Zmatená


27.11.2010 - 10:16
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Dejvidovka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Zmatená
Ahoj, nedávno mě opustil přítel po dlouhodobém vztahu. Nicméně píši kvůli něčemu jinému :1: Něco málo po tom, co jsme se dali dohromady, jsem se seznámila se zajímavým klukem. Zůstali jsme velmi dobří kamarádi, ikdyž tam bylo něco víc. Na jednu chvíli jsem s ním i přerušila kontakt úplně, bála jsem se, aby to opravdu nepřerostlo v něco, co nechci(měla jsem přítele). Zval mě na skleničku apod, ale jelikož se mi líbil a v jeho přítomnosti jsem se dokázala i červenat a zadrhávat v řeči, odmítala jsem. Po rozchodu s přítelem jsme si začali více psát, ale to myslím, byla spíš náhoda...Tuto středu jsme byli na té skleničce(iniciativa vzešla z mé strany) a myslím, že mohu říci, že nám bylo opravdu fajn :1:Nic se mezi námi nestalo, ale cítila jsem napětí :76:Je to jeden ze dvou lidí, se kterými nemyslím na svého bývalého. :15: Chodíme spolu na stejnou školu. Druhý den(čtvrtek)se ke mně choval velmi mile a opět tam bylo to napětí...Včera měl už takový napruzený výraz a skoro mě nepozdravil, vůbec nevím proč. Píšeme si dále, ale chová se jako kamarád...Jsem zmatená, nevím jak se chovat. Sám od sebe nic nenavrhne. Domluvili jsme si(opět spíš já), že spolu nafotíme umělecké fotky ve společenském, kde je jedna ze scén zvedačka. Trénink budu muset ziniciovat zase já, ale bojím se toho, když se teď chová kamarádsky, já bych ho chtěla...Sama nevím, jestli má přítelkyni(ale řekla bych, že ne) a ani nevím, jestli ví, že se se mnou přítel rozešel(snad jedině z facebooku), nikdy jsme se o těhle věcech moc nebavili. Nevím, co teď, nechce se mi to nechávat jen tak. Nevím, jestli by chtěl vztah, jestli se třeba jen stydí, jestli si nemyslí(pokud to ví o tom rozchodu), že se ke mně přítel může za čas vrátit(nemyslím si) nebo jestli si nemyslí, že by byl jen nějakou náhradou...nebo prostě chce zůstat kamarád :8:Nevím nic :25:Co myslíte?Jak byste se chovali? Děkuji :17:

Řazení:
30.11.2010 - 10:43 | Filtr
(Blíženci) Brid Hopki
A co jste to za kamarády, když o sobě vlastně nic nevíte? :25:
30.11.2010 - 10:42 | Filtr
(Býk) OLLA » nochiola
Koľko ľudí, toľko názorov a pohľadov :1:No,ja som tiež za to:spýtať sa ho otvorene...nie je nad úprimnosť a pre mňa je toto jedna z nich....Tak sa drž Dejvidovka,hlavu hore a nech už príde, čo má prísť :1: :29:
30.11.2010 - 10:18 | Filtr
(Kozoroh) nochiola
Já nevím ale není nejlepší se ho na to prostě narovinu zeptat? :1:mám pocit, že si to takhle moc zbytečně komplikuješ. Hlavu Ti neutrhne a budeš vědět.A snad tu tvoji otázku jako chlap ustojí :3:Měla jsme něco hodně podobného a kdybych to tenkrát neudělala tak spolu nejsme doteď. :16:
28.11.2010 - 19:14 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Dejvidovka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Děkuji za všechny názory :1:...skákat do nového vztahu - nebudu se trápit, kvůli někomu, kdo o mě nestojí(abych se teď ale netrápila 2x že :1:)a s tímhle klukem je mi opravdu fajn :27:nicméně pořád nevím na čem jsem, snad je to každým dnem horší...napíše večer, napíše ráno, propíšeme si celý den, ale žádné pozvání nic...možná bych to pochopila kvůli škole, domluvit se na tamtu skleničku, byl taky menší problém, přesunul to...já opravdu nevím, chtěla bych víc...nevím proč si se mnou píše celé dny, ale vesměs jako kamarád, ikdyž tam je nějaká malá provokace... :8: :25: :17:
27.11.2010 - 14:51 | Filtr
(Beran) Háňa*
Já bych to nehrotila. V každém případě, co si myslí, jestli máš nebo nemáš přítele, apod. - kdyby ho to zajímalo, zeptal by se.
27.11.2010 - 13:17 | Filtr
(Býk) player
To máš blbé.

Jen málo v které zemi se bere jako normální,když ženská chlapovi nadbíhá a svádí ho sama.Na druhou stranu,zakázáno to taky není.

Ale takhle,pokud po něm hodíš "láskyplné oko" a on nezabere,tak si tě nezaslouží nebo je na kluky.

Jinak pozor - jsme někteří velmi plaší.Ne snad stydliví ,ale plaší.
27.11.2010 - 13:12 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele BARUŠKA.BÁRA, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
My lidi jsme fakt prdlí stvoření :4: Já,než se dala dohromady s rakem,trvalo to přes dva roky...Pořád to oťukávání a mluvení o všem,jenom ne o nás dvou...Pak jsme zničili dvě manželství...Udělat rovnou,co jsme oba stejně chtěli,mohlo bejt míň ztrát... :29:
27.11.2010 - 12:06 | Filtr
(Váhy) štospapiru
a není trochu brzo skákat do dalšího vztahu?
27.11.2010 - 11:57 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AMOUR, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
no u nas sa tak hovori.. " ked muz nieco chce, tak to urobi, ked nechce, chodi okolo a debilne sa usmieva".. no je to tvrde, ale tak som pocula :4:
27.11.2010 - 11:46 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele dora, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Asi bych čekala, jak se to vyvrbí, nic moc rada, já vim... I stydliví kluci ti nějak (stydlivě :6:) naznačí, že mají zájem, nebo to prostě poznáš. Taky mi přijde, že uvažování ve stylu - co když se k ní přítel vrátí a co když budu jen náhradou - není v klučičím stylu...Prostě buď chce, nebo nechce, nekomplikuje to. Třeba je v tom ještě něco jinýho, to se ale z toho, co píšeš těžko pozná...Tak snad se ti to brzy vyjasní :74:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »