5.dům ve štíru - vládce 5.domu Pluto ve štíru v domě 4. v konjunkci s měsícem


11.04.2014 - 09:56
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

5.dům ve štíru - vládce 5.domu Pluto ve štíru v domě 4. v konjunkci s měsícem
ahoj ! nějaké postřehy k této spojitosti v horoskopu, co se týče dětí atd. ? díky :)

Řazení:
26.04.2014 - 21:36 | Filtr
(Panna) Saon » martulllka
Ahoj,5 dům je o vztahu k našemu vnitřnímu dítěti a tento vztah se odráží i k našim skutečným dětem.Je to dům toho co tvoříme a tím jsou i naše děti.Štír a hlavně konjukce Luna Pluto zde vytváří určité obavy jestli tu roli matky zvládnu.Matka pro tebe asi není tím dobrým vzorem jak zvládat tuto roli.Máš pocit že na všechno tlačí včetně na tebe,že její psychikla je pro tebe nebezpečná,můžeš mít z ní i strach a nevědomé pocity viny když nesplníš co si přeje.Nejdříve je potřeba s matkou přestřihnout psychickou pupeční šnůru,což bude pro ní bolestivé,ale je to potřeba,jedině tak můžeš navázat kontakt se svoji Lunou.Štír v 5 domě ukazuje že děti budou pro tebe znamenat velkou transformační změnu v životě,budou tě učit být více autentická,nebát se vzít svůj osud do vlastních rukou.Tam kde je štír tam vždy něco zdědíme po rodičích,například stejný počet dětí 5 dům,nebo podobný způsob jak budem své děti vychovávat.
17.04.2014 - 08:31 | Filtr
(Lev) heslo » martulllka
Pluto konjunkce Luna je silná energie- hledala bych informace o tvém vztahu k matce.Na kurzu u pana Starého jsme se učili že planety spojené s Plutem jsou tak trochu zamrzlé Pluto je nepustí se projevit do doby než se transformují....je to dost složitá záležitost hlavně pro ženu. :6:
14.04.2014 - 15:04 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » toncek_soprano
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ahoj, wow :)vidím, že se v tom vyznáš.. já už mám sice taky hodně načteno, ale v tom horoskopu se mi to plete všechno dohromady...
koukám, že víš i něco o Yodech, o těch se moc nepíše. Já mám teda v horoskopu rovnou dva propletený do sebe, někde jsem vyčetla, že je to Boží prst - poslední varování, ale nic moc dalšího k tomu nebylo.
Napsal jsi : "přeci jenom dispozitorem je Štírovská Luna (Mc) - detektivní nadání, v konjukci na Plutona - působit na masy lidí." Jak ta Luna tam souvisí s MC, jako že je v tom kvinkunxu na MC? :)
já se o astrologii zajímám docela dlouho, ale přijde mi, že čím víc toho čtu, tím víc v tom mám zmatek a neumím ten horoskop dát zatím dohromady :) díky za příspěvek :15: :44:
14.04.2014 - 11:02 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » martulllka
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele toncek_soprano, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
To je v pořádku, když napíšu, že je něco na MC, myslím, že je v 10. domě, dtto pro IC. :3:
:15:
Ten Merkur je postavený velmi dobře (vychodní, v Hayz), neboť je přímo na ose (nejblíž k nebi). Jelikož vládne i 3. domu (komunikace, mylšení, smlouvy, sourozenci), a má kvadraturu i na Neptun - zde varuji před naletěním podvodníkům, otázka je nakolik jsi i ty upřímná, třebaže je tu sextil (šance) od Venuše - dobrá nálada a pozitivní, přátelský typ, Blíženec je smknutý v 11. domě (společenský statut) :4:
Můžeš být i činná v médiích, nějaké komunikaci, reklamě, analýze (Merkur) - přeci jenom dispozitorem je Štírovská Luna (Mc) - detektivní nadání, v konjukci na Plutona - působit na masy lidí.
Pluton touží po moci + Lev na ASC, nezapomínejme, že Pluton je v apexu Joda - cítí s enemocně, když nemá věci pod kontrolou, zde budou "zkoušky", zda máš i zodpovědnost, která s tím souvisí. Pluton vládne právě 5. domu - analogicky Lev.
Pokud Ti pojede nepříznivý tranzit přes Plutona, bude to znamenat minimálně problém s potomkem, mileneckým vztahem, což Tě má motivovat k rozhodnutí. Zkoušky pojedou tak dlouho, dokud se nerozhodněš správně. Může to souviset s druhým sourozencem, spekulací, potěchami, zkrátka věcmi, které spadají pod 5. dům, neboť jemu vládne Pluto.
Starý vládce je Mars, proto jsem psal o velkém množství sex. zážitků a partnerů - je ve 12. domě - mnoho mileneckých - tajných - zkušeností a nějakou bolestí (12) kolem dětí. Mars bere aspekty Slunce, které je na MC - je v Raku - zde je možný zásah lékaře (sextil) - operace týkající se Raka - žaludek a td.
Opozice ze 6.domu na Mars od Urana, jež vládne 8. domu, je možnost potratu, opo Neptun, jež vládne 9. domu - může Ti být omezen pohyb (12) pro názor (9). Tak či onak NEptun v nehramonickém aspektu bude znamenat nějaké zklamání kolem 5. domu.
Napadla mě i genealogie - vládce MC je Mars ve 12. domě v Raku - kořenu rodu. Výkladů je spousta.
Literatury je dost, stačí se kouknout po něčem.
Doporučuji třeba Kefera :3:
13.04.2014 - 20:52 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » toncek_soprano
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ahoj, no moc pozitivních věcí tam teda není, no :) jak jsi myslel to (8. od MC ? )
s tou dramatickou smrtí jsi mě teda vyděsil.. :63: .. ale co jsem si všimla, tak je to, že ten můj horoskop máš trošku posunutej :)
Slunce v 10.domě mám, ale ne na MC, na MC mám Merkur. Taky MC je v Beranu, místo Býka :) a konjunkce Pluta s Měsícem se nachazi uprostřed 4.domu, ne přímo na IC :) takže věci můžou být vždycky trošku jinak,ale s tím Štírem a pluťákem souhlasím, není to zrovna lehká záležitost ... :)
To jsem si jen tedka tak všimla, každopádně díky za komentář a za názor ! :1:
13.04.2014 - 13:24 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele toncek_soprano, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Štír - hloubka a vlastnictví (nejen duševní), Štír vynáší na Světlo, co je skryté. Pluton (vládce) určuje scénáře dějin, jsou to pomyslně porodní bolesti - zemři a povstaň. Je-li Štír v pátém domě, naznačuje to minimálně mnoho sexuálních prožitků, žárlivost a ovládání dětí, milenců, smrt matky bude dramatická (8. od MC). Matka hodně ovlivňuje (Štír), drama s ní spojené. Jelikož Luna vládne 12. domu (omezení) a je v konjunkci na Plutona (krize), který vládne 5. domu, bral bych každé dítě, které bude - jako dar. Tento aspekt mezi 12. a 4. domem mívají třeba adoptovaní, nebo neznají otce, tragédie v rodině nebo s otcem (Slunce je na MC - zásadní vliv mužů). Luna má aspekt na Saturn (těžší dětství, bylo naloženo příliš), má i aspekt na Slunce, které je na MC - jako bys byla pod vlivem autority, třeba otce, nebo otčíma + ten Mars v Raku (otec) ve 12. domě (bolest). Z druhé strany jsi ASC Lev(neohne se a je hrdý), kariérista (MC) v Býkovi (dopřává si), Lev potřebuje vždycky obdiv a potlesk, čímž okolí může vnímat toto Slunce arogantní a zpupné (aspekt Jupík).
Ale abych se držel těch dětí - vládce je Pluton v 4. domě - analogicky Rak/pečovat, s výchovou může pomoct rodina, IC (tradice/Rak - předat dítěti,) a jak jsem napsal, Lun a je oslepena Sluncem - nepřeje příliš plodnosti. Rozhodně bych nikdy nešel na potrat. :64:
Pluton/Luna - negativní zkušenosti člověka nakonec zocelí, a pokud se mu někdo postaví do cesty, půjde přes mrtvoly, přičemž se nebude brát žádný ohled.
Konjunkce se odehrává v IC - rodina. Proto jsem znínil dramata v rodině, intriky.
Pokud někdo naruší domov, odveta bude nemilosrdná - likvidační. :3: (I kdyby měl Štír zemřít). :1:
Pluton/Luna bude vždy druhé ovládat a manipulovat (Štír) s druhými (Luna), dle vlastního uvážení. :21:
Můžeš převzít podnikání (5) po rodině - rodinný podnik (Luna) - třeba rodinný bordel :3: :61:
(To bylo jenom na odlehčení) :61:
12.04.2014 - 22:40 | Filtr
(Rak) Martin_B_D » martulllka
keď sa ti tranzitujúce Pluto dostane do sexitlu k tvojmu natálnemu, tak by sa to pôsobenie mohlo zvýrazniť ... Pluto je buď alebo ...
12.04.2014 - 21:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Martin_B_D
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ahoj, díky, ty emoce by souhlasily :) ale po dětech, tak po těch zatím moc netoužím :1:
12.04.2014 - 20:18 | Filtr
(Rak) Martin_B_D
ahoj,

Tak to Pluto konjukcia Mesiac je podľa mňa o silných emóciách, silnom prežívaní. V súvislosti s deťmi by to mohla byť silná túžba po nich.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »