Spánková paralýza


23.11.2014 - 18:48
(Rak) Saly
Spánková paralýza
Máte niekto skúsenosť so spánkovou paralýzou?Ide o jav, pri ktorom sa človek zobudí zo spánku a zažíva stav, počas ktorého sa nemôže pohnúť i keď sa o to veľmi snaží. Najčastejšie sa to deje pri zaspávaní alebo prebúdzaní a veľmi často ten jav sprevádzajú desivé vízie, pocity, že je niekto v izbe a človek nie je schopný kvôli svalovej paralýze reagovať.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
19.06.2017 - 16:58 | Filtr
(Panna) vernal » Aphroditee
Tak to je jeden zo spoľahlivých receptov, ako tú bytosť viac ku sebe nepustiť. Kto mal možnosť vidieť ju na vlastné oči, tak chápe, čím sa živí - strachom, hlbokou bolesťou duše, smútkom, preto je dôležité nažívať so sebou v mieri :1:
19.06.2017 - 15:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Dalis, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahojky:-)

Mne už se to naštěstí neděje, asi jsem se dala víc do pohody, ale ještě než mi skončila škola tak sem to měla velmi pravidelně každou noc, takže ani neodhadnu kolikrát. Začalo mi to nějakou dobu poté, co jsem se o tento jev začala zajímat. Hlavním spoustecem je určitě stres, deprese. Já je měla chvilkove, není to nikterak nepříjemné, tedy já už si na to nějak zvykla. Určitě zajímavá zkušenost. jednou se mi to stalo i v autě a zajímavé teda. Většinou mas i pocit, ze te někdo sleduje, někdo u tebe stojí, to je taky normalni. Nejjednodussi zbavit se toho stavu je tak, ze se snažíš hýbat kuprikladu svaly v obliceji. Rukama či nohama to nemá smysl:-)
18.06.2017 - 12:14 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Neferlin, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Třeba pomůže toto http://lumen-fidei1.webnode.cz/prod…
18.06.2017 - 12:11 | Filtr
(Lev) Aphroditee
Zazila také spankovou paralyzu. Byl to pocit jako když me tělo táhne k zemi a čim vic s jsem s tim bojovala jako by me to vysávalo. Zkusila jsem se energicky napojit ale bylo to jako by silnější, pak jsem si vzpomněla na šťastný okamžik a bylo to pryc.Ještě se mi to stalo jednou, hned jsem si vzpomněla na něco stastneho a už se mi to od te doby nestalo. Pomáhá to okamzite a bez námahy.
27.04.2016 - 18:52 | Filtr
(Panna) Nam-Chan » evanda22
Po smrti? Je jedno jestli je v pozemském těle nebo bez. To jen lide vymyslili odluku mezi oním světem a naším, protože skrz rozum, kterým se nechali spoutat, už nejsou schopní onen svět vnímat.

Co dělat, aby člověk nevytvářel negativní citové útvary? Cítění, to na co se dnes dbá nejméně, je hlavní a vlastní projev člověka. Je to projev inkarnovaného lidského ducha v pozemském těle. Pozemské tělo a rozum nejsou člověk, ale jsou jen pozemskými nástroji.

Namísto přetěžování rozumu balastem dětem, by se tyto děti měly učit duchovní rovnováze, rozvíjet svědomí a učit se naslouchat vnitřnímu hlasu, učit se smyslu pro krásu, který vyvěrá z citu a nikoli rozumovému šílenství a modnímu bláznovství. Takovou výchovou, by se vychovali normální lidé, kteří by si byli vědomí toho, že svým cítěním tvoří a dbali by na svůj vnitřní život, vědomí si své zodpovědnosti.
27.04.2016 - 18:36 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nam-Chan
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele evanda22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
a po jeho smrti? čo tieto bytosti s ním robia? a čo by mal človek robiť preto aby týchto démonov nevytváral?
27.04.2016 - 16:03 | Filtr
(Panna) Nam-Chan » evanda22
Ano, vlastni i cizí. Vlastně z tohoto poznání kdysi vznikla tzv. černá a bílá magie.
Za normálních okolnosti démon zanikne, když člověk už přestane jemu podléhat nebo jej vyživovat svým cítěním. Dnes ale už normální okolnosti nejsou, takže tyto citové útvary dál krouží v astrálu, kde mají hojnou možnost se uplatnit.

Tady se dostáváme k věci, kterou mnozí neví. Podle Božský zákonů je člověk zodpovědný za všechny své skutky a tedy i za myšlenky a veškeré citové výtvory a škody, které tyto jeho útvary napáchají. To jsou věci, které nelze posuzovat strnulými paragrafy. Mnohý člověk se navenek může chovat sluníčkově, ale na vnitřní úrovní to může být odporný závistivý tvor se slizkým jemnohmotným okolím, které na něj po smrti čeká.
27.04.2016 - 12:44 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nam-Chan
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele evanda22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
znamená to, že nás napádajú naše vlastné citové útvary-démoni ale aj cudzí démoni, ktorých vytvoril iný človek?a zanikajú,miznú alebo po vytvorení existujú navždy?
27.04.2016 - 12:28 | Filtr
(Panna) Nam-Chan » evanda22
Démoni, tedy lidské citové útvary, vznikají např. z lidské nenávisti, strachu a pod.
Takto procítěný démon, citový útvar, pak působí podle toho. Pokud je to útvar strachu, tak skrz zákon stejnorodosti napadá stejně zbaběle a vystrašené lidí a tím stupňuje jejich strach a může člověka přivést až k šílenství.

V dnešní temné době je onen svět více zamořen negativními útvary než světlými, láskyplnými a proto tyto negativní útvary působí i na jinorodé lidí, kteří jsou jen např. málo bdělí a snadno podléhají těmto útokům.
27.04.2016 - 12:22 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nam-Chan
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele evanda22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
a prečo napádajú nás?
27.04.2016 - 12:21 | Filtr
(Panna) Nam-Chan » evanda22
V astrální úrovní lze spatřit všechny formy. Vše co je schopen lidský mozek vymyslet tam lze spatřit. Tedy i veškeré zrůdnosti a ohavnosti.

Také existují o něco vyšší formy a to jsou útvary vzniklé z lidský citů. Také se jim říká démoni (těm negativním). Tyto "bytosti" jsou o něco na vyšší úrovní než myšlenkové formy, nejsou to sice živé bytosti, ale mají v sobě něco ze sféry ze které pocházejí i zvířata...jisté odstupnění a to jím dává schopnost volnější pohybu a možnost napadat to co je slabé v obraně, lidí, bytosti přírody.

Pro člověka neznalého věci je těžké odlišit takový citový útvar démona od skutečného zlého člověka (na onom světě). Protože lidé skutečně zlí pocházející z jemnohmotných hlubin, také vypadají zrůdně a zvířecký.
27.04.2016 - 11:33 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » žžžu
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele evanda22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
tiež sa mi to stáva nadránom...buď ma niečo ťahá z tela alebo občas mám pocit že omdliem a akoby zažívam epileptický záchvat. tiež mi občas ktosi sedí na posteli alebo skôr stojí pri posteli a skláňa sa nado mnou. občas sa s týmito bytosťami rozprávam ale málokedy si pamätám obsah rozhovoru. Raz sa mi jedna tmavá postava vznášala v rohu miestnosti na strope. Tej som sa fakt bála. Inokedy to boli malé deti. Raz som sa akoby rozprávala so samotným diablom a mala som pocit že bojujem o svoju dušu. menil podoby a strašne sa mi smial. vtedy som sa modlila otčenáš a potom to všetko zmizlo a ja som sa mohla prebudiť a upokojiť.
27.04.2016 - 11:30 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » majawww
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele evanda22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ja počujem buď akoby zvuk helikoptéry alebo dokonca silnú discohudbu predtým než to príde. občas mám pocit akoby ma čosi ťahalo hore závratnou rýchlosťou akoby kamsi do neba či inej dimenzie.
27.04.2016 - 11:25 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nam-Chan
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele evanda22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
môžu mať tieto astrálne bytosti aj podobu zvierat? prípadne polozvierat? mne sa totiž stalo že v tejto "spánkovej paralýze" ma od chrbta na postel pritláčalo čosi ako zviera- niečo so srsťou a kopytami. ja som mala pocit že je to sám diabol. podarilo sa mi ten zápas nakoniec vyhrať a to čosi odsotiť. Prečo tieto bytosti vlastne útočia na nás?
27.04.2016 - 06:21 | Filtr
(Blíženci) movvin » Deane
A nemohou ty postavy, nebo entity být ti duchovní průvodci? Ono každý je má kolem sebe. Zkusila jsi se jich zeptat? A ten strach bych spíš přisuzovala rozumu... je jasný že se se bojí, protože ví, že ho duše klidně může opustit a bude pak nepotřebný a proto v nás vytváří ten iracionální strach - strach z neznámého, rozumem nevysvětlitelného.
27.04.2016 - 05:29 | Filtr
(Blíženci) movvin » žžžu
Jééé tak to taky znám a byla jsem z toho úplně nadšená, že se mi konečně povedlo se z toho těla dostat a užívat si té svobody :4:
26.04.2016 - 23:00 | Filtr
(Panna) Arezet
Ahoj :)
ano mám zkušenosti před pár lety jsem na tyto stavy trpěla,když se m ito stalo poprvé podruhé,hrozně mě to vyděsilo,pak jse ms ina t ozačla zvykat až to přestalo... :1: nejhorší byl pocit,že někde je v místnosti a j áse nemůžu hnout..
25.04.2016 - 12:18 | Filtr
(Kozoroh) majawww » žžžu
A není to spíš už astrální cestování :1: .. To musí být krásný tomu věřím, že se ti po tom stýská.
23.04.2016 - 19:13 | Filtr
(Střelec) žžžu » majawww
nepříjemný prožitek? ako pre koho :3:

mňa to vyľakalo iba raz, keď mi uprostred noci niečo veľké sedelo na posteli...bežne mávam spánkovú paralýzu nadránom, buď pri prebúdzaní, keď sa neviem pohnúť a počujem rôzne divné zvuky...alebo pri zaspávaní, keď cítim brnenie po tele, a niečo akoby ma ťahalo z tela...vtedy vždy čakám, čo bude ďalej...ale po zobudení si už nič viac nepamätám :42:

a raz v noci som vypadla so svojho tela...z postele som sa prekoprcla na zem, a keď som sa postavila, tak som sa videla ležať v posteli...som sa taaak tešila, že som sa konečne posunula ďalej :32:

teraz som už dva roky "čistá", a už mám z toho absťák...chcem späť svoju paralýzu :42:
21.04.2016 - 17:13 | Filtr
(Kozoroh) majawww » Deane
je to hrozný zážitek a člověk, který to zažil víckrát, tomu nezávidím :24:.
Osobně jsem paralýzu prožila za 9 měsíců 7krát. Bylo tam i časové rozpětí. Měla jsem ji třeba 3 noci za sebou a pak 2 měsíce klid. Tenkrát mi pomohla meditace od archanděla Michela. Ale co jsem chtěla - pocit tlašení na tělo a stáčení hlavy jsme měla také. Bohužel jsem to měla ve snu s pocitem úzkosti a vědění že vlastně nespím ale nejsem asi vzhůru. Fuj hrůza když si na to vzpomenu. Snad někdo přijde na to, jak se tohoto hnusu zbavit :39:. navíc když se dostávm do tohoto ,,stavu" jakási síla mě nudí usmívat ikdyž se bráním. Jedna kartářka mi tenkrát psala, že vidím někoho milovaného a proto se směju, ale já nic nevidím a bráním se tomu a o to větší mám pak strach :42:
21.04.2016 - 17:04 | Filtr
(Kozoroh) majawww » Freja
Jaký jsi měla pocit když si se dívala na své tělo?
Kocourek tě vrátil do těla, má tě rád :1: :92:.
21.04.2016 - 11:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Deane, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Začala jsem prožívat spánkovou paralýzu poslední dva roky, nejvíce v obdobích velkého emočního vypětí. Pročetla jsem dost diskuzí, články i nějaké knihy a mohu jen zaklepat, že jsem nazažila všechny popisované příběhy.
U mě probíhalo vždy takové probuzení, kdy jsem nevěděla, zda opravdu plně bdím, neschopnost pohnout se, promluvit, křičet. A jelikož usínám zásadně obličejem ke stěně, protože jsem pořád strašpytel a nerada se v noci vzbudím a vidím do černého prostoru, jsem namáčknuta ke zdi, tudíž na posteli mám vždy ještě kus místa. A často mám pocit, že cítím, jak si někdo na tu postel přisedá, nebo se na mě dokonce tlačí. Jediné, co mi funguje, je to vědomí, že se něco děje a já nemohu pohnout tělem ani vydat hlásku.
Jednou se mi dokonce stalo, jakoby mě někdo na posteli přetáčel ze strany na stranu a zakláněl mi hlavu. Četla jsem, že lidé slýchají i zvuky, či vidí dokonce obličeje a postavy a právě toho se děsím, že také něco spatřím. Ale jsem ráda, že se o tom teď čím dál častěji mluví...Připadala jsem si jako blázen.
20.04.2016 - 22:42 | Filtr
(Štír) Freja » majawww
No, mě takhle jednou probudil kocour.
Koukala jsem na svoje tělo z vrchu, nemohla se do něj dostat a říkala jsem si, že ten parchant mrňavá si klidně chrápe vedle mě :41:
V tu chvíli se zvednul, otočil se kolem svý osy, položil mi packu na čelo a už jsem byla v sobě... :92:
20.04.2016 - 16:09 | Filtr
(Kozoroh) majawww
Spánkovou paralýzu či obrnu také dobře znám :115:
Je to nepříjemný prožitek a fakt to nikomu nepřeju :41:.

Osobně to mívám, když jsem na nervy či v depresích. Stává se mi to spíše večer když jdu spát. A nebo když mám volno a jdu si během dne lehnout. (Raději to už nedělám :8:.)
Je to hrozný pocit. Mě to nabíhá tak, že mi začnou brnět ruce i nohy a hrozně mě píská (nebo jako by jste ladily rádio) v hlavě a mám tam tlak. Začne mi strašně nepříjemný pocit strachu a cítím že někdo u mě je. Cítim že jsem vzhúru ale nemúžu se hnout. Občas vidím bílo až šedivo. Oči mám ovšem zavřené, protože mám takový strach, že mi je otevřít nedovolí. Snažím se pohnout a probudit se. Většinou to trvá kolem 1 min. (doufám), ale věřte že s tím pocitem hrozného strachu a bezmoci, je to nejdelší minuta na světě :24:
(Jednou jsem měla paralýzu ze snu. Zdál se mi sen, pak přišla paralýza kdy se mi sen převedl na nůční můru a uvědomění že spím ale vlastně jsem vzhúru. Křičela sjem a snažila se probudit. Samozřejmě to nejde. Tenkrát mě přítel probudil když si všiml že mám zrychlené dýchání).
30.12.2014 - 23:44 | Filtr
(Panna) J@rda
Stalo se mi to jednou, když jsem trénoval výstupy z fyz. těla a vracel jsem se už asi po páté. Většinou je to tím, že není snové/mentální/astrální (nebo jak to chcete nazvat) naprosto dobře propojené s fyzickým tělem.
Příspěvky: 37-13 12-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »