Co dělat když.........


13.04.2011 - 19:39
(Váhy) goldi20
Co dělat když.........
ahojky najdisáci, již mnohokrát jste my pomohly, tudíž se na Vás, opět obracím. Za tři měsíce, to budou 4 roky, co my umřel přítel, od čehož se vše odvíjí. Se smrtí jsem se plně nesmířila, ale už si nic nevyčítám, a neříkám si že jsem tomu mohla zabránit, pochopila jsme jsme nemohla nic udělat, i kdybych chtěla, nejspíš to tak bylo dané. Dokonce, si nepřipadám jako nevěrnice, přestala jsem srovnávat. Nyní, jsem se s někým seznámila, bud to vyjde nebo nevyjde, ale byla bych ráda kdyby ano, jenže problém je v tom že svým spůsobem stále miluju přítele, ne tak jako předtím, to ne. Spíš se bojím že tomu eventuálnímu novému přítely nedovedu vytvořit dosatečně místo v srdci, známe se půl roku, je první koho nesrovnávám, pravda je že my pomohla psycholožka. Co si teda myslíte, dá se vytvořit více místa,a jak, nebo je to jen pocit který mám zahodit, či snad nejsem připravena na nový vztah, nebo něco uplně jiného.Děkuju, za Vaše názory,a případné rady.

Stránka: 2 1
Řazení:
14.04.2011 - 20:12 | Filtr
(Váhy) goldi20 » funik
A proto už nesrovnávám :75:Dice to trvalo,a le došlo k tomu, old krok po kroku. Díky
14.04.2011 - 20:10 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele funik, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Asi tě víc pochopěj holky,ale já myslím,že jako každá etapa tak i každý člověk v životě má svůj vyjimečný význam a takovéto srovnávání tě brzdí v tom žít naplno,správně a dobře :29:
14.04.2011 - 20:10 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Kareline
Já vím co myslíš. Kluk, skterým jsem chodila my ho připomínal, v jistých směrech, kvůli tomuhle adalších věcech to nevyšlo. A s tím dopisem to není špatný nápad, skusial jsem to s kamenem,a spol,a pomohlo to vždycky o kus, a tohle by mohl být ted definitivní kus, díky
14.04.2011 - 20:06 | Filtr
(Váhy) goldi20 » jjou
CO, k tomu dodat. ANo, svým spůsobem, jsem k němu řipoutaná,a le ne tak jak jsme byla, an tom už pracuju,a daří se my to. Ano, láske nemá hranice, jak píšeš, a je to pravda, led aty které si samy utvoříme, Opravdu si to vystihl dobře, víc snad nemá smysl psát.
14.04.2011 - 20:02 | Filtr
(Blíženci) Nuna » Kačka-Helča
Ahááá...mě to nedošlo hnedka... :4: :30: :2:
14.04.2011 - 19:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kareline, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====Tva sytuace je velmi slozita...
Jedna z mych kamaradek ztratila muze a kdyz pak chodila s jednim, byl to ten samy typ jako jeji muz a ona sama priznala, ze je v nem toho sveho zemreleho muze hleda. Ten vztah uz dnes nema, ono to vlastne nikdy moc neklapalo.

Tohle vsechno Ti ted vypravim proto, ze Ty jsi mlada a mas to vsechno pred sebou. Asi bych Ti doporucila, aby jsi svemu byvalemu priteli napsala dopis, nebo zpravu... Muzes to zkusit napsat na jeho stary e-mail, nebo jen tak, napsat dopis a nekam ho ulozit. Treba za okno a tak... dulezite bude to sdeleni...Zkus mu napsat, vsechno, co mas v sobe, to, jak se ti po nem styska a to, ze se ti nabizi novy vztah... Podekuj mu treba, za to, ze Te provazel po urcity cyklus Tveho zivota a pozadej ho o svobodu.

Kdyby neco takoveho mela psat moje maminka, urcite by dopis posypala soli a o uplnku by ho dala za okno...druhy den by ho pak spalila.

Preji ti stesticko :17:
14.04.2011 - 18:52 | Filtr
(Kozoroh) Kačka-Helča » jjou
a co by na to řekl Pavlík? :2: :5:
14.04.2011 - 17:24 | Filtr
(Kozoroh) jjou
Ahoj, uvědom si, že jsi člověk, jsi dokonalá právě proto, že dononalost neexistuje. Každý vztah nějak jde a někam směřuje. Pokud budeš předem o sobě pochybovat, budeš energii věnovat sobě a ne tomu vztahu. Není nutné se kontrovat.
Proč, nakonec jsi to ty, která udělá(musí udělat) ta rozhodnutí ač jsou jakákoliv nejlépe. Nikdo jiný to za tebe nerozhodne. Veškeré informace na všechny otázky máš v sobě. Píšeš, že jistým způsobem miluješ toho, co tu již není. Je to normální - láska nezná hranice. Také miluji svou babičku která tu již dávno není, mnohdy si vzpomenu na situace, které si již ani nepamatuji a ve mě jsou jen emotivní prožitky. Ty jsou důležité. Důležité jsou opravdu jen emoce. To ostatní je pouhé okecávání a dobrou radu dostanej jen od sebe samotné. A tou je zase emoce. Polož si otázku zda budeš moci milovat? Jednak na zamyšlení je již tvá emoce strachu zda budeš moci ve svém srdci něco vytvořit. Takže nemáš zvládnutou sebedůvěru a to je tvůj životní úkol, který nemá se smrtí dřívějšího patrnera pranic společného, je jen součástí tvého vývoje.
Polemizovat nad tím, zda víc místa či méně pro lásku? Ono to asi ani takto nelze brát. V prvé řadě musíš mít lásku v sobě - k sobě. To aby jsi mohla nemateriálně - bezpodmínečně milovat. Tedy ne že miluješ muže proto, že ti něco koupí, proto, že má peníze a ty se z nich máš dobře. To, co zde píši si neber osobně, pouze vysvětluji bezpodmínečnou lásku. Láska je energie a ta nejde měřiř na kubíky, ale ta se prožívá. Prostě jsi s někým, je ti s ním fajn a neřešíš jestli přijede meďákem, či na kole, co má na sobě. Prostě se těšíš z jeho přítomnosti a když nením, tak na něj myslíš. Kam to chceš vměstnat, Do jakého srdce. Neřeš kraviny. Takže nazpět k emocím. Spíše to nějak vyciťuji, že nejsi zcela vyrovnaná - odpoutaná od neboštíka. Cítím to tak, že si něco nalháváš, že v sobě živíš něco nereálného. I kdyby jsi měla nějaký podíl na smrti, jak dlouho se chceš ještě za případnou jednu chybu potrestat. 1000 x? Já to trošku cítím tak, že jsi si neodpustila - že sama sobě nerozumíš. Měj hezké dny a klidně napiš.
14.04.2011 - 16:15 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Svá štírka
Ano, už jsem o tom přesvědčena, tak jako jsem potřebovala čas, se z toho dostat, potřebuju čas, abych znovu milovala. Děkuji, i já tobě přeji mnoho štěstí, at jsi štastná,a je ti co nejlépe. Když si budeš chtít o tom popovídat, klidně napiš vzkazík. Pa
13.04.2011 - 22:17 | Filtr
(Štír) Svá štírka » goldi20
Určitě to zvládneš, chce to možná ještě trochu času....Přeji ti, aby se ti už pořád jen všechno dařilo. :27: :17:
13.04.2011 - 22:01 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Rachelinka 5
Hmm, díky když to říkáš, tak na tom asi něco bude, a silná jsme o tom jsem se přesvědčila. díky, ta sebedůvěra no.....
13.04.2011 - 21:44 | Filtr
(Panna) Rachelinka 5
:8: :74:
Mas vibracie a teda aj energiu nato,aby si zanechala vse,co sa minulosti tyka
takze novej laske Ti nic nebrani,vsetko pekne pomaly,krok po kroku,vela sebadovery,istoty,pocit bezpecia..
Zelam Ti to z celeho :18:

:62:
13.04.2011 - 21:25 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Miluška medvídková
Děkuju, ano, uplně jsme ho nepropustila, to je pravda. Právě, do ted jsme žila v minulosti, až nedávno jsme z ní vystoupila, a dělám pomalu hodně pomalu tu čáru, Díky, za podporu, Všem dík za podporu.
13.04.2011 - 21:21 | Filtr
(Beran) Miluška medvídková
Je potřeba ho propustit, aby mohl jít dál a nebyla jeho duše smutná, že nejsi šťastná. Úkol, který dostal v tom životě, splnil, pro oba to byl nějaký úkol. Nyní je před tebou další etapa a tak udělej čáru a jdi. Těžší o poznání, nějaké vrásky atd., ale víš, že to tak prostě musí být. Tak ti přeji, ať šťastně vykročíš s otevřeným srdcem a přijmeš zase to, co má být. Dávej lásku a ona se ti vrátí. :35: :62:
13.04.2011 - 21:19 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Svá štírka
Znám to..... KOukala jsme na film,a pořád myslela na mrtvého přítele,a z toho filmu jsme nevěděla nic, leda konec.

Mě pomohlo, se trošku nebo spíš více posunout, když jsem zpálila, papír s jeho jménem, hodila kámen, do vody, kde bylo jeho jméno,a taky jsem ještě hodila kámen, na procházce lesem, v takové roklině.

Jsme přece silné,a musí jít sál, vždyt život je krásnej :75: :62:

13.04.2011 - 21:16 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Nuna
Taky se jmenuju Zlata, tak musím být Zlatá :3: :4: Občas, aspon :4: Tak takový jakého popisuješ svého kolegu naštěstí není, tak je teda jenom trošku nesmělej , oproti tomuhle,a roztomilý to je, jen jsme občas měla nutkání konečně udělat ten krok,ale ta jeho nesmělost mě zastavila :4:
NO, s tím srazen, nevím, ráda bych ale ty prachy, bohužel je netisku,a pořád se mnou nikdo nechce vykrást banku :5: :61:
13.04.2011 - 21:11 | Filtr
(Štír) Svá štírka » Háňa*
Taky mi umřel přítel a nějak jsem to nemohla pořád strávit. Trvalo mi to skoro 8 let a pomohlo mi zajít do kostela, poprosila jsem bývalého přítele o odpuštění, že chci žít dál bez něj, že ho opouštím, že mu děkuji za krásné chvíle, které jsme spolu strávili, ale že už musím jít dál....že věřím, že to pochopí a nechá mně jít.
Nového přítele zatím žádného nemám, ale cítím, že se něco změnilo. Už si umím představit žít i s nějakým jiným mužem,toho bych dřív vůbec nebyla schopná.....Když jsem se jednou koukala s jedním kamarádem na romantický film, vzpomněla jsem si na mrtvého přítele a probrečela půl filmu :8: :61:
13.04.2011 - 21:07 | Filtr
(Blíženci) Nuna » goldi20
Velká Nuna :39: :75: :4:

..Ty jsi zlatá.. :2:

..nesmělost je roztomilá - do určitého okamžiku. Znám kluka,který má problémy i s tím chodit do kina,do hospody,prostě někam mezi cizí lidi - ač tito zůstávají v anonymitě. Dlouho mu trvá,než naváže kontakty s lidmi,se kterými musí - v práci - a tak celkově je takovej.. no,to už není nesmělost,to už hraničí s nějakou poruchou.. :43:

..no,tak kdyžtak přijedeš sama no.. :3:
13.04.2011 - 21:00 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Háňa*
Pravda, to bych nrada aby se to uskutečnilo. Už si nic nevyčítám, naštěstí, tohle je za mnou. :62: :17:
13.04.2011 - 20:58 | Filtr
(Beran) Háňa* » goldi20
Chápu. Ale nad tím nepřemýšlej. Vyslovením nebo vyvoláním myšlenky jí dáváš energii k uskutečnění. Mysli na to, že Ti začíná nová, krásná etapa v životě a že si jí chceš užít bez strachů a výčitek :62: :17:
13.04.2011 - 20:56 | Filtr
(Váhy) goldi20 » goldi20
JO,a já a se vším si poradit :63: :4:Jak si na to přišla??. A ten spací smajl tam nepatří, to je překlep :4:
13.04.2011 - 20:54 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Nuna
Jee, díky velká Nuno vždycky jsem Tě obdivovala, ráda četla Tvoje příspěvky,a ted tě mám tu, je to pro mě pocta, tomu věř.

Mám dojem, že by se chudák lekl tolika lidí, většinou je s náma totiž někdo, je až moc nesmělej :2: :5: Ale, marný by to nebylo, ach ta jeho stydlivost :2: :4: :7:
13.04.2011 - 20:50 | Filtr
(Blíženci) Nuna » goldi20
Goldi milá...Ty si vždycky poradíš přeci :3:

Přivez ho na sraz,my ho nesmělosti zbavíme :2: :5:
13.04.2011 - 20:49 | Filtr
(Váhy) goldi20
JInak, holky dámy, jak chcete díky, za Vaše reakce, to jsem nečekala, až takovou odezvu. Vždyt, vlastně už jseem šla, dál, a nebudu dělat krok zpět, takže vzhůru , a naplno, ted my to teprve dochází vše, Díky
13.04.2011 - 20:44 | Filtr
(Váhy) goldi20 » Háňa*
že bych nějaký ty šroubky schovala :2: :5: :4:
Příspěvky: 41-17 16-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »