Osobně se ho ráda držím, a on potom podrží mě.
Nakonec, kde je hranice normálnosti? u každého jiná.
Podle mě je to hodně i o svobodě, pokud se nikomu nic nevnucuje, je to bez násilí, je to o.k.
15.04.2016 - 15:55 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » tajga
já s ním mám větší problém jak s pí 2VTJK :4:
15.04.2016 - 15:54 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » bubobubo
to bychom se jí museli zeptat, jestli jí JK vnuknul i ten ceník :4:
ne, vážně, manipulace funguje jak na vědomé, tak na nevědomé úrovni, ale záměr je jedna věc a to jak odpovíme přece druhá.

rodiče přece taky manipulují dětma, když je chtějí dostat odněkud někam a jsou zoufalí, že to nejde. tak použijou léčku. a děti nějak odpoví. často tak, že rodiče musí strategii změnit, včetně toho, že ji třeba zruší nebo ustoupí, jinak by jim jeblo:)
a to setkání osamělých lidí v takový skupině, myslíš, že tam není manipulace, myslíš že bejt s někým, proto, abych nebyl sám, nebo protože mám problém a mám pocit, že potřebuju od druhých pomoct, že tam často není strategie, nějaký nevědomý záměr?

a stím publikem. tak víš jak, když je člověk něčeho plnej, dere se to ven..tak to chce sdílet no... :4:
15.04.2016 - 15:52 | Filtr
(Blíženci) tajga
to se nedá shlédnout celé, ten tlusťoch je na zabití a pořád do toho žvaní.
15.04.2016 - 15:42 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » ovii
ale ty přece vždycky dostaneš to, za co si zaplatíš, i o tom je přece karma :61:

reklamovat to ovšem nemůžeš, protože nevíš, jak by měl vypadat dosažený výsledek, neb s ním nemáš zkušenost. kdybys měla, čističku kačenku bys možná vůbec nevyužila :4:

další věc je že mnoho "terapeutů" se při potížích logicky brání tím, že odpovědnost za výsledek je i na straně příchozího.
Mít představu, že chci vypiglovat DNA a reálně pochopit, o čem takový proces je a zda ho skutečně potřebuji a chci podstoupit jsou samostatné levely, Kačka to násilím nedá, když se rozhodneš, že dneska eště rači ne :4:
15.04.2016 - 15:35 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » Pietra di Luna
přesně :15:
15.04.2016 - 14:33 | Filtr
(Střelec) bubobubo » kundalini lilili
Jak už jsem psala.Z mého pohledu manipuluje s lidmi,kteří se ocitli z jakéhokoliv důvodu v situaci,která se jim nelíbí,ať už je to ztráta,či nemoc blízkého člověka,postižené dítě,finanční a existenční potíže,vlastní nemoc,špatné rodinné vztahy atd. a neumí se s tou situací vypořádat,třeba proto,že je to nikdo nenaučil a nemají nikoho,za kým by šli a svěřili se,případně by jim ten někdo s tou situací pomohl.To se raději nechají balamutit člověkem,který si nechá za berlu,kterou jim na chvíli podržel,nasypat těžký prachy,protože je najednou někdo poslouchá a co víc,oni někam patří.
No mám v tom jasno a v tomto případě,se mi z jednání těchto mesiášů ježí chlupy.
Připadá mi smysluplnější nějaká reálná pomoc.Například sdružování lidí,kteří jsou osamělí a možnost nabídky pomoci,v situacích,se kterými si neumí poradit,než tahání peněz z lidí tímto podvodným způsobem.
A pořád se tu píše o souzení a podobně.Podle mě je dobré rozlišovat souzení a souzení.Jako dneska se ke všemu přistupuje,tak humáně a liberálně,že ten chaos,který z toho vzniká,už ani není ku prospěchu.Stačí se dívat kolem sebe.
A pokud paní Kateřina tomu co říká skutečně věří,tak proč k tomu potřebuje publikum?No máme prostě rozdílný názor,to už tak bývá. :29:
15.04.2016 - 13:57 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Pietra di Luna, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Když už jsme u těch “falešných” proroků, Kristů atp., znáte Teal Swan? Jí se podařilo (za pomoci tragického příběhu jejího dětství) vybudovat několika tisícovou základnu fanoušků a obdivovatelů. Nedávno o ní její bývalý manžel napsal věci, které jsou docela alarmující, popsal své zkušenosti ze života s ní a obecně by se řeklo, že Teal je duševně nemocná.
Já sama jsem ji jednu dobu pořád poslouchala, protože se mi svým náhledem na vztahy hodila do krámu, seděla mi její osobnost a jednoduše - tenkrát jsem ji potřebovala. Pak jsem zjistila, že už mi nic nedává, tak jsem to opustila. Mám se teď cítit špatně kvůli tomu, že jsem poslouchala "psychopatickou manipulátorku"? Že jsem dala x stovek za její knížku a skoro dva litry za její workshop? Ne, beru to jako součást životní lekce a dost mi tahle zkušenost dala, nehledě na to, že mi v lecčems opravdu pomohla.

A myslím si, že tak nějak to bude s těmi, co věří Kačence a spol.
Podobné přitahuje podobné a kdyby nebyla Kačenka, tak si ti lidé stejně najdou někoho jiného, koho budou hltat a kdo jim bude mít ukázat to, co jim ukazuje nebo co je učí "inkarnace anděla Uriela". Já spíš přemýšlím nad tím, komu z nás náleží ji soudit? To, jaké má její jednání následky, fakt, že ti lidé do toho vrazí peníze, že jim to vysaje čakry či co, to už je zase jiná věc, ale je to jejich rozhodnutí.
Kamarád věří tomu, že je inkarnací mimozemšťana. Snižuje to pro mě jeho hodnotu jako člověka? Ani náhodou. A narovinu je mi to milejší, než kdyby mě přesvědčoval a cpal, jak nebezpečný je věřit tomu či onomu.

Jo a docela by mě zajímala defnice zdravého rozumu a selského uvažování. Může mi tu někdo prosím vysvětlit, co je to zdravý rozum? :)
15.04.2016 - 12:56 | Filtr
(Vodnář) mili111 » wendy30
Teprve teď jsem se koukla n ty odkazy(www.Kyslíkové)
...tak to nové jméno zní ta vzdušněji :4:
...jinak.....jako vtip to není špatné :61:
15.04.2016 - 12:46 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » ovii
to je možné, že mají dary, já mám taky schopnost léčit druhé, ale nic za to nechci, neb součástí té léčby je i velký vklad toho léčeného. jeho díl na uzdravení je dokonce mnohem větší než můj, takže by mi přišlo hloupý něco si za to vzít. Pokud má někdo potřebu za to zaplatit, ať to udělá.
Pokud má někdo potřebu nemít rakovinu, mít zrušenou karmu, ať si za to zaplatí. Já takovou potřebu nemám, spíš bych kačence zaplatil za požehnanou kristovu masáž nebo tak něco. Ale až estli by se vidělo, že by se mě dotýkaly samotný andělský perutě.

jestli ne, tak šmytec, maximálně jedna limonáda :4:

15.04.2016 - 11:33 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » ovii
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele musiúa, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ale to je přece samosebou :4: jen asi nebudem při každým příspěvku psát svůj životopis žejo :3:

:29:
15.04.2016 - 11:32 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » ovii
můžou chtít využít tvou osobní sílu, tvou pozornost, vědomí, sílu citu, mentální schopnosti a začlenit je do "svýho" projektu.
Na čemž ale není nic špatnýho, pokud má dotyčnej pocit, že mu to víc dává než bere.

Koukal jsem i na jiný videa a nepřijde mi, že by slibovala spásu. prostě jen konstatuje, jak z jejího pohledu věci jsou. Pokud má někdo vnitřní potřebu být spasen, je to jeho "problém" :)

15.04.2016 - 11:30 | Filtr
(Ryby) thééé » exit
Vůbec si nerozumíme, asi nějaká komunikační výhybka , zkusím soukromě
15.04.2016 - 11:24 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » bubobubo
ale jdi ty, s kým manipuluje. pouze nám oznamuje, že je další vtělení vědomí JK.
Až po mě bude chtít desátky z výplaty, taky to není manipulace, když budu chtít, dám jí je, když ne, nedám. A jestli je nebo není vtělení JK na to nebude mít příliš vliv.

A pokud se najdou jedinci, kteří z nějakýho důvodu potřebujou příchod novýho mesiáše jako klíč ke svýmu životu, no tak co. Mnohem důležitější přece je, jaké možnosti jim ten nový úhel pohledu přinese a jestli se jim bude žít líp. (nejen mezi svýma)
15.04.2016 - 10:20 | Filtr
(Ryby) thééé » ovii
:4: :15:
15.04.2016 - 10:12 | Filtr
(Ryby) thééé » marek174
"mě tyhle všemožné žánrově totožné záležitosti ukradli několik šikovných přátel ... zlobím se velice a je mi to líto ..."

já jsem zase v určité fázi opustila dost známých kvůli něčemu podobnému. Říkám tomu duchovní agresivita - protože neznám nic nepříjemnějšího než takové nevyžádané duchovní zachraňování a ještě pod rouškou lásky a pomoci.
Takže taky hlasuju pro zdravý rozum a soudnost :117:(a láska a pokora tam musí být o tom žádná :12:)
15.04.2016 - 10:01 | Filtr
(Vodnář) mili111 » bubobubo
Můžem to zas rozjet :4:...kámen
15.04.2016 - 09:38 | Filtr
(Ryby) thééé » marek174
Dostojevský napsal, že lidi se nejvíc bojí vlastní bezvýznamnosti..
15.04.2016 - 08:17 | Filtr
(Střelec) bubobubo » kundalini lilili
Kdyby nic nechtěli,tak i tak...manipulace s myslí ostatních lidí a vnucování jim svých vlastních výmyslů...no na mě to dobře nepůsobí.
Každý z nás je nějak zainteresovaný a cítí,že existuje COSI,ale podle mého právě proto,že to každý který jedinec cítí,tak není o čem přesvědčovat ostatní.O čem vlastně?
Dnes je velmi módní využít toho,jak je nám médii vtloukáno do hlavy,jak ta planeta trpí,jak ti uprchlíci,jak ty války,jak ta rakovina a pomocí těchto katastrofických scénářů se pasovat na mesiáše a začít manipulovat s lidmi.
Mě se to prostě nelíbí...každý jde za světlem svou cestou a svým tempem a nikdo mu do toho nemá co kecat. :4: Amen...
15.04.2016 - 08:15 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » ovii
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele musiúa, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Já tam to P.Sko připsala kvůli téhle tvojí větě
"Ale někdy to taky dělám :14: Protože chci být dobrým člověkem - nebo spíš - nechci být tím "špatným"."
protože jsem měla pocit, že bys to bez něj mohla pochopit jinak než to myslím a to pro to, že jsi nepochopila ten příspěvek před tím... já se nějak nesnažím a už vůbec nezaujímám postoje kvůli profitu, právě proto, že jsem od života dostala už tolikrát po papuli, že vím, čeho všeho jsem sama schopná, a že vůbec nejsem dokonalý, nebo svatý člověk... připustit natož přijmout své stinné stránky - hříšnost, je ta nejdůležitější věc, ale taky nejtěžší. To ale neznamená, že by se je člověk neměl snažit kultivovat, nebo je měl nedejbože podporovat a vydávat za něco úžasného - což je přesně to, proč jsem v téhle pitomé diskuzi reagovala - v obecné rovině, nemluvila jsem o sobě.

Ale kdyby to nebylo jasný, mi se líbí co a jak píšeš :3:

:29:
15.04.2016 - 08:00 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » ovii
Dokud za tu "spásu" nechtějí peníze/majetek nebo sex, tak proč ne.

- říká se, že toto jsou témata první čakry. můžem to brát tak, že právě odtud by - v přeneseném slova smyslu, mohli z lidí uvedenými nároky sát energii. co ale další čakry, co kdyby nechtěli ani peníze, ani majetek, ani sex.. :3:
14.04.2016 - 23:49 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili » marek174
nechápu, proč máte všichni potřebu zpochybňovat její prožitek sebe sama jako druhýho vtělení Kr vědomí.

nemám pocit, že by tím někoho, někam poháněla, ohrožovala.
Je přece zhola jedno, jak se popíše, a jak se prožívá. podstatný je, jakou kvalitu ukazuje ve svým chování a jednání.

tak co řešíte;)
Příspěvky: 84-60 59-35 34-10 9-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »