Marná snaha


26.09.2010 - 08:30
(Blíženci) wolf67
Marná snaha
Miloval jsem jednu ženu,jsem blíženec a ona beran,řekla mi....nechci se vázat,náš vztah bude volný a máš šanci mi dokázat,že to myslíš vážně......tak jako osel,dělám vše,co si na mně ona dáma vymyslí,snažím se a ona si mezitím nastěhuje do domu někoho,o kom sama tvrdí,že je krajně nespolehlivý,jako muž je k ničemu,raději se prý dívá na porno na netu,než aby se pomiloval s krásnou ženou....žila s ním 11 let a většina s těch 11ti let nestála za nic,ale je s ním zase...mně ještě neřekla definitivní ne,ale to,že ji vidím s ním a on má vítězoslavný úsměv na rtech mně příšerně deptá a ničí,jen pro upřesnění,on je mladší než ona a já.....má láska k ní byla,a možná ještě je natolik silná,že mně pohled na ně jako na pár totálně vyšťavňuje.....co mám dělat?????? Poradí někdo??????

Stránka: 2 1
Řazení:
29.09.2010 - 11:36 | Filtr
(Blíženci) wolf67 » O coroně se nebavím a jsem na to hrdý
Jistě máš pravdu,asi mluvíš ze zkušenosti....díky moc,vím to a uvědomuju si,že nemám šanci...ale díky Tobě s tím začnu něco dělat....ještě jednou moc děkuju
29.09.2010 - 11:29 | Filtr
(Blíženci) wolf67 » !gby
A kde pracuješ a co tam točí???? Stavil bych se tam utopit své city.....
28.09.2010 - 11:23 | Filtr
(Kozoroh) Muška1234
Ahojky, je nesmysl ti říkat, abys zapoměl a ani dálka ti nepomůže. Jen rozumná část tvého já. (u mě to trvá bezmála 30let) A kdykoli se vidíme ...a to je mezi tím i deset let, vždycky to cítíme jako když foukneeš do ohýnku. Takže....zkus brát vše z rozumem a to ti pomůže. :62:
27.09.2010 - 19:55 | Filtr
(Býk) anavikar » wolf67
Zaujalo mě,že jsi blíženec a "máš potřebu dávat city najevo" Žiji s blížencem,ale city najevo nedává....tak ted nevím ...neberu lidi podle znamení..A tobe drzim palce,neponizuj se,najdes si lepsi ženu a pak se s ní také před NÍ s NÍ procházej..pa
27.09.2010 - 19:10 | Filtr
(Beran) Miluška medvídková
za sebe beranici ti můžu říct, že nesnáším hodné chlapy, takové ty dolízavé typy, na kterých můžu štípat dříví. Potřebuju chlapa s velkým ch, který mě zdolá, bude mě dobývat. Takže doporučuju, žádný fňukání, jdi na ni tvrdě, nemyslím fyzicky, ale prostě k ní vlítni, udělej bordel, - buď mě chceš nebo na tebe kašlu!
27.09.2010 - 19:06 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele funik, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
S berankama je to hezký,ale těžký..Navíc tam bude nějaký to pouto a znáš ženský-jednaj nelogicky.Asi bych zhodnotil prožité a nechal ji být.Radši pujde proti zdi a než jí to dojde to bude doba :29:
27.09.2010 - 16:40 | Filtr
(Beran) Háňa*
Nedělej nic. Stejně svým citovým vydíráním nic neovlivníš. Je s ním a kdyby to opravdu nestálo za nic, nebude s ním 11 let. Jasně, že ti asi neřekne, že je to s ním úžasné, když je zrovna s tebou - uzlíčkem citů, který by z té informace omdlel. Škoda, že nemluví na rovinu. Já bych tě už dávno poslala někam a měl bys alespoň jasno - nesnáším nějaké nalhávání něčeho ze soucitu. Jí o nic nejde, má svůj vztah, ale ty ztrácíš čas.

Je to prostě taková ženská verze časté mužské věty : "Moje žena mi nerozumí", když zrovna od tebe něco potřebuje
27.09.2010 - 15:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » !gby
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ***, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:61: :61: :61:
27.09.2010 - 15:22 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele piháček, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ahoj :6:
tak toto je příběh,který si prožil/si teda myslím/každý z nás...já teda aspoň jo,ale bylo to tak před 30lety :22:/ale jinak jsem mladice :39:/směju se.....nechci to zlehčovat...ale tak jsem se vžila do té doby...do těch pocitů,které jsem kdysi měla...do té honící hry-Královny a Šaška...ale já byla ten šašek a ON byl ten král....aspoň tak to nyní vidím...s odstupem času....
V současné době vím,a mám to prožité-Láska má být vyrovnaná,důstojná a má vycházet ze srdce...tudíž naproti sobě stojí dvá lidé-sobě rovni,kteří si navzájem dávají svou čistotu,své city...a berou si jeden od druhého..je to v harmonii...i tady platí pravidlo-má dáti/dal...ale ne s penězi...

a je li to láska jednostranná-to není láska,ale komedie a honička....jeden udává ton-a ten druhý by se přetrhnul jen proto,aby se zalíbil a vyhověl...a žije v iluzi,že bude milován....v podstatě Šašek si myslí,že bude milován....a Královna si píská....

Milujeme své protějšky,protože jsou "svoji",
Nemilujeme pro NĚCO...ale milujeme,protože ten druhý je pro nás originál....a pokaždé nás překvapí něčím....
kdybych věděla,proč někoho miluji...milovala bych jenom "tu skutečnost" a ne celou osobnost.....
milovaný člověk je pro mne mozaika,kterou poznávám a chci každý den být její součástí a překvapená...a milovaná...a milující...
Jinak bych mohla mít svého pejska a házet mu klacky a on by slepě poslouchal....
A také-každý máme svou Tvář...Povahové rysy a krásné srdíčko...a na každého z nás čeká na naší Matce Zemi druhý člověk,který si jej bude VÁŽIT..
Třeba se ti ta žena jenom líbí...vzhledově..vzrušuje tě..ale to není láska...nechci tě posuzovat,své city znáš jen ty a jenom ty můžeš rozuzlit a posoudit,zda je to vyrovnaná "hra"..a jsou li role v ní rovnoprávné..v harmonii.....
Upřímnost sama k sobě...to je důležité...a také..nevážíme li si sami sebe..jak si nás mohou vážit druzí? :63:
držím ti palečky při "pohledu do sebe" :74:
27.09.2010 - 15:14 | Filtr
(Štír) !gby
Marna snaha? Takto se jmenuje jedna hospa kousek od mista kde pracuju... a ze dela vskutku cest svemu jmenu :23:
27.09.2010 - 15:11 | Filtr
(Kozoroh) O coroně se nebavím a jsem na to hrdý » wolf67
"jsem prostě blíženec a mám potřebu dávat své city najevo..." - toto je ale výmluva! Blížencem nejsi proto, aby jsi se na to mohl vymlouvat!
Průšvih je v tom, že to víš, že nemáš šanci, ale ještě jsi si to nepřiznal. Až si to přiznáš, už bude cesta jen vzhůru. Zatím se dobrovolně plácáš u dna a ještě po sobě necháš šlapat.
27.09.2010 - 15:01 | Filtr
(Kozoroh) O coroně se nebavím a jsem na to hrdý » Evika87
Pod to se podepisuji! :15:

A dodávám, že všechno jde. Z vlastní zkušenosti. Taky jsem ze sebe nechal dělat vola (vypadalo to jinak, než v případě pisatele, ale využívat jsem se nechal dost), ale ty časy jsou dávno pryč. Dnes již mizím, když se objeví náznak něčeho podobného. A být sám je vždy lepší, než se nechat využívat. Až sám jsem začal žít naplno a našel svoji cenu. Teď už ji znám a dám si pozor, abych na to nikdy nezapomněl!
27.09.2010 - 14:49 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » wolf67
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ***, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
"Ale ona ví jak moc ji miluju,říkám ji to téměř denně.........a myslím,že i ví,jak se tím vším trápím......"

mám dojem, že tady něco není v pořádku. Je pro mě nepředstavitelné, že by člověk který má v pořádku svou hrdost a dost sebelásky říkal denně "miluji tě" ženě, která se nechce vázat či si dokonce nastěhuje jiného chlapa. Nezlob se ně mě, ale toto zavání tzv. závislou láskou. Zkus si odpovědět na pár otázek a buď k sobě upřímný: co na ní miluješ? čím obohacuje tvůj život, či je její vliv spíše destruktivní?

Myslím že tě trochu chápu, tak zkusím napsat svůj pohled na věc. Ty když se zamiluješ, snažíš se být co možná tím nejlepším partnerem a nejspíš to děláš i na úkor vlastních potřeb. V tomto důsledku popíráš vlastně svou osobnost, která se v tom vztahu ztrácí a stáváš se takovým zrcadlem potřeb a přání partnerky. Ona tě tudíž nemůže milovat, protože svou pravou povahu ani neprojevuješ. Proto je radši i s někým, kdo má milion špatných vlastností, ale prostě je sám sebou. To je podle mě důvod, proč ženská dá přednost grázlíkovi pře "moc hodným". U toho druhého prostě nemá koho milovat.
27.09.2010 - 14:23 | Filtr
(Blíženci) Triniti111 » Evika87
skvěle napsané ... já jen dodám, pár jsou dva, tohleto je jen otročina
27.09.2010 - 11:10 | Filtr
(Váhy) Evika87
K tomu se nechat využívat mají sklony většinou ženy... Je spousta žen které lezou s prominutím takhle do bahna, ale ještě jsem nikdy neviděla chlapa který takhle leze do bahna pro ženu...

No nicméně, to nic nemění na tom, že pokud hodláš tohle snášet, nevážíš si sám sebe.

Uteč, jak nejrychleji to půjde. Jí nejde o tebe, to by ti tohle nedělala. Jde jí o pocit vítězství, o to že se bude koukat jak daleko do toho bahna kvůli ní půjdeš. Ale dříve nebo později jí to omrzí (už si pohrála dost), začne jí to nudit a bude to zkoušet jinde.

Měj pevnou páteř, ukaž jí hranice - tys jí lásku dokázal, teď je to na ní. Pokud nechce, odejdi. Nemá tě dost ráda pokud taky nedá do vztahu aspoň trochu snahy.

Neboj se být raději sám než ve vztahu kde jsi vykořisťován :29:
26.09.2010 - 08:58 | Filtr
(Blíženci) wolf67 » Jana74
Věř mi,že se o to setsakra snažím,ale jsem prostě blíženec a mám potřebu dávat své city najevo...i když vím,že je to chyba.....je taky špatně,že se pracovně stýkáme a budeme stýkat,jsme si moc na očích a víme o sobě....to je docela problém.....
26.09.2010 - 08:52 | Filtr
(Štír) Jana74 » wolf67
Je to baba, tak se nediv ze ji dela dobre, kdyz ji denne rikas jak ji milujes, ale ty sam vis, ze ona toho vyuziva.tak ji pro zacatek jen nerikej, ze ji milujes :3:.Vis kolik holek beha po svete?
26.09.2010 - 08:51 | Filtr
(Blíženci) wolf67 » movvin
Moc rád bych,ale jak už jsem psal,jsme kolegové a vídáme se a vídat budeme...o to je to těžší.....
26.09.2010 - 08:50 | Filtr
(Blíženci) wolf67 » Jana74
To nevím,jestli dokážu......už několikrát jsem si říkal,že to tak udělám,ale vidím ji a jsem v háji......
26.09.2010 - 08:48 | Filtr
(Štír) Jana74 » wolf67
No a to jí dělá dobře.Tobě taky? Když vidíš, že tě využívá?No tak chlape, tak na ni zkus opak, nevšímat si jí.
26.09.2010 - 08:46 | Filtr
(Blíženci) movvin » wolf67
Uff takové téma hned po ránu :63:
Snažit se co nejmíň omezit kontakt, vymazat číslo z mobilu a pokud možno i z hlavy (to jde hodně těžko, vím z vlastní zkušenosti) A zaměstnat se aby myšlenky nemohly sklouzávat tam kam nechci :3:
26.09.2010 - 08:46 | Filtr
(Blíženci) wolf67 » Jana74
Ale ona ví jak moc ji miluju,říkám ji to téměř denně.........a myslím,že i ví,jak se tím vším trápím......
26.09.2010 - 08:45 | Filtr
(Blíženci) Im the one » wolf67
j,cas..a,kdyz,to,preplacas,jinym,vztahem,
budes,furt,trpet..nikdy,nikoho,
nevod,za,nos..a,nechod,
do,dalsiho,vztahu,kdyz,nemas,vyreseny,predesly..!
26.09.2010 - 08:44 | Filtr
(Štír) Jana74 » wolf67
Vymazat to nejde, budeš ji tam mít pořád, jenom časem se láska k ní otupí a nebo jí na rovinu řekni co cítíš ty a uvidíš hnedm jak na tom jsi.Víš, já si myslím, že to nemá cenu dál prodlužovat, páč se tím tápíš jen ty a ona se veze.
26.09.2010 - 08:43 | Filtr
(Blíženci) wolf67 » Im the one
Myslíš,že čas pomůže?????? Jde o to,že kdyby jsme si zmizeli s očí,možná by se dalo zapomenout,ale musíme se pracovně stýkat pořád......a hrozně to bolí......
Příspěvky: 29-5 4-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »